Офіціанти та райони віз 2020

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Покоївка
    Учасник

    Привіт друзі
    Я хотів писати під цим заголовком з друзями, які чекають і отримують візу до 2020 року.
    Я звернулася з дитиною 17 вересня. Вони визнали зарплату моєї дружини недостатньою і відмовилися від мене та моєї дитини. Моя дружина є громадянкою Туреччини і має безстроковий вид на проживання. Ми оскаржили через адвоката покращення наших умов і чекаємо. Сподіваюся, це вийде позитивно.
    Бажаю терпіння всім, хто чекає.

    Ая90
    Учасник

    Bence yabancilar dairesi haber yollamamisti tüekiyeye yollasaydi Eger bu kadar uzun sürmezdi islemleri devam ediyo denilmis hep islem sadece almanyada Benim bildigim kadariylan devam eder tüekiyede vizeyi ona göre verir almanya nederse…yorumlarda okuyorum bazende almanya onay yada red verdikten sonra on gün icinde herkesin pasaportu  eline ulasiyo Yani …bence almanyayi bi arayin yada Mail yazin nedir durum diye

    Ми надіслали електронний лист, я не отримав відповіді, я думаю, що він закритий, він може залишатися закритим до 1 січня або довше. Навіть не зрозуміло, де файл більше, але Карітас подзвонив і вони сказали йому про відділення іноземців.

    п.ілмаз
    Учасник

    друзі,
    Я дзвонив і писав стільки електронних листів, що мені заборонили більше дзвонити та писати.

    Ая90
    Учасник

    друзі,
    Я дзвонив і писав стільки електронних листів, що мені заборонили більше дзвонити та писати.

    Ви забагато шукали?

    п.ілмаз
    Учасник

    Ви забагато шукали?

    Так, дзвонив багато, тому що в мене запитували документи від 26.11.2020, сказали поштою відправите, які не доставлять, просто хотів дізнатися, доставлено чи ні. Тобто документи мають бути на руках не пізніше 10.12.2020, але новин досі немає. Більш того, мені заборонили дзвонити і писати.

    Штутгарт12345
    Учасник

    Так, дзвонив багато, тому що в мене запитували документи від 26.11.2020, сказали поштою відправите, які не доставлять, просто хотів дізнатися, доставлено чи ні. Тобто документи мають бути на руках не пізніше 10.12.2020, але новин досі немає. Більш того, мені заборонили дзвонити і писати.

    Einschreiben yolladiysan sorun olmaz illaki ellerine ulasmistir gelmedi diyemezler…Vallah Ben herseyi maille yolladim maille istediler

    Ая90
    Учасник

    Так, дзвонив багато, тому що в мене запитували документи від 26.11.2020, сказали поштою відправите, які не доставлять, просто хотів дізнатися, доставлено чи ні. Тобто документи мають бути на руках не пізніше 10.12.2020, але новин досі немає. Більш того, мені заборонили дзвонити і писати.

    У моїй першій заявці не було документів, я їх надіслав, і вони відповіли наступного дня, що ваші документи надійшли.

    п.ілмаз
    Учасник

    Ні, не einschreiben, я кинув його в портфель перед дверима, тому що вони цього хотіли. ще чекаємо новин

    п.ілмаз
    Учасник

    Привіт, друзі

    herkesin simdiden yeni yilini kutlar, saglik ve huzur dolu yeni bir yil dilerim. insaallah 2021 de hepimiz eslerimize en kisa zamanda kavusuruz.

    Ая90
    Учасник

    Привіт, друзі

    Я бажаю всім щасливого Нового року та нового року, повного здоров’я та миру. InshaAllah, ми всі возз'єднаємося з нашими подружжями якнайшвидше у 2021 році.

    mutlu yıllar inşallah yeni yıl bizler içinde güzel geçer güzel haberler alırız 🌺

    Ая90
    Учасник

    İstanbul konsolosluğu tıkandı herhalde hiç ses Seda yok kimsede daha ne kadar bekletileceğiz acaba eşlerimizden ayrı geçen zamanı kim döndürecek ki…

    п.ілмаз
    Учасник

    slm arkadaslar, bizim vizemiz bugün geldi, suan esim hastanede test yapiyor, sonuclar temiz cikmasi ümidiyle en kisa zamanda burda berlinde yanimda olacak insaallah. rabbim hepinizi en kisa zamanda kavustursun, AYA90 arkadasimizin da dedigi gibi, eslerimizden ayri gecen zamani kimse veremeyecek. umarim insaallah en kisa zamanda herkes sevdigine ailesine kavusur.

    Ая90
    Учасник

    Шановні друзі, наша віза сьогодні прибула, зараз моя дружина робить обстеження в лікарні, сподіваюсь, вона якомога швидше буде тут, у Берліні, в надії, що результати будуть чіткими. Нехай Бог якнайшвидше возз’єднає всіх вас, як сказав наш друг AYA90, ніхто не зможе приділити час, який минає окремо від наших дружин. Я сподіваюся, що у всіх якнайшвидше будуть свої кохані та їхні сім'ї, інша'Алла.

    yolunuz bahtınız açık olsun güzel kardeşim darısı tüm bekleyenlerin başına  halayy:)

    п.ілмаз
    Учасник

    yolunuz bahtınız açık olsun güzel kardeşim darısı tüm bekleyenlerin başına  halayy:)

    Щиро дякую, Боже благослови, керівник тих, хто чекає на діву. Моя дружина зараз у літаку і через кілька годин вона тут. Повірте, я буду молитися всім серцем, бо ніхто, крім нас, нас не розуміє. Хай Бог вам допоможе.

    Ая90
    Учасник

    Щиро дякую, Боже благослови, керівник тих, хто чекає на діву. Моя дружина зараз у літаку і через кілька годин вона тут. Повірте, я буду молитися всім серцем, бо ніхто, крім нас, нас не розуміє. Хай Бог вам допоможе.

    Я був справді щасливий і зворушений, нехай мій Господь бентежить вас 🙏🌺

    Шановні друзі, наша віза сьогодні прибула, зараз моя дружина робить обстеження в лікарні, сподіваюсь, вона якомога швидше буде тут, у Берліні, в надії, що результати будуть чіткими. Нехай Бог якнайшвидше возз’єднає всіх вас, як сказав наш друг AYA90, ніхто не зможе приділити час, який минає окремо від наших дружин. Я сподіваюся, що у всіх якнайшвидше будуть свої кохані та їхні сім'ї, інша'Алла.

    👏👏👏

Показано 15 відповіді - від 1,276 до 1,290 (всього 1,303)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.