Урок 10: німецький Artikeller

> Форуми > Основні німецькі уроки з нуля > Урок 10: німецький Artikeller

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Лара
    відвідувач
    СТАТТІ (ARTIKEL – GESCHLECHTSWORT)

    Тема статті показана як одна із найскладніших тем для німецьких учнів. У цьому розділі ми познайомимо цю тему і сподіваємось, що ви побачите, що це не дуже складна тема з тим, що ми сказали. Якщо ви запам’ятаєте слова з їхніми статтями, у вас з цим питання не виникне багато проблем. Однак ми все одно складемо широкі угруповання на цю тему та вивчимо, які слова використовуються в якій статті.

    Almanca'da bütün cins isimlerin önünde artikel denilen “der, das, die” sözcüklerinden biri bulunur.Bu sözcüklerin Türkçe karşılıkları yoktur ve dilimize tam olarak çevrilemezler.Bu kelimeler önünde bulundukları ismin bir parçası gibidirler.Bir ismi öğrenirken muhakkak onun artikelini de sanki isimle beraber tek bir sözcükmüş gibi birlikte öğrenmek gerekir.
    Якщо ви запам’ятаєте лише слово, не вивчивши його статті, то слово, яке ви вивчили, не вийде дуже добре, ви чітко зрозумієте, чому в наступних наших главах.
    Artikel kelimesi bazı kaynaklarda “tanımlık” ,bazılarında da “tanım edatı” olarak geçer.Bunun yanında artikeller bir çok sözlük ve kaynakta aşağıda gösterilen şekilde kısaltılarak gösterilir.Lütfen gösterilen kısaltma harflerini aklınızdan çıkarmayınız.

    У більшості джерел стаття скорочується таким чином:

    der позначається за допомогою символів m або r.

    Штампи позначаються за допомогою літери f або e.

    das позначається за допомогою зчленованих букв n або s.

    Отже, це буде артикль «der» слова, представленого літерами m або r,
    Келіменін, зчленований буквами f або e, буде "вмирати"
    Це означає бути "das" з kelmenin, сформульованим буквою n або s.

    Як додаткову інформацію, ці літери були створені з використанням ініціалів німецьких слів для чоловічого, жіночого та середнього роду (Maskulinum, Femininum, Neutrum) та останніх літер слів «der, das, die».
    Як правило, джерела обирають одне з цих двох способів використання та використовують літери «m – f – n» або літери «r – s – e» у всьому джерелі.

    Існує два типи груп статей німецькою мовою, які ми розглянемо у наступному розділі.

    Якщо ви хочете прочитати ширшу тему цього курсу, НІМЕЦЬКІ СТАТТІ можна натиснути на посилання.

    Так, ніщо не важке для сили, яка з’єднує і виймає велике смокінове дерево з ядра смоковниці, тонку ніжку і велику диню.
    BSN
    стіракс
    Учасник

    Hocam elinize sağlık …

    анонімний
    відвідувач

    Чи є слова в німецько-турецьких словниках з усіма їхніми статтями? Чи є словник, який ви можете порекомендувати?

    МухаяяeM
    Учасник

    Так, ви можете використовувати словник у меню.

    піднесений
    Учасник

    Температура приємна до вашої руки

    tan_umut_xnumx
    Учасник

    Danke schön herşey düşünülmüş bu sitede her şey için sağolun……………….. :)

    sedayld
    Учасник

    здоров'я на вашу руку, вашу працю :)

    Атлантида
    Учасник

    Дуже дякую за вашу працю

    який
    Учасник

    Привіт, ще два дні, щоб зустріти ваш сайт, але зараз я не зміг вибратися з комп’ютера.

    remzixnumx
    Учасник

    es подагра

    youngc29
    Учасник

    Привіт друзі, дуже дякую тим, хто долучився до дуже корисного сайту.

    eda4
    Учасник

    herkese selam cok güzel bir site ….. Ama bu almanca cok gicik bir dil yaaa  :P malesef burda yasiyoruz ve cok iyi ögrenmek zorundayiz :embarassed: Yardimlariniz icin tesekkürlerr

    Rico0
    Учасник

    ах, я бачив 2 місяці тому, я б не залишився німецькою мовою: S: D

    Бен
    Учасник

    або дуже добре, або завдяки вам, я куплю 4 німецькою мовою

    devşirme
    Учасник

    Що означає стаття, тобто показує дівоче слово: S

    піднесений
    Учасник

    Що означає стаття, тобто показує дівоче слово: S

    Evet öyle de denebilir… ve 3 tane Belirli Artikel vardir…

    дас Книга
    дер- стіл
    померти Kinder

    знаходяться на початку імен, і кожне ім’я має Artikel ,,,
    Dolayisiyla isimleri Artikelleriyle ezberlemek gerekir…

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 45)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.