Урок 10: німецький Artikeller

> Форуми > Основні німецькі уроки з нуля > Урок 10: німецький Artikeller

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Лара
    відвідувач
    СТАТТІ (ARTIKEL – GESCHLECHTSWORT)

    Тема статті показана як одна із найскладніших тем для німецьких учнів. У цьому розділі ми познайомимо цю тему і сподіваємось, що ви побачите, що це не дуже складна тема з тим, що ми сказали. Якщо ви запам’ятаєте слова з їхніми статтями, у вас з цим питання не виникне багато проблем. Однак ми все одно складемо широкі угруповання на цю тему та вивчимо, які слова використовуються в якій статті.

    У німецькій мові перед усіма загальними іменниками стоїть одне зі слів «der, das, die», яке називається артиклем. Ці слова не мають турецьких еквівалентів і не можуть бути повністю перекладені нашою мовою вони стоять перед. Вивчаючи іменник, ви також повинні вживати його артикль разом з іменником.
    Якщо ви запам’ятаєте лише слово, не вивчивши його статті, то слово, яке ви вивчили, не вийде дуже добре, ви чітко зрозумієте, чому в наступних наших главах.
    Слово артикль використовується як «визначення» в деяких джерелах і як «визначення артикля» в інших. Крім того, у багатьох словниках і джерелах артиклі позначаються скорочено.

    У більшості джерел стаття скорочується таким чином:

    der позначається за допомогою символів m або r.

    Штампи позначаються за допомогою літери f або e.

    das позначається за допомогою зчленованих букв n або s.

    Отже, це буде артикль «der» слова, представленого літерами m або r,
    Келіменін, зчленований буквами f або e, буде "вмирати"
    Це означає бути "das" з kelmenin, сформульованим буквою n або s.

    Як додаткову інформацію, ці літери були створені з використанням ініціалів німецьких слів для чоловічого, жіночого та середнього роду (Maskulinum, Femininum, Neutrum) та останніх літер слів «der, das, die».
    Як правило, джерела обирають одне з цих двох способів використання та використовують літери «m – f – n» або літери «r – s – e» у всьому джерелі.

    Існує два типи груп статей німецькою мовою, які ми розглянемо у наступному розділі.

    Якщо ви хочете прочитати ширшу тему цього курсу, НІМЕЦЬКІ СТАТТІ можна натиснути на посилання.

    Так, ніщо не важке для сили, яка з’єднує і виймає велике смокінове дерево з ядра смоковниці, тонку ніжку і велику диню.
    BSN
    стіракс
    Учасник

    Дякую вам сер...

    анонімний
    відвідувач

    Чи є слова в німецько-турецьких словниках з усіма їхніми статтями? Чи є словник, який ви можете порекомендувати?

    МухаяяeM
    Учасник

    Так, ви можете використовувати словник у меню.

    піднесений
    Учасник

    Температура приємна до вашої руки

    tan_umut_xnumx
    Учасник

    Danke schön, на цьому сайті все враховано, дякую за все……………….. :)

    sedayld
    Учасник

    здоров'я на вашу руку, вашу працю :)

    Атлантида
    Учасник

    Дуже дякую за вашу працю

    який
    Учасник

    Привіт, ще два дні, щоб зустріти ваш сайт, але зараз я не зміг вибратися з комп’ютера.

    remzixnumx
    Учасник

    es подагра

    youngc29
    Учасник

    Привіт друзі, дуже дякую тим, хто долучився до дуже корисного сайту.

    eda4
    Учасник

    Привіт усім, це дуже гарний сайт….. Але німецька така дивна мова.  :P На жаль, ми живемо тут і повинні дуже добре вчитися :embarassed: Дякую за допомогу.

    Rico0
    Учасник

    ах, я бачив 2 місяці тому, я б не залишився німецькою мовою: S: D

    Бен
    Учасник

    або дуже добре, або завдяки вам, я куплю 4 німецькою мовою

    devşirme
    Учасник

    Що означає стаття, тобто показує дівоче слово: S

    піднесений
    Учасник

    Що означає стаття, тобто показує дівоче слово: S

    Так, можна сказати, що... і є 3 певних артикля...

    дас Книга
    дер- стіл
    померти Kinder

    знаходяться на початку імен, і кожне ім’я має Artikel ,,,
    Тому потрібно запам'ятовувати назви з їх артикулами...

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 45)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.