Як я можу взяти мою Туреччину доступних товарів?

> Форуми > Генеральний сектор Німеччини та інших європейських країн > Як я можу взяти мою Туреччину доступних товарів?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    reyyan в
    Учасник

    Merhaba arkadaşlar.  Benim 4-5 valizlik eşyam var türkiyeye götürmek için. Uçakla götürmek bana oldukça tuzluya patlayacak. Nakliye ile fiyatları bana beşaşağı beşyukarı söyleyebilirmisiniz?  (yaşadığım yer küçük olduğu için nakliye araçları bulamadım açıkcası. Sadece bir türk marketinden bilgi aldım oda Almanya'dan Türkiye meyve sebze transfer eden nakliye araçlarını söyledi ama eşyalarımın kaybolma riski olabileceğinide söyledi.)  veya uçak ile bilet alırken ekstra eşya fazlasını söylediğin zaman kilosunu 2 euroya götürme hakkın varmış ben öyle duydum ama ne derece doğru bilmiyorum.birde Lufthansa ile yolculuk yaparsam  46 kilo taşıma hakkı olduğunu biliyorum. ama benim valiz kilom yaklaşık 100 kilo civarında. ayrıca dizüstü bilgisayarımıda yanımda götüreceğim. Onun için ne yapmam gerekiyor. faturasınımı göstereceğim daha önce bilgisayar götürüp getirmediğim için bu konu hakkındada bir bilgi sahibi değilim. :) Я був би дуже радий, якщо б хтось знав про ці проблеми.

    https://www.almancax.com/almanca-alfabesi-das-deutsche-alphabet.html

    гуру
    Учасник

    привіт REYYA, удачі. Ти повертаєшся до TR?

    Я привіз свої речі перевезення, коли прибув до Туреччини з Німеччини. За кожен 1 кг літака вони отримують 7 євро.

    Я привіз близько 15 посилок стандартного розміру, включаючи посуд, праску та кавоварку, а також електроприлади, я заплатив 300 євро.

    Ви можете зателефонувати турецькій компанії через Інтернет
    google enter TUBAY ТРАНСПОРТНА ФІРМА

    tugce_doerj є
    Учасник

    Вам не потрібно виставляти рахунок-фактуру для ноутбука. Кожен має при собі ноутбук, підручник або планшети. Телевізор повинен бути на шляху до чи більшої власності в Німеччині, роблячи електронні рахунки-фактури oluyor.turkiye повинен подобатися йому. Я ношу по 2 ноутбуки щоразу, коли їду, до сьогодні нічого не вийшло.

    Судноплавні компанії просять багато грошей за 100 кг. Тому що вони дають вам 1 контейнер. Та сама ціна, яка перевозить 1 кг у цьому контейнері, така ж ціна, яка несе 100 кг. несіть диван із контейнером, якщо хочете, 1 тарілку, якщо хочете.

    dejavuxnumx
    Учасник

    Merhaba arkadaşlar.  Benim 4-5 valizlik eşyam var Türkiyeye götürmek için. Uçakla götürmek bana oldukça tuzluya patlayacak. Nakliye ile fiyatları bana beşaşağı beşyukarı söyleyebilirmisiniz?  (yaşadığım yer küçük olduğu için nakliye araçları bulamadım açıkcası. Sadece bir türk marketinden bilgi aldım oda Almanya'dan Türkiye meyve sebze transfer eden nakliye araçlarını söyledi ama eşyalarımın kaybolma riski olabileceğinide söyledi.)  veya uçak ile bilet alırken ekstra eşya fazlasını söylediğin zaman kilosunu 2 euroya götürme hakkın varmış ben öyle duydum ama ne derece doğru bilmiyorum.birde Lufthansa ile yolculuk yaparsam  46 kilo taşıma hakkı olduğunu biliyorum. ama benim valiz kilom yaklaşık 100 kilo civarında. ayrıca dizüstü bilgisayarımıda yanımda götüreceğim. Onun için ne yapmam gerekiyor. faturasınımı göstereceğim daha önce bilgisayar götürüp getirmediğim için bu konu hakkındada bir bilgi sahibi değilim. :) Я був би дуже радий, якщо б хтось знав про ці проблеми.

    Привіт Рейя,

    Перш за все, рекомендую носити ноутбук із собою під час подорожі, як ручну поклажу. Страховий збір за пошкодження при завантаженні електронних предметів у багажний відсік літака не передбачається. По суті, заборонено завантажувати електронні предмети в багажне відділення. Звичайно, ви можете завантажити його, але якщо ви завантажили його на папір, авіакомпанії поставили такий предмет, щоб уникнути проблем із оплатою вам, сказавши, що проблема ваша.

    По-друге, міжнародна норма багажу авіакомпаній становить 30 кг. Норма ручної поклажі становить 8 кг. Звичайно, авіакомпанії, які продають дешеві квитки, такі як Pegasus та Sun Express, прагнуть отримати прибуток, зменшивши норму багажу до 20 кг і сплативши зайвий багаж.
    Якщо ви скажете 100 кілограмів багажу; Якщо ви приїжджаєте до Туреччини з компанією, яка визнає право на 30-кілограмовий багаж (Turkish Airlines тощо), вантажовідправник моєї поради до 33 кілограмів вже не звучить, якщо більше Тюрхавайол 2-3 кілограми. Підготуйте ручну поклажу 8 фунтів як ручну багаж.
    Böylelikle yaklaşık 40 – 45 kiloyu zaten kendi yanınızda getirebilirsiniz.

    Рекомендую відправити решту речей поштою або вантажем. Якби ви відправляли з Туреччини до Німеччини PTT, я б порекомендував. Але я не знаю, яка установа працює там так, але це, мабуть, DHL. Ви повинні отримати ціну від DHL.
    Звичайно, важливим є і вміст багажу. Якщо у вас є електронні предмети, не надсилайте їх таким чином. Але якщо у вас є лише особисті речі, ви можете відправити їх поштою без особливих проблем. Щоб не виникало такої проблеми, як застрягання на митниці, не повинно бути електронних предметів.

    Eğer kesin dönüş yapıyorsanız mutlaka “konsolosluktan kesin dönüş kağıdı” alın. Bu kağıt zaten size gümrük ücreti ödemeden ev taşıma hakkı bile veriyor. Eğer eşyalarınız Türk gümrüklerinde takılsa bile bu kağıtla alabilirsiniz sorun olmaz.

    1963
    Учасник

    компанія pegasus коштує 5 TL за кілограм, ви можете придбати додатковий багаж, купуючи квиток.

    dejavuxnumx
    Учасник

    компанія pegasus коштує 5 TL за кілограм, ви можете придбати додатковий багаж, купуючи квиток.

    5 TL для внутрішніх рейсів.
    На міжнародних рейсах, якщо ви додаєте додатковий багаж під час покупки квитка, 5.50 TL, що, якщо ви купуєте номер під час бронювання. Якщо вони кажуть, що ви маєте надлишковий багаж в аеропорту і хочете заплатити, ви заплатите 6 євро за кілограм.

    1963
    Учасник

    Я не говорив нічого іншого, я купив свій квиток за 5 TL, зараз він становить 5.5, так що різниці немає. :) Крім того, вантажі DHL займають близько 1-5 євро за 6 кг і добираються до пункту призначення дуже довго, це займає 1-1,5 місяців.

    dejavuxnumx
    Учасник

    Я не говорив нічого іншого, я купив свій квиток за 5 TL, зараз він становить 5.5, так що різниці немає. :)

    Гаразд, тоді я подумав, що ви сказали вибачте, що я додав це у поле.

    Він не може додати більше 20 кілограмів зайвого багажу. У нього 100 кілограмів багажу, і він все ще не може виконувати свою роботу, щоб взяти 40 кілограмів + ручну поклажу. Це має йти поштою або іншим маршрутом. Якщо він скаже, що доплатить за решту 60 кілограмів, йому доведеться витратити в 10 разів більше, ніж вартість предметів всередині. :)

    1963
    Учасник

    так це відпочинок, якщо 60 навіть з кілою вантажних компаній, які надсилають занадто дорогі, будуть мати справу на митниці в електронних артефактах, що надходять до Туреччини, теж дуже. Якщо доставка найдешевшої в Німеччині як PTT DHL в Туреччині, я відправив 3 дні пакет, який я раніше 32 кг ваги 18 євро заплатив 1 кг паперової упаковки 18 днів я поїхав і заплатив 9 євро 
    ps3 втрачено у серверній системі, не знайдено

    dejavuxnumx
    Учасник

    так, у Німеччині я поїхав на 60 дні пакунок, який я відправив до 3 кг ваги, наприклад, PTT занадто дорогий, щоб приїхати, буде мати справу на митниці в електронному електронному магазині, якщо саме час отримати найдешевший з вантажу, що надходить до Туреччини навіть при тому, що залишилось 32 кілових вантажних підприємств, я заплатив 18 євро за 1 кг паперової упаковки, яку я поїхав за 18 днів, я заплатив 9 євро 
    ps3 втрачено у серверній системі, не знайдено

    Рейя, ти краще принеси свою валізу поштучно, якщо ти збираєшся їхати сюди знову. В іншому випадку всілякі витрати дорогі. Туреччина поїде до знайомого проїзду, щоб привезти решту з них, якщо про це попросять. Іншими словами, незалежно від того, вирушають вони до іншого міста, ніж ваш пункт призначення, вони відправляють їх у місто, де ви знаходитесь, з вантажем у Туреччині. Решта валіз досить легка, достатня для входу в TR

    reyyan в
    Учасник

    Дякую кожному окремо за їхні коментарі. так гуру, я думаю. Я планую повернутися до Туреччини до кінця цього року. Здається, вигідніше бути в своїй країні з точки зору бізнесу та приватного життя.

    У валізах, які я візьму до свого одягу, немає такого поняття, як електронне. Хм, це правда, забирати речі, які я розумію з коментарів, коштуватиме дорожче, ніж вміст багажу. Найбільш логічним видається приймати його двома партіями. Минулого року я їздив із Luftansa, і її право перевезти було 23 23 різні валізи та 46 кілограмів. Але випадково цього року "Люфтгансан" не мав прямих рейсів до Анкари. прибув безпосередньо в Стамбул. дешево відправляти посилки з Німеччини до Туреччини з Німеччини до Туреччини, але дуже дорого. Я шукав.

    гуру
    Учасник

    Як я вже казав, ви будете приходити і їхати 1 * 2 рази, що було квитком на літак чи ще щось, це буде вартість.
    Думаю, можна взяти те, що можна взяти літаком, а решту впоратись транспортом.
    У мене було 15 коробок, я думаю, що всередині було багато речей, половина будинку все одно коштувала близько 300 євро. це прийшло без проблем

    reyyan в
    Учасник

    Привіт Рейя,

    Перш за все, рекомендую носити ноутбук із собою під час подорожі, як ручну поклажу. Страховий збір за пошкодження при завантаженні електронних предметів у багажний відсік літака не передбачається. По суті, заборонено завантажувати електронні предмети в багажне відділення. Звичайно, ви можете завантажити його, але якщо ви завантажили його на папір, авіакомпанії поставили такий предмет, щоб уникнути проблем із оплатою вам, сказавши, що проблема ваша.

    По-друге, міжнародна норма багажу авіакомпаній становить 30 кг. Норма ручної поклажі становить 8 кг. Звичайно, авіакомпанії, які продають дешеві квитки, такі як Pegasus та Sun Express, прагнуть отримати прибуток, зменшивши норму багажу до 20 кг і сплативши зайвий багаж.
    Якщо ви скажете 100 кілограмів багажу; Якщо ви приїжджаєте до Туреччини з компанією, яка визнає право на 30-кілограмовий багаж (Turkish Airlines тощо), вантажовідправник моєї поради до 33 кілограмів вже не звучить, якщо більше Тюрхавайол 2-3 кілограми. Підготуйте ручну поклажу 8 фунтів як ручну багаж.
    Böylelikle yaklaşık 40 – 45 kiloyu zaten kendi yanınızda getirebilirsiniz.

    Рекомендую відправити решту речей поштою або вантажем. Якби ви відправляли з Туреччини до Німеччини PTT, я б порекомендував. Але я не знаю, яка установа працює там так, але це, мабуть, DHL. Ви повинні отримати ціну від DHL.
    Звичайно, важливим є і вміст багажу. Якщо у вас є електронні предмети, не надсилайте їх таким чином. Але якщо у вас є лише особисті речі, ви можете відправити їх поштою без особливих проблем. Щоб не виникало такої проблеми, як застрягання на митниці, не повинно бути електронних предметів.

    Eğer kesin dönüş yapıyorsanız mutlaka “konsolosluktan kesin dönüş kağıdı” alın. Bu kağıt zaten size gümrük ücreti ödemeden ev taşıma hakkı bile veriyor. Eğer eşyalarınız Türk gümrüklerinde takılsa bile bu kağıtla alabilirsiniz sorun olmaz.

    merhaba, konsolosluktan alacağım kesin dönüş kağıdı sadece elektronik eşyalar içinmi gerekli olacak?  bunu anlamadım!!  benim zaten götüreceğim elektronik eşyam yok. hepsini burada satmayı düşünüyorum. tv, buzdolabı, çamaşır makinası….vs.. keşke Türkiyeye götürmek gibi alternatifim olsaydı iyi olurdu elbette  ama zor görünüyor. peki dönüş yaptığımda konsolosluktan başka ne gibi belgeler almam gerekiyor. biliyormusunuz acaba?

    reyyan в
    Учасник

    Як я вже казав, ви будете приходити і їхати 1 * 2 рази, що було квитком на літак чи ще щось, це буде вартість.
    Думаю, можна взяти те, що можна взяти літаком, а решту впоратись транспортом.
    У мене було 15 коробок, я думаю, що всередині було багато речей, половина будинку все одно коштувала близько 300 євро. це прийшло без проблем

    doğru haklısın, bunuda araştırayım. birdefada hepsi hallolur bencede.  zannediyorum büyük ev eşyaların yoktu değilmi? (buzdolabı, çamaşır makinası..vesair) senin verdiğin o nakliyeyi araştıracağım. tşk ler guru. birde senin eşyaların tahmini kaç kilo geliyordu yani soruyorum çünki nakliyelerde acaba belli bir kilo aşımından sonra ekstra ücret istiyorlarmı?  :) Я прошу, бо не маю інформації з цих питань.

    гуру
    Учасник

    Ні, я просто взяв одяг та невеликий кухонний посуд до свого посуду. ковдра подушка або щось інше.
    Наскільки я пам’ятаю, купували його виходячи з розміру картону, а не ваги.

    dejavuxnumx
    Учасник

    merhaba, konsolosluktan alacağım kesin dönüş kağıdı sadece elektronik eşyalar içinmi gerekli olacak?  bunu anlamadım!!  benim zaten götüreceğim elektronik eşyam yok. hepsini burada satmayı düşünüyorum. tv, buzdolabı, çamaşır makinası….vs.. keşke Türkiyeye götürmek gibi alternatifim olsaydı iyi olurdu elbette  ama zor görünüyor. peki dönüş yaptığımda konsolosluktan başka ne gibi belgeler almam gerekiyor. biliyormusunuz acaba?

    Esasen “Türkiye'ye Kesin Dönüş” tüm evini taşıyabilmekle ilgili bir kanun. Ama çok detaylı bilgi sahibi olduğumu iddia edemem. En iyi bilgiyi konsolosluktan bizzat alabilirsin diye düşünüyorum. Ayrıca orda 5 yıldan fazla çalışmışlığın varsa 1 adet arabayı da gümrük vergisi ödemeden Türkiye'ye getirme hakkın var kesin dönüş yapacaksan. Bunu da bir araştır istersen. Google'da Türkiye'ye Almanya'dan araba getirmek falan yazarsan detaylı bilgi alabileceğin siteler görürsün sanırım. Yani bir tek elektronik eşyayı kapsamıyor.

    Крім того, Німеччина має закон про повернення. Вони надають допомогу в переселенні турків, що повертаються. Цей закон також транслювався по телевізору. Просто тому, що німці вживають заходів для повернення турків. Я думаю, ви можете отримати це в центрі зайнятості або в будь-якій установі, в якій ви отримуєте допомогу, як детальну інформацію. Звичайно, вони будуть шукати якісь умови, але корисно вчитися, можливо, це те, від чого ви можете отримати користь.

    Якщо ви збираєтеся зробити певну віддачу, добре вивчіть їх, я думаю, перед вами можуть бути інші варіанти, крім перевезення багажу разом із вашим багажем. Я знаю, що навіть якщо ви працювали там, навіть страхові виплати на ваше ім’я можуть бути передані турецькому закладу соціального захисту шляхом подання клопотання. Іншими словами, ваша ситуація відрізняється від перевезення вантажів, я думаю, у вас є додаткові права на повернення. Пропоную вам дослідити.
    Я знову намагаюся допомогти, якщо що-небудь ми знаємо

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 22)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.