Офіціанти та райони віз 2020

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Покоївка
    Учасник

    Привіт друзі
    Я хотів писати під цим заголовком з друзями, які чекають і отримують візу до 2020 року.
    Я звернулася з дитиною 17 вересня. Вони визнали зарплату моєї дружини недостатньою і відмовилися від мене та моєї дитини. Моя дружина є громадянкою Туреччини і має безстроковий вид на проживання. Ми оскаржили через адвоката покращення наших умов і чекаємо. Сподіваюся, це вийде позитивно.
    Бажаю терпіння всім, хто чекає.

    Привіт знову і знову :)
    Через кілька тижнів я хотів прийти і запитати вас про себе.
    Мені було жахливо через корону, коли я чекав, як ви минулого року, - я добре знаю, що очікування із зв’язаними руками та руками в цьому стані психологічно дуже їдке. Але це не просто ситуація, якій ти піддається. Блокування починається тут з завтрашнього дня через корону. Усі місця зачинені, крім ринків, аптек та лікарень. Я відвідую інтеграційний курс із вересня. На сьогодні курс закрито через блокування. Кажуть, що він буде знову відкритий 11 січня, але, на жаль, немає ясності щодо того, коли курс буде відкритий знову, оскільки офіційної заяви немає. І в цьому процесі ми маємо готуватися до іспиту вдома.
    Ваша проблема в тому, що віза наразі не видається, але пам’ятайте і тут, скрізь закрито через корону, і, на жаль, справи затримуються. Є люди, які не працюють. На жаль, корона погано впливає на наше життя.
    Не думайте, що утримання саме для вас. Якщо навіть процес мого визнання диплому для бізнесу було призупинено.
    Звичайно, ці дні пройдуть. Зберігайте свої сили та надію завжди.
    En içten sevgilerimle…

    п.ілмаз
    Учасник

    Доброго дня всім, будь-які новини від когось, інформації немає?

    На жаль, ми все ще чекаємо

    Пройшло 3 місяці, ми все ще чекаємо, новин немає. Вони навіть не відповідають на електронні листи

    Ая90
    Учасник

    Пройшло 3 місяці, ми все ще чекаємо, новин немає. Вони навіть не відповідають на електронні листи

    Останній раз я був з Німеччини до Стамбула, я відправив мене до консульського відділення. З цієї причини процеси просуваються повільно, і вони сказали, що ми повідомимо вас, якщо потрібні якісь документи. Жодних новин. Це буде 4-й тиждень. Мої документи знаходяться в Стамбулі. Я чекаю результату заперечення.

    п.ілмаз
    Учасник

    Привіт, друзі,

    Ми ще теж чекаємо, я стільки писав, і вони заборонили писати та шукати. але я щось дізнався, є сторінка, вони зробили це для подальших цілей для тих, кому бракує сертифіката. Оскільки деякі листи затримуються через пандемію або якщо адреса вказана неправильно, вони склали список, ті, чиї імена були передані, беруть лист із дверей і заповнюють відсутні документи.

    https://www.berlin.de/einwanderung/service/oeffentliche-zustellungen/

    Ви можете переглянути цю сторінку, принаймні для подружжя в Німеччині, якщо ваше ім’я не вказане, документ не відсутній. Тільки ті, чиї імена тут згадані, повинні заповнювати відсутні документи або проблема з їх адресами.

    Сьогодні моя віза прийшла, моя дружина німецька, віза зайняла більше 90 днів, я звернувся з консульством Німеччини в Анкарі. У мене була дуже погана співбесіда з візою. Мені відмовляли у візі з багатьох країн Шенгенської зони. Моя дружина отримує соціальну допомогу. Через 1 місяць офіс іноземців попросив поручительство, поручитель підписав його. Офіцер кілька разів телефонував моїй дружині і задавав питання. Здавалося, це було негативно. Чесно кажучи, я не надто сподівався. Віза прийшла сьогодні, я був дуже здивований. Сподіваюся, ваша віза з’явиться незабаром. Це був дуже виснажливий і виснажливий процес.

    п.ілмаз
    Учасник

    Сьогодні моя віза прийшла, моя дружина німецька, віза зайняла більше 90 днів, я звернувся з консульством Німеччини в Анкарі. У мене була дуже погана співбесіда з візою. Мені відмовляли у візі з багатьох країн Шенгенської зони. Моя дружина отримує соціальну допомогу. Через 1 місяць офіс іноземців попросив поручительство, поручитель підписав його. Офіцер кілька разів телефонував моїй дружині і задавав питання. Здавалося, це було негативно. Чесно кажучи, я не надто сподівався. Віза прийшла сьогодні, я був дуже здивований. Сподіваюся, ваша віза з’явиться незабаром. Це був дуже виснажливий і виснажливий процес.

    Я радий за вашу. Ну, а до того, як віза надійшла, вони не отримали повідомлення від вантажу або не зателефонували йому і не сказали, що воно затверджено. Я підірвав свою індичку, я попросив документи, які здав 10 грудня, і ми все ще чекаємо.


    Дякую. Жодного електронного листа від офісу іноземців не надходило, оскільки він був затверджений. Я отримав повідомлення від UPS вранці, вони доставили вантаж в другій половині дня, я заплатив 62 ліри, хоча я заплатив збір за доставку в консульстві. На щастя, віза з неї вийшла.

    Ая90
    Учасник

    Сьогодні моя віза прийшла, моя дружина німецька, віза зайняла більше 90 днів, я звернувся з консульством Німеччини в Анкарі. У мене була дуже погана співбесіда з візою. Мені відмовляли у візі з багатьох країн Шенгенської зони. Моя дружина отримує соціальну допомогу. Через 1 місяць офіс іноземців попросив поручительство, поручитель підписав його. Офіцер кілька разів телефонував моїй дружині і задавав питання. Здавалося, це було негативно. Чесно кажучи, я не надто сподівався. Віза прийшла сьогодні, я був дуже здивований. Сподіваюся, ваша віза з’явиться незабаром. Це був дуже виснажливий і виснажливий процес.

    yeni yılın güzel başladı inşallah hep güzel geçer darısı bizlerin başına her yer kapandı bugün artık ocakta bekleyeceğiz güzel haberler

    Новий рік добре розпочався, інша'Алла, завжди буде добре, просо, скрізь нам закрито, сьогодні ми будемо чекати на плиті.

    Дякую Aya90, коли ваша віза буде звільнена, я буду радий почути вас, я бачив вас на форумі, ви довго чекали, ви боролися і багато працювали, я впевнений, що це прийде у вас віза.

    Ая90
    Учасник

    Дякую Aya90, коли ваша віза буде звільнена, я буду радий почути вас, я бачив вас на форумі, ви довго чекали, ви боролися і багато працювали, я впевнений, що це прийде у вас віза.

    Сподіваюся, що хороші новини будуть, я забуду ці погані дні, щоб не згадувати їх знову, тримайте очі в тонусі, я обов'язково напишу ту хорошу новину тут сьогодні або завтра, скільки б не було, та віза прийде , удачі, удачі 🙏🤗🤗

    Ая90
    Учасник

    Добрий вечір, його відхилили через мою зарплату. Після усунення недоліків ми відправили документи до Стамбула 3 тижні тому, вони сказали, що повідомлять вас. Я надіслав мені повідомлення через 2 тижні. Коли новина не прийшла, було сказано, що процес повільний через ковид, я знову отримав meil наприкінці 3 тижнів. Вони сказали, що знову чекають відповіді. Хтось переживає цю ситуацію або дасть інформацію?

    Добрий вечір, його відхилили через мою зарплату. Після усунення недоліків ми відправили документи до Стамбула 3 тижні тому, вони сказали, що повідомлять вас. Я надіслав мені повідомлення через 2 тижні. Коли новина не прийшла, було сказано, що процес повільний через ковид, я знову отримав meil наприкінці 3 тижнів. Вони сказали, що знову чекають відповіді. Хтось переживає цю ситуацію або дасть інформацію?

    Можливо, вони хотіли ще раз отримати інформацію про офіс іноземців. Не надсилайте занадто багато електронних листів, я надіслав кілька електронних листів поспіль, вони злилися на мене

    Ая90
    Учасник

    Можливо, вони хотіли ще раз отримати інформацію про офіс іноземців. Не надсилайте занадто багато електронних листів, я надіслав кілька електронних листів поспіль, вони злилися на мене

    Відтепер я буду затримуватися. Я завжди хочу залишатися позитивним, поки це не закінчиться 🤗

    Штутгарт12345
    Учасник

    Відтепер я буду затримуватися. Я завжди хочу залишатися позитивним, поки це не закінчиться 🤗

    Я думаю, що офіс іноземців не надсилав жодних новин, це не зайняло б стільки часу, наскільки я знаю, процес триває Німеччина відповідно видає візу, чомусь... Читаю в коментарях, що іноді після того, як Німеччина дає дозвіл або відмову, всі отримують паспорт протягом десяти днів... Я думаю, що вам потрібно зателефонувати в Німеччину або написати електронною поштою запитайте яка ситуація.

Показано 15 відповіді - від 1,261 до 1,275 (всього 1,303)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.