Урок 13: зони використання Artikel

> Форуми > Основні німецькі уроки з нуля > Урок 13: зони використання Artikel

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Лара
    відвідувач

    Німецькою мовою всі загальні назви, як правило, використовуються разом із статтями, тоді як власні імена не мають статті.
    Однак у деяких випадках можна помітити, що загальні назви використовуються без артефактів або що спеціальні імена використовуються з артефактами.
    У цьому розділі ми надамо інформацію про декілька виняткових випадків.

    Як правило, німецькою мовою статті із узагальненими назвами не можна використовувати в таких випадках:

    - у замовленнях, замовленнях, газетах чи рекламах у будь-якому місці,
    у газетних заголовках чи заголовках новин, статтях про типи статей та пословічних та ідіоматичних статтях
    Зазвичай статтю не можна використовувати.

    спеціальні назви використовуються зі статтями в таких ситуаціях:

    - Деякі назви країн (die Türkei: Turkey, the die Vereinigte Staaten: США, die Niederlande Нідерланди, die Schweiz: Швейцарія)
    їх назви завжди вживаються із статтями.
    Хоча це приватна назва, назви вулиць, гора, озеро, море, річка тощо.
    назви також можна використовувати зі статтями.

    Так, гріх занурюється в серце, і чорніє, чорніє і твердне до тих пір, поки не вийде віра медсестри. Є спосіб бути прокляттям у кожному гріху. Якщо цей гріх не буде знищений швидко з істфар, це не вовк, але, можливо, він кусає серце як маленька духовна змія. (L опис)
    seytanxnumx
    Учасник

    Наскільки я зараз бачу
    Я ввійшов до статей і ніяких труднощів не стикався
    insallah karsılasmam ve hemen kavrarım
    Він сказав, що було важко, коли я розповів цю інформацію комусь (коли я сказав, що знаю)
    Я думаю, хтось ще більше перебільшує :)
    У будь-якому випадку я впевнений, що зіткнуся з труднощами
    і відпустіть мене на 14-й урок :)
    Коли я закінчу статті, я перейду до налаштування речень, тоді я буду вивчати слова з онлайн-словника з мовленнєвими зразками, а потім підкріплюватиму їх, а коли поїду за кордон, придушу їх
    Візьміть це пізніше, ми вивчили німецьку. :) подивимось, у мене є більше способів

    danke schön lara

    yazyagmuruxnumx
    Учасник

    Насправді, якщо подивитися на розділ угорського арікеля, люди, які запитують дуже розгублено, справді правильні, причина, про яку ми зараз дізналися тут, - це правильний і гарний вираз.

    seytanxnumx
    Учасник

    Так, ви праві, Лара зробила великий внесок

    danke schön

    серхант до
    Учасник

    die Turkei oder der Turkei? Ich glaube dass Sie nicht richtig sagen

    nalanw
    Учасник

    Die Türkei dogru eger kullanacaginiz cümle dativ ise o zaman der artikeli alir…

    aus der Türkei для в Туреччині

    pinefresh
    Учасник

    Daha önce ülke isimlerinin nötr oldugu yazıyodu ama hiçbirinde das kullanılmamış örneklerde?Bana açıklayabilir misiniz? ???

    yazyagmuruxnumx
    Учасник

    pinefresh, після того як ми з самого початку дізналися німецьку мову, що в німецькій мові були деякі винятки, і це виняток з країн, які ми дали, і це виняткова ситуація.

    мС
    Учасник

    спасибі за інформацію

    анонімний
    відвідувач

    Почав штовхати мене зараз, але не тікав :)

    початкові до
    Учасник

    selam..ben su an göttingendeki goethe ensitüsndeim..off durmadan kelime ögrenıoruz artikeller vs..ben türkce kelimelerle baglantı kuramadıım için cogu havada kalıo:(ne yapabilirim ???????????kelime ögrenmem lazım

    Derwisch
    Учасник

    selam..ben su an göttingendeki goethe ensitüsndeim..off durmadan kelime ögrenıoruz artikeller vs..ben türkce kelimelerle baglantı kuramadıım için cogu havada kalıo:(ne yapabilirim ???????????kelime ögrenmem lazım

    привіт,

    Bence tek basina kelime ögrenmek yetmiyor. Mesela “nachdem, schule,ich, vater, zusammen, gehen, danach, essen, gehen” sözcüklerini ögrenmis olsak da diger gerekli pek cok uygulamayi yerine getirmeden saglam bir cümle kuramayiz ve yabanci bir lisani konusamayiz.
    Söylediginiz gibi ögrenilen pek cok bilgi havada kaliyor. Ama bunun nedeni daha cok Almanca kelimeleri birbiri ile baglamamaktan kaynaklaniyor. Mesela Post sözcügünü artikeli ile birlikte ögrenmek bile pek bir ise yaramiyor; “postane-ye, postane-den, posta-y-la, postane-de, postane-y-i” vs. nasil söylenir bunlari ögrenmedikten sonra…
    Yine diyorum…
    Я не дуже добре розмовляю німецькою Але у мене є скромні ідеї з цього приводу, у мене є дослідження.
    Ми можемо обмінюватися ідеями.
    Bis dann…

    LG
    дервіс

    радість
    Учасник

    Не могли б ви сказати нам про використання плюсквамперфекту, якщо це можливо?

    tesekkurler

    Derwisch
    Учасник

    Не могли б ви сказати нам про використання плюсквамперфекту, якщо це можливо?
    tesekkurler

    Arama cubugunu kullanarak bu sorununuzu cözebilirsiniz… Ama ben yine de linkleri sizin icin buraya ekliyorum…

    https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=1219.0
    https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=1681.msg8842#msg8842

    LG

    sedayld
    Учасник

    zorlanmaya başladığım  kesin ama… fcbarcelona20 Як він сказав у своїх словах, втечі немає :D
    друзям, які намагаються нам допомогти дужеккккккк спасибі
    sevgilerimleeeeeeeeeee to

    це не втягне мене в голову. Що я повинен робити? Друзі, будь ласка, допоможіть мені.

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 39)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.