Офіціанти та райони віз 2020

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Покоївка
    Учасник

    Привіт друзі
    Я хотів писати під цим заголовком з друзями, які чекають і отримують візу до 2020 року.
    Я звернулася з дитиною 17 вересня. Вони визнали зарплату моєї дружини недостатньою і відмовилися від мене та моєї дитини. Моя дружина є громадянкою Туреччини і має безстроковий вид на проживання. Ми оскаржили через адвоката покращення наших умов і чекаємо. Сподіваюся, це вийде позитивно.
    Бажаю терпіння всім, хто чекає.

    stuttgartcocuk
    Учасник

    Найкращі побажання. Хай Аллах відкриє вам шлях. Ви коли-небудь ставили під сумнів статус своєї візи в офісі іноземців у Штутгарті? Чи існує якась інша установа, де ми можемо отримати інформацію?

    Ні, чекай просто нічого, про що ми не просили мою дружину, не сподобався лист вже в Туреччині, дружина біля мене. Вони схвалили це, оскільки воно було повне в документах, оскільки воно стосувалося дитини, а віза надійшла безпосередньо через 23 дні, альхамдулілла.


    :D

    muratnadj в
    Учасник

    Привіт, мій 72-й день все ще на утриманні. Моє відділення для іноземців у Штутгарті, Людвігсбург, документи надійшли досить давно, але ми просто чекаємо листа

    muratnadj в
    Учасник

    Якщо є покращення, ми будемо раді, якщо ви поділитесь ним з нами, давайте подивимось, як працює процес.

    Ая90
    Учасник

    Добрий вечір, є різниця між мною та 18 роками з усіма моїми дружинами. Через 2 роки, коли ми одружилися, ми проживали в Туреччині, перш ніж я закінчив усі свої документи, ми вирішили переїхати до Німеччини. У мене зустріч у Стамбулі 25 березня, моя дружина Хайльбронн живе в Calısıyor 1 рік, і у нас немає нестачі матеріалу та моралі З якими проблемами ми стикаємось? Як я ставлю запитання. Хто мені може допомогти?

    muratnadj в
    Учасник

    Привіт, удачі, сподіваюся, це буде без проблем. 18-річний вік буде великою різницею, тож це точно буде в офісі іноземців.

    Ая90
    Учасник

    Добрий вечір, є різниця між мною та 18 роками з усіма моїми дружинами. Через 2 роки, коли ми одружилися, ми проживали в Туреччині, перш ніж я закінчив усі свої документи, ми вирішили переїхати до Німеччини. У мене зустріч у Стамбулі 25 березня, моя дружина Хайльбронн живе в Calısıyor 1 рік, і у нас немає нестачі матеріалу та моралі З якими проблемами ми стикаємось? Як я ставлю запитання. Хто мені може допомогти?

    Привіт, удачі, сподіваюся, це буде без проблем. 18-річний вік буде великою різницею, тож це точно буде в офісі іноземців.

    üstünde dursunlar 3 yıl oldu beraberiz evlilik ile Türkiye’de yaşadık sonra eşim oraya gitti inşallah sorun cıkartmazlar insan içten içe eriyor

    muratnadj в
    Учасник

    İnşallah sorunsuz gidersiniz sabırlıda olmak lazım süreç bazen uzuyor canınızı sıkmayın

    cns24
    Учасник

    Добрий вечір, є різниця між мною та 18 роками з усіма моїми дружинами. Через 2 роки, коли ми одружилися, ми проживали в Туреччині, перш ніж я закінчив усі свої документи, ми вирішили переїхати до Німеччини. У мене зустріч у Стамбулі 25 березня, моя дружина Хайльбронн живе в Calısıyor 1 рік, і у нас немає нестачі матеріалу та моралі З якими проблемами ми стикаємось? Як я ставлю запитання. Хто мені може допомогти?

    Привіт, у мене є 13 років різниці між мною та моєю дружиною, і ми є родичами. Поки я йшов на співбесіду з візою, я дуже переживав, чи не зроблять вони проблеми з віком, але вони запитували мене, де я зустрів свою дружину і чи є ми родичами чи ні. Залишайтеся спокійними під час співбесіди, дайте короткі та чіткі відповіді. Якщо ви в паніці, вони задають більше питань. Вони хочуть отримати більш детальну інформацію.

    Ая90
    Учасник

    Привіт, у мене є 13 років різниці між мною та моєю дружиною, і ми є родичами. Поки я йшов на співбесіду з візою, я дуже переживав, чи не зроблять вони проблеми з віком, але вони запитували мене, де я зустрів свою дружину і чи є ми родичами чи ні. Залишайтеся спокійними під час співбесіди, дайте короткі та чіткі відповіді. Якщо ви в паніці, вони задають більше питань. Вони хочуть отримати більш детальну інформацію.

    Щиро дякую. Це було трохи добре.

    Ая90
    Учасник

    Дасть Бог, ти підеш гладко, потрібно набратися терпіння, процес часом стає довшим, не турбуйся.

    teşekkürler inşallah nisan 1 randevu verdiler şimdi bekliyorum an ve an haberdar edeceğim sizi

    cns24
    Учасник

    Щиро дякую. Це було трохи добре.

    Дякую  :) моя зустріч була о 8 ранку сьогодні, я на 75-й день, поки що новин я не чекаю.

    Ая90
    Учасник

    Немає ситуації панікувати щодо різниці у віці. Це питання особистих уподобань, і консульство дивиться не на різницю у віці, а на намір цієї різниці у віці. Вони можуть зрозуміти за допомогою жестів та відповідей, чи справжній шлюб справжній чи підроблений.

    Я прочитав стільки статей, що спочатку натрапив на розмови, почувши, спочатку, тому я мав великий страх перед такою ситуацією, зараз я досить добре, давайте подивимось, що ми переживемо, час покаже

Показано 15 відповіді - від 31 до 45 (всього 1,303)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.