ВАШ ЯКІСНИЙ НОМЕР KaC?

> Форуми > Кафе almancax > ВАШ ЯКІСНИЙ НОМЕР KaC?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    kelebekgib
    Учасник

    Що таке коефіцієнт долі?

    Це число визначає мету та властивості вашого існування. Приховані в вас особливості, ваш спосіб мислення, ваша особистість та ваші цілі в житті приховані, і це число буде визначати ваш шлях у світлі цього числа від народження до смерті.

    Як ви знайдете свій номер долі?
    Щоб знайти число долі свого колеса життя, вам потрібно скласти число місяця, який ви народилися, з числом дня та року.

    Піч………………………………1
    Лютий…………………………..2
    Березень………………………………3
    Квітень………………………………..4
    Травень……………………………….5
    Червень…………………………..6
    Липень………………………….7
    Серпень…………………………..8
    Вересень……………………………….9
    Жовтень……………………………….1
    Листопад…………………………..2
    Грудень……………………………..3

    Пора знайти свій номер долі.
    Знайдіть у таблиці значення місяця свого народження та додайте його разом із днем ​​і роком.

    Наприклад; Якщо ви народилися 3 квітня 1964 року;
    3 + 4 + 1964 = 1971
    1+9+7+1=18 > 1+8=9
    Ваше число долі: 9

    Номер Долі 1

    «ПІОНЕР» Ви піонер, лідер, провідник і планувальник.
    У вас справді сильна особистість. Твоє місце - капітан коску. Покірність іншим - для вас чуже поняття. Ви надзвичайно креативні та талановиті. Ажіотажне сходження - це основа вашого життя.
    Ви наполегливо працюєте для досягнення бажаного успіху. Оскільки у вас є здатність керувати, ви можете негайно освоїти події. Ця здатність діє в усіх сферах життя.
    Інструменти вашої рішучості, сили та волі. І ви використовуєте ці інструменти з великою майстерністю. Іноді ви демонструєте негативні сторони цих якостей. У таких ситуаціях ви можете бути надзвичайно агресивними. Однак спосіб отримати те, що ви хочете, - це зробити делікатність у ваших стосунках. Іноді ви критикуєте і наказуєте, але коли ви критикуєте вас , ти страждаєш. Насправді ти маєш надзвичайно чутливе серце. За короткий час ти відновиш і своє керівництво, і своїх друзів.

    Номер Долі 2

    «КОРИСНИЙ» У вас є два аспекти, які відрізняють вас від інших. Немає нічого, що ви не можете подолати майстерністю та майстерністю, яку ви демонструєте в тактиці та людських стосунках, – це ключове слово у вашому житті. Несумісність і спірні проблеми негайно впливають на вашу систему. Тому, коли з тобою трапляється подібне, ти всіма силами намагаєшся виправити ситуацію. Ви елегантна людина, а також дуже багато думаєте про інших і намагаєтеся їх не ображати. Тому у вас ніколи не бракує друзів навколо вас, ніж у інших чисел Колеса долі (після 9). Однак ви ніколи не позбавляєтеся прекрасних насолод життя. Число 2 - це число одужання. Це запалює об’єднуючу сторону вашої душі. Основна умова вашого щастя полягає в тому, що в усьому, до чого ви пристосовуєтеся, є магія, тому що немає нікого краще, ніж ви, у сприйнятті концепції та її втіленні. Ви з’являєтеся, коли інші потребують допомоги, але коли це необхідно, ви можете впоратися зі своїм. працювати самостійно без сторонньої допомоги.

    Номер Долі 3

    «ВИБІРКОВИЙ» Організаторські здібності та управлінські навички об’єднуються у вас. Ви винахідлива людина, завдяки цій рисі вас чекає життя, сповнене успіху і щастя, оскільки ви добре знаєте людську природу і слабкості, ви обираєте професії, спрямовані на вдосконалення людства. Насправді ви дуже прощаюча та розуміюча людина. Авторитет - ваша найважливіша зброя. Як адміністратор, ви використовуєте цю зброю, де б ви не були. Чим більша спільнота, з якою ви працюєте, тим більший ваш успіх і прибутки ви зможете якнайкраще використовувати свої управлінські навички в галузях, компаніях і організаціях. Ви дуже смілива людина. Ви дуже добре знаєте свої цілі і те, що вам потрібно зробити. Ваша мета — забезпечити кожному свободу пересування. Але, на вашу думку, це має бути в межах певної дисципліни. Ви не любите кривдити інших заради власної свободи. Звичайно, ви не дозволяєте іншим робити це з вами.

    Номер Долі 4

    «MAILMER» Номер колеса вашого життя символізує квадрат. Це означає справедливість і рівність. Ви не можете рухатися, тому що ви оточені з усіх чотирьох сторін посередині цього квадрата. Вам не потрібен рух і колір у вашому житті? Розвиватися можна тільки вгору. Квадрат представляє всі практичні аспекти життя. Але ви не можете дивитися на речі з інших точок зору. Ви також можете дивитися на колесо життя як на основу хороших речей, які відбудуться в майбутньому. Ви терпляча та наполеглива людина, завжди готова працювати. Як у муляра, ваші інструменти — це логіка та метод. Для вас існують певні шаблони, і ви ніколи не думаєте виходити за них. Ви лояльна і надійна людина. Однак консерватизм обмежує вас. Деталі заважають досягти результату. Вам буде легше прогресувати, якщо ви не намагатиметеся нав’язувати свої ідеї іншим. Ви можете візуалізувати форму, яку художник або архітектор представляє вам як концепцію, у всіх її деталях. Після цього ви можете викласти проект на папері з власним практичним підходом. Ніхто не може сказати, що вони уникають своїх обов'язків і відповідальності за вас, тому що скрізь, де є потреба в довірі, вони знаходять вас.

    Номер Долі 5

    «YAZICI» Ви маєте вроджені характеристики Меркура. Ви енергійні. У вас оптимістична особистість, а також прекрасний інтелект. Життя — це пригода, яка вимагає від вас сміливості. Ви дуже добре знаєте, як розважатися і навіть жити. Оскільки мінливість життя знаходиться в повній гармонії з вашою пристрастю до змін і різноманітності, ви можете легко йти в ногу з життям. Вам подобається бути центром світу. Але ти не хочеш визнати, що ти не любиш свою свободу. І ви не дозволяєте нічому утримувати вас від вашої свободи. Ви дуже добре вмієте використовувати слова. Тому ви досягнете великого успіху в професіях, які базуються на усному спілкуванні. Ви можете сяяти як зірка у світі розваг і літератури, однак ваші чудові ораторські здібності іноді можуть викликати проблеми. Ви можете бути збентежені, занурюючись у теми, яких ви не знаєте. У вас мінливий характер. Це непогана особливість. Це також можна назвати задоволенням для деяких. На вашу думку, розумна людина повинна йти в ногу з часом. Ви знаєте, які ваші потреби, і не ухиляєтеся від того, що вам потрібно зробити, щоб досягти цього. Для вас тут проходить шлях до щастя.
    Брати за будь-яку ціну. Щастя - це самовираження та досягнення успіху.

    Номер Долі 6

    «УЧИТЕЛЬ» Твоїм світом володарка є любов. Насправді не так важливо, в кого ти закохаєшся. І ваша місія у всесвіті — навчати цій філософії. Ваша мета — допомагати іншим. За вашою надзвичайною потребою в любові та увазі криється ваша невпевненість у собі. Поширюйте мир, досягнутий у вашій сім’ї, на оточуючих, а потім і на весь світ.
    найважливіша з усіх цілей. Кабаліга, ти ніколи не можеш терпіти даму. Ваш вибір двосторонніх відносин. Ви відчуваєте вразливість у натовпі. Ви розумієтесь на музиці та прекрасному мистецтві. Ви висловлюєте свою любов до краси життя, спеціалізуючись на цих сферах. Ваша здатність думати більше, ніж про себе, робить вас радником молодих, сірдою старших і вчителем світу. Ви рідко критикуєте. Насправді вас дуже мало турбує. Просто будьте з коханим. Відповідальність, яку покладають на вас ваші завдання, насправді гірша, ніж здається, але ви дуже добре знаєте важливість цих важких обов'язків. Ви можете досягти великого щастя, виконуючи свої життєві обов’язки.

    Номер Долі 7

    «МІСТИК» У вас спостережливий характер, і ваша найбільша риса полягає в тому, що ви шукаєте причину всього. Ніщо поверхневе вас не задовольняє. Навпаки, це захищає вашу цікавість. Містичні сюжети, нові та старі галузі науки привертають вашу увагу. Ви просто як лікар. Проблемні люди знаходять у вас спокій, якого вони шукають. У ваших руках чарівна сила. Віддалений
    ваше ставлення відрізняє вас від інших людей. Тільки ті, хто заглиблюється в глибину життя, можуть зрозуміти вас і надати значення вашим тихим періодам. Люди тягнуться до вас, коли вони вперше зустрічаються. Вас знають з народження, ніби. Незалежно від того, яке ваше місце, ви завжди викликаєте інтерес. Філософські та культурні проблеми
    ваш інтерес великий. Однак ви не до кінця вирішені. Писати музику, робити відкриття - сфери, де можна використовувати свою творчість. Для вас життя без використання робіт художників - це не життя. Іноді життя є для вас зривом, але навчитися можна ще багатьом. Як правило, у вас песимістичний і мовчазний характер.
    Ви одна з небагатьох людей, які можуть досягти успіху. Іноді ти відчуваєш безнадію щодо життя. Однак ваша філософська перспектива є досить потужною, щоб розкрити, звідки зароджується життя.

    Номер Долі 8

    «ХУДОЖНИК» має здатність виразити все чітко і навіть висловити все
    Інтелект відіграє важливу роль у вашому житті, навіть якщо ви не маєте можливості чітко почуватися. Ви насолоджуєтесь різноманітними темами. Ви присвячуєте більшу частину часу мріям. Але ти розумієш, що життя - це не просто забава. Бути дуже універсальним - це ваша найбільша особливість. У вас багато та різних талантів. Хапання - одне з них. Але ви можете легко ввести в оману людей, і ви можете побачити їх справжні обличчя дуже пізно. Способи отримання миттєвої інформації
    Ви знаєте, але ваш талант до науки і сутінків не дуже великий. Оскільки замість того, щоб присвячувати більшу частину свого часу науці, як справжній учений, ви насолоджуєтесь більшою мистецькою та спортивною діяльністю. Ви розмовні та смішні. Ці функції також дозволяють легко заводити друзів. Багато людей вас люблять, але мало хто насправді розуміє вас. Це пов’язано з тим, що дуже мало людей можуть дійти до глибини вашої хаотичної душі. Ви швидко набридаєте того, з чим стикаєтесь, що приносить вам задоволення. Ви приймаєте події, як зазвичай, так що у вас не виникає особливих проблем. Ти все одно не любиш битися, швидко здаєшся. Оскільки ви маєте кмітливість, ви не соромтеся нещадно критикувати інших. Ваше вміння користуватися здобиччю може дозволити вам бути хорошим критиком, письменником, оратором або ведучим. Ви людина, яка не може жити без любові. Тому вам неможливо бути щасливими, якщо ви не з кимось, хто вас любить і розуміє.

    Номер Долі 9

    «МЕТАФІЗИК» Ваше життя відкриває таємницю за завісою, душу і
    Вся справа в розгадуванні сенсу таємних знань. Мета вашого життя - дізнатися правду і тільки правду. Це факт, що ви дуже успішні в цьому плані. Зазвичай потрібно 5 хвилин, щоб пізнати людей. Просто спостерігайте. Ви любите життя, але вважаєте, що дуже мало людей варто любити. Ви хочете бути щедрим і досконалим у кожному аспекті свого життя. Ви очікуєте, що інші будуть такими ж ідеальними та надійними, як ви, тому час від часу ви дуже страждаєте. Ви дуже сильні, але у вас золоте серце, яке легко ранити. Ви даєте небагатьом людям можливість пізнати себе справжнього, і ви їх дуже цінуєте. Ваша здатність розуміти психологічні події надзвичайно велика. Однак події, які відбуваються поза вами, сильно впливають на вас і ваш настрій. Ви любите свою незалежність і свободу. Але ти тримаєш любов понад усе. Оскільки ваше життя засноване на вирішенні конфліктів, ви ніколи не втомлюєтеся від боротьби. У вас є здатність ладити з людьми майже всіх рівнів і нескінченне терпіння. Розуміє потреби людей, не повідомляючи їм це, і допомагає їм
    ти біжиш Ви дуже хороший слухач, спостерігач і керівник, тому можете бути хорошим психологом або оратором.

    Назіра
    Учасник

    Мені сподобалося, граф справді описує мене…. :)

    nalanw
    Учасник

    Ну, я Водолій, це трохи пояснює ситуацію Водолія... як зміна життя, свобода...

    Смірна
    Учасник

      15 + 7 + 1982 = 2004

      2+0+0+4 = 6

      Я не можу здійснити останню транзакцію, оскільки це була одноцифрова цифра, але це правда, чи не цейда?
     
    Можливо, це правда, але любов відсутня :)
    Досить, якщо поруч зі мною буде мій коханий... Це характеристики Рака. :) (Я типовий краб)

    kelebekgib
    Учасник

    У мене вийшло 6. Я не краб, але деякі аспекти все ще підходять ..

    yazyagmuruxnumx
    Учасник

    кол долі 2

    Деякі аспекти хорошого виразу помилкові, але переважна більшість відповідає дійсності, ця більшість становить 99%

    jackalxnumx
    Учасник

    Тим не менше, мене отримали 6, і майже все, що ти кажеш, мені підходить

    угурель
    Учасник

    моя 4 вийшла так
    ні мені, ні я не хочу бути муляром :)
    Проте він не позбавлений законної сторони.
    Цікава робота…

    meral26
    Учасник

    мій 8 вийшов. так, 95% говорять мені. :) Але я ніколи не здаюся і приймаю речі такими, які вони є ;)

    kelebekgib
    Учасник

    Я радий, що melisözge сумісний.Я думаю, це дуже приємна особливість, від якої ти не відмовляєшся, це потрібно в житті.

    бобо
    Учасник

    знову ж таки вік долі, я думаю, було б краще, якби ми дізналися важливіші речі. У мене це було кілька днів тому, але все-таки це дуже важливий вік долі? Думаю, для всіх буде краще, якщо ви дасте детальну інформацію про час німецькою мовою, я не знаю, чи помиляюся

    meral26
    Учасник

    шановний Бобол, цей розділ уже не стосується теми розмов. Якщо ви хочете отримати інформацію про час, ви можете скористатися розділом time німецькою мовою, я думаю, ви написали таку статтю, оскільки не змогли побачити цей розділ.

    yazyagmuruxnumx
    Учасник

    Я безумовно погоджуюсь з melis ozge, мій приятелю боболе, ти дізнаєшся, що таке глава, яку ти читав перед написанням статті, принаймні, якщо ти читаєш заголовок. якщо ви пірнаєте прямо тут, ви не знайдете нічого на місці на сайті, попросіть допомоги, якщо ви не можете нічого знайти, перш ніж запитати !!

    kelebekgib
    Учасник

    Ай, я теж був здивований, мабуть, друг, який мав непорозуміння, зайшов сюди безпосередньо. У всякому разі, такі речі трапляються :)

    csi_wien
    Учасник

    Це виявилось 7 для мене теж друзів і дуже приємна робота, велике спасибі

    3,14
    Учасник

    Номер Долі 1

    «ПІОНЕР» Ви піонер, лідер, провідник і планувальник.
    У вас справді сильна особистість. Твоє місце - капітан коску. Покірність іншим - для вас чуже поняття. Ви надзвичайно креативні та талановиті. Ажіотажне сходження - це основа вашого життя.
    Ви наполегливо працюєте для досягнення бажаного успіху. Оскільки у вас є здатність керувати, ви можете негайно освоїти події. Ця здатність діє в усіх сферах життя.
    Інструменти вашої рішучості, сили та волі. І ви використовуєте ці інструменти з великою майстерністю. Іноді ви демонструєте негативні сторони цих якостей. У таких ситуаціях ви можете бути надзвичайно агресивними. Однак спосіб отримати те, що ви хочете, - це зробити делікатність у ваших стосунках. Іноді ви критикуєте і наказуєте, але коли ви критикуєте вас , ти страждаєш. Насправді ти маєш надзвичайно чутливе серце. За короткий час ти відновиш і своє керівництво, і своїх друзів.

    –> 21.08.1988 -> 2+1+0+8+1+9+8+8=37 -> 3+7=10 -> 1+0=1

    Я не знаю, хто це розрахував, хто зробив наступні визначення. Насправді це звучить як нісенітниця, але ми можемо з’ясувати, чи є в цьому правда, експериментуючи. :)

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 16)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.