Говорити по-німецьки через Skype

> Форуми > Німецькі ігри форуму та німецька практика > Говорити по-німецьки через Skype

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    штучний
    Учасник

    Якщо хтось хоче, додайте мене. Вечорами ми можемо говорити про тему, яку ми визначили (зазвичай це теми балів Deutsche welle).

    Рівень В1, моя мова погана. Я розмовляю з іноземцями, як це, але я подумав, що, можливо, краще поговорити з турецькими друзями через різницю в часі та інколи проблеми зі скайпом.

    Skype: штучний76

    3,14
    Учасник

    –> Божа згода важливіша за все інше. Я хотів би вам допомогти, заради Бога, але я не знаю, як я можу допомогти, тому що мій час дуже обмежений. До речі, яка ваша стать? Мені потрібно це знати, перш ніж додати вас. Тому що я віддаю перевагу, щоб жінки спілкувалися з жінками, а чоловіки – з чоловіками. Наш Пророк (мир йому) радить нам не залишатися наодинці з протилежною статтю. (Allahümme Salli Ala Sayyidina Muhammedin ve Ala Ali Sayyidina Muhammedin)

    штучний
    Учасник

    Я швидше людина.

    3,14
    Учасник

    –> Тоді я додаю це, брате. :)

    3,14
    Учасник

    –> Ми кілька разів зустрічалися з другом по скайпу. Це було продуктивно, я сподіваюся, що зміг допомогти.

    kenkogs
    Учасник

    Я на рівні kenkogs1 a2

Показано 5 відповіді - від 1 до 5 (всього 5)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.