Я дзвоню з Німеччини до Туреччини або в побутових товарах компанія, настійно рекомендую ми будемо у вас є?

> Форуми > Генеральний сектор Німеччини та інших європейських країн > Я дзвоню з Німеччини до Туреччини або в побутових товарах компанія, настійно рекомендую ми будемо у вас є?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    kadirxnumx
    Учасник

    Привіт друзі, я можу покластися на відповідну ціну, можна отримати таку цифру, як сагламсіна хоче привезти свої побутові товари з Німеччини або компаній, які ви знаєте, як турецький бі транспорт?

    nesnil
    Учасник

    Я телефоную, якщо хтось знає, ми будемо раді, якщо вони нам про це повідомлять.

    kadirxnumx
    Учасник

    Ben arastirdim masraflar metreküp üzeri hesapliyorlar ve getirdikleri esyanin tsinmasinada br cok firma garanti vermiyor aldigin esyalar ve nakliye + vergisi ayni hesaba geliyor o yüzden bende vazgectim buradan aldim ben tafsiye etmem sahsen cok büyük fark olmuyor buradan alma imkanin varsa garanti olur…

    Шейма
    Учасник

    Ви знайшли компанію або все ще шукаєте? Я привіз свої речі через компанію в Стамбулі. Якщо вам це потрібно, я можу переглядати файли та знаходити адресу компанії та відходи.
    Якщо ваші речі не дуже важливі, не намагайтеся їх принести, повірте, вони занадто дорогі. Якщо ви можете його продати, купіть там, і ви отримаєте тут більше підходящих речей. Тим не менше, я кажу, скільки коштує грошей, щоб перенести ваше дослідження сюди-сюди і відповідно створити свій рахунок.

    k.uguz
    Учасник

    Привіт. Я сказав, що напишу, щоб ви все ще шукали. Два місяці тому я переїхав до компанії, яку називали utr international house-to-house, і був дуже задоволений. Я вас теж рекомендую. Я зафіксував посилання нижче.

Показано 4 відповіді - від 1 до 4 (всього 4)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.