Текстовий тег, я потребую багато вчителя, сказав правильно. Спасибо заранее

> Форуми > Німецькі ігри форуму та німецька практика > Текстовий тег, я потребую багато вчителя, сказав правильно. Спасибо заранее

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    mamirecep
    Учасник

    Ви мені дуже потрібні. Я поясню свій 1 день і буду дуже радий, якщо ви зробите переклад німецькою мовою. Поясню. Прокинусь о 7.30 ранку. Снідаю після пробудження. Я можу піти до школи пізніше. Початок школи о 8.20:8. Я залишаю школу після 7 уроків. Потім вечерю о 8 годині. Після їжі я вивчаю від 10 до 10 уроків. Дивлюся на комп’ютер з 11 до XNUMX, потім сплю. Будь ласка, допоможіть сьогодні

    https://www.dogrupara.com/

    неджир
    Учасник

    Ви мені дуже потрібні. Я поясню свій 1 день і буду дуже радий, якщо ви зробите переклад німецькою мовою. Поясню. Прокинусь о 7.30 ранку. Снідаю після пробудження. Я можу піти до школи пізніше. Початок школи о 8.20:8. Я залишаю школу після 7 уроків. Потім вечерю о 8 годині. Після їжі я вивчаю від 10 до 10 уроків. Дивлюся на комп’ютер з 11 до XNUMX, потім сплю. Будь ласка, допоможіть сьогодні

    Потрібна допомога у зміні програми, чи не так?

Показано 1 відповідь (загалом 1)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.