Команда www.almancax.com

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    редактор
    відвідувач
    ВЕБМАСТЕР І АДМІНІСТРАТОР
    Мухаррем EFE
    НІМЕЦЬКІ ІНСТРУКТОРИ
    Мухаррем EFE
    Еліф ГОРГЮЛЮ

    acelyaxnumx
    Учасник

    Я дійсно не можу знайти слів, ви зробили чудову роботу. Можливо, ми не зможемо бути вашими рабами, але будьте певні, нехай Бог дарує вам все, чого ви бажаєте. З великою любов’ю.

    kelebekgib
    Учасник

    Я хотів би подякувати команді за всі ці зусилля. Всі вони дуже корисні та щирі. Вам добре!

    You диво
    Учасник

    Шукаючи красивий сайт, знайшов, я знайшов :)

    andic
    Учасник

    Дякуємо всім, хто долучився. Ви супер….

    Evo
    Учасник

    Дякую всім, цей сайт буде мені дуже корисний.

    masilh
    Учасник

    …нова версія сайту дуже гарна; Всім молодець.

    acelyaxnumx
    Учасник

    З найкращими побажаннями для цієї бісеринки німецькою...

    Євробачення
    Учасник

    Бажаю вам подальших успіхів

    МухаяяeM
    Учасник

    Ми всім вдячні :)

    derin
    Учасник

    ДЯКУЮ ВСІМ, ХТО ДОПОЛУЧИВСЯ…

    Лерер
    Учасник

    ЦЕ ДУЖЕ УСПІШНИЙ САЙТ... РАДИЙ, ЩО Я ТЕЖ УЧАСНИК ЦЬОГО САЙТУ...

    асигітарист
    Учасник

    Привіт Я новий член. Я навчаюся в анатолійській середній школі, і хоча я бачив німецьку мову на третьому курсі, не можна сказати, що я багато чому навчився і не зміг: я натрапив на цей сайт, коли шукав хорошого джерела в Інтернеті. дуже тобі дякую :) Навіть пошук німецької мови в Інтернеті для мене був проблемою :)

    Смірна
    Учасник

      Як ви думаєте, у чому причина не вивчення німецької мови - ваша непокірна гітара? ;) Я впевнений, що тут можна знайти те, що шукаєш, ласкаво просимо

    асигітарист
    Учасник

    hb :) дякую :) так, можливо, витрачаючи трохи більше часу на мою гітару :P Іспит був сьогодні. Це було посередньо: я звідси важко працював... Ну, коли намагаєшся все навчитися за один день, то й усе. :)

    Макскрим
    Учасник

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Нескінченне спасибі Вашій команді за ваші зусилля Друзі, котрі я коротко стежив за вашим веб-сайтом. Я вчора вступив до мене. Я дуже радий бути з вами. Ви робите дуже корисну та дуже корисну роботу. Бажаю найкращого успіху Arkadşlar ;) Удачі…

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 83)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.