Офіціанти та райони віз 2020

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Покоївка
    Учасник

    Привіт друзі
    Я хотів писати під цим заголовком з друзями, які чекають і отримують візу до 2020 року.
    Я звернулася з дитиною 17 вересня. Вони визнали зарплату моєї дружини недостатньою і відмовилися від мене та моєї дитини. Моя дружина є громадянкою Туреччини і має безстроковий вид на проживання. Ми оскаржили через адвоката покращення наших умов і чекаємо. Сподіваюся, це вийде позитивно.
    Бажаю терпіння всім, хто чекає.

    нсийсн
    Учасник

    Привіт, друзі. Я зробив заяву зі Стамбула 15.01.2020 року, і сьогодні мій лист було надіслано дружині. Моя дружина попросила тримісячний договір оплати праці та оренди. Таким чином моя дружина є громадянином Німеччини.

    stuttgartcocuk
    Учасник

    Привіт, друзі. Я зробив заяву зі Стамбула 15.01.2020 року, і сьогодні мій лист було надіслано дружині. Моя дружина попросила тримісячний договір оплати праці та оренди. Таким чином моя дружина є громадянином Німеччини.

    Де живе ваша дружина / дружина? Було дуже швидке повернення МашаАлла ..

    нсийсн
    Учасник

    Де живе ваша дружина / дружина? Було дуже швидке повернення МашаАлла ..

    Augsburg da oturuyor. Evet çok hızlı dönüş yaptılar. tahminen inşallah 3 5 güne kadar pasaportum elime gecer diye düşünüyorum.

    нсийсн
    Учасник

      Привіт, хлопці, дозвольте переписати все. Я подав заявку зі Стамбула 15.01.2020. Лист було надіслано моїй дружині 31.01.2020. Моя віза 05.01.2020 прибула :) Загалом це зайняло 21 день. Моя дружина - громадянка Німеччини. Він живе в Аугсбурзі. І я хотів би зазначити, що консульство та відділення іноземців дуже допомагають, і вони намагаються оформити візу якомога швидше. Поки відсутні документи та фальшиві неправди.

    Bekleyen herkesin inşallah vizesi hemen çıkar hepimizi allah kavuştursun. 

    stuttgartcocuk
    Учасник

    Привіт. Я також мала зустріч у консульстві Стамбула 2 січня 2020 року. Засідання пройшло добре, мої документи були повні. Моя дружина - громадянка Німеччини. Вони сказали, що коли ви поїдете до Штутгартського офісу для іноземців, щоб з’ясувати ситуацію 21 січня, ви надасте інформацію про те, що файл надійшов 6 січня, і почекаєте. Ще не оброблено. Я хотів би, щоб мені допомогли досвідчені друзі. Як довго я можу чекати?

    Чи є покращення? Ми звернулися до Штутгара 20 січня в Анкарі. Пошта, щоб дізнатися статус.

    stuttgartcocuk
    Учасник

    Привіт. Я також мала зустріч у консульстві Стамбула 2 січня 2020 року. Засідання пройшло добре, мої документи були повні. Моя дружина - громадянка Німеччини. Вони сказали, що коли ви поїдете до Штутгартського офісу для іноземців, щоб з’ясувати ситуацію 21 січня, ви надасте інформацію про те, що файл надійшов 6 січня, і почекаєте. Ще не оброблено. Я хотів би, щоб мені допомогли досвідчені друзі. Як довго я можу чекати?

    Ми також звернулися до Штутгара, 20 січня в Анкарі. Ми надсилаємо пошту, щоб дізнатись ситуацію. Чи є у вас якесь покращення?

    phoenix34
    Учасник

    Henüz bir gelişme yok. Eşim yabancılar dairesine gittiğinde buraya gelmenize gerek yok herhangi bir evrak vs. istersek sizinle iletişime geçeriz demişler. Yabancılar dairesi telefonlara cevap vermiyor, mail e belki bir cevap alabilirsiniz. Stuttgart göçmenlerin yoğun yaşadığı bir bölge. Bekliyoruz valla. Inşallah yakın bir zamanda vizelerimiz çıkar

    hamburg26
    Учасник

    Добрий вечір,
    Я також приєднався до вас, щоб отримати візу для возз’єднання сім’ї 2020 року. Якщо така є, я хочу записатися на 5 березня. в генеральному консульстві. Якщо у нас є друзі, які отримали візу з Гамбурга або мають сенсації, чи можуть вони повідомити їх?

    З повагою,

    Я подав заявку з Анкари 29 січня. Ми чекаємо.

    stuttgartcocuk
    Учасник

    Документи, які я подав протягом 20 січня, були заповнені. Я не отримав листа до своєї дружини, або жодної пошти мені. І мій паспорт сьогодні на шляху. Як ви вважаєте, чи є можливість відхилення? Моя дружина також є громадянином Німеччини.

    Покоївка
    Учасник

    Документи, які я подав протягом 20 січня, були заповнені. Я не отримав листа до своєї дружини, або жодної пошти мені. І мій паспорт сьогодні на шляху. Як ви вважаєте, чи є можливість відхилення? Моя дружина також є громадянином Німеччини.

    Привіт всім,
    Якщо ваша дружина - громадянин Німеччини, не бійтеся, що вони не відмовлять. Скажімо, удачі вже вашими очима.
    Ben cocugumla bekliyorum. Vize reddi almıştım maas yetersiz görüldü. Avukat aracılığı ile itirazda bulunduk kasimda. Esim iş degisikligi yaptı ve iki aylik maas bordrosunu istedi yabancilar subesi. Onu da gondedik bekliyoruz bakalım bu sefer onay verirler inşallah.  Beklemek çok zor hele cocukla beklemek daha bir zor. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

    stuttgartcocuk
    Учасник

    Моя віза прийшла, хлопці. Минуло 23 дні. Через дитину. Моя дружина не поїхала до Маша, лист не йшов, вони нічого не хотіли. Прийшла моя пряма віза. Ми хотіли б якнайшвидше піти до всіх, хто добросовісно.

    Покоївка
    Учасник

    Моя віза прийшла, хлопці. Минуло 23 дні. Через дитину. Моя дружина не поїхала до Маша, лист не йшов, вони нічого не хотіли. Прийшла моя пряма віза. Ми хотіли б якнайшвидше піти до всіх, хто добросовісно.

    Hayırlı olsun kardesim Allah bize de nasip eder inşallah.

    phoenix34
    Учасник

    Моя віза прийшла, хлопці. Минуло 23 дні. Через дитину. Моя дружина не поїхала до Маша, лист не йшов, вони нічого не хотіли. Прийшла моя пряма віза. Ми хотіли б якнайшвидше піти до всіх, хто добросовісно.

    Найкращі побажання. Хай Аллах відкриє вам шлях. Ви коли-небудь ставили під сумнів статус своєї візи в офісі іноземців у Штутгарті? Чи існує якась інша установа, де ми можемо отримати інформацію?

Показано 15 відповіді - від 16 до 30 (всього 1,303)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.