Хто-небудь у Стамбулі хоче вивчати німецьку мову і пройти іспит A1 за один раз?

> Форуми > Загальні німецькі та німецькі курси семінарів A1 > Хто-небудь у Стамбулі хоче вивчати німецьку мову і пройти іспит A1 за один раз?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Мемдух
    Учасник

    Привіт, хлопці, це Мемдух Гюнгер.

    Я живу в стамбульському районі Бейлікдюзю. Я познайомився з Еліф Хока 2 місяці тому через Almancax. Я брав інтерв’ю на багатьох курсах, але жодне з них не здавалося щирим. Її успіхи вже пояснюють, наскільки просту освіту вона забезпечує. Після довгих обговорень я почав брати уроки у пані Еліф і склав іспит на А23 2011 грудня 1 року. Результати прийшли вчора, і хоча 2 місяці тому я не знав навіть кількох слів німецькою, мені вдалося отримати 74 бали на одному іспиті. Вчителька Еліф дає такий гарний урок, що він запам’ятовується, і вона має дуже хороші ресурси та дані. Таким же чином, він забезпечує повністю дидактичну освіту, а не зубріння. Відстань між моїм домом і місцем, де я проходив уроки, становить 2,5-3 години, а на громадському транспорті я їздив туди й назад по 6 годин. Я сказав, ХАЙ ШЛЯХ БУДЕ ДОВГИМ, ЯКЩО ЧАС БУДЕ ДОВГИМ, і я точно зробив це правильно. ДЯКУЮ ДЯКУЮ ВЧИТЕЛЮ, ДЯКУЮ НІМЕЦЬКІЙ... Хто шукає курс у Стамбулі, не блукайте даремно, вчитель Еліф, є тільки один педагог з цього предмету, і я не знаю іншого педагога.

    ВИЗУАЛЬНІ ДОКУМЕНТИ ВНИЗ. (Це був мій перший іспит, і повірте мені, я був дуже стурбований, раніше не мав тренувань. Завдяки своїй вчительці Еліф мій страх зник, і я досяг успіху. Це була не тільки вчителька, а й наша сестра.
    ОДИН ШОЛ ПОВНИЙ ХІТ ,,,,,

    a1.jpg

    mutim2
    Учасник

    Суцільна реклама робиться для elif hoca :)

    Мемдух
    Учасник

    Це не реклама, брате, повір, факти пишуть. Я пройшов навчання у нього особисто. Вона стала моїм учителем і моєю сестрою, я не шкодую своїх молитов, особливо в день іспиту, було багато людей, які пройшли курси у великих закладах і взяли його втретє. Ми майже залишилися з професорами порівняно з тими, хто заявляє, що отримав найкращу освіту....

    mutim2
    Учасник

    Це правда, мій друже, який ти щасливий... Сподіваюся, ти завжди зустрічаєш красивих людей по серцю..

    netalman по
    Учасник

    Привіт,

    Я не міг встояти, бо моє ім’я передали, я хотів написати. :) Замість моєї реклами, ці друзі, які прийшли з almancax, намагаються подякувати almancax таким чином, і - всі, хто живе, знають, - цей період насправді дуже складний і клопіткий період, і люди можуть зрозуміти колір твору лише після проходження курсу і складають іспит. Вони просто намагаються допомогти одне одному, щоб не помилитися.

    Думаю, якщо тут комусь і треба дякувати, то це німецьким чиновникам. Вони були з нами цілковито заради Бога, не шукаючи жодної вигоди ні від кого, в тому числі і від мене. Насправді я не зробив багато, я просто виконував свій обов’язок. Це правильний. Це платформа, де всі, викладачі та студенти, можуть отримати користь і допомогти один одному. Нехай Бог благословить кожного, хто зробив внесок. Вітання та побажання…

    mutim2
    Учасник

    Привіт,

    Я не міг встояти, бо моє ім’я передали, я хотів написати. :) Замість моєї реклами, ці друзі, які прийшли з almancax, намагаються подякувати almancax таким чином, і - всі, хто живе, знають, - цей період насправді дуже складний і клопіткий період, і люди можуть зрозуміти колір твору лише після проходження курсу і складають іспит. Вони просто намагаються допомогти одне одному, щоб не помилитися.

    Думаю, якщо тут комусь і треба дякувати, то це німецьким чиновникам. Вони були з нами цілковито заради Бога, не шукаючи жодної вигоди ні від кого, в тому числі і від мене. Насправді я не зробив багато, я просто виконував свій обов’язок. Це правильний. Це платформа, де всі, викладачі та студенти, можуть отримати користь і допомогти один одному. Нехай Бог благословить кожного, хто зробив внесок. Вітання та побажання…

    Ми дізналися, хто ти, у нашої вчительки Еліф, тому я бажаю тобі успіху ..

    netalman по
    Учасник

    Danke schön.  :)  Бог благословить вас.

    fotoademxnumx
    Учасник

    Вчитель Еліф, я радий, що я потрапив до вас завдяки цьому сайту, і я мав задоволення пройти його за один раз, хоча я не знаю німецької мови, і я радий, що рекомендую свою викладач Еліф, яку я рекомендував іншим друзям тут і яка сама досягла успіху в курсі за один раз, як фінансово, так і духовно.

      дата іспиту 01.20.2012
        результат: 83
    З найкращими побажаннями Адаму Деміру

    гуру
    Учасник

    Як це, що ми успішно проходимо курс за 4 тижні? Вибачте, але навіть на вашому веб-сайті не вказано, де знаходиться курс. ви не надійні. повністю рекламуєте.

    netalman по
    Учасник

    МИ ДОКАЗАЛИСЯ СВІДОБРАЖЕННЯМИ, ЩО МИ НАДІЙСЛИ НАДІЙНИМИ ЗА РОКИ, ВИСОКИЙ ОЦІНКИ, ОТРИМАНИЙ В ІЗПИТУ, І НІЯКИХ СТУДЕНТІВ, ЩО БУЛИ ПРЕБУДОВАНІ В ІСПИТ

    ЗВЕРНІТЬСЯ до нас, щоб не писати НАШІ ПРИЧИНИ, НЕ ЗНАЙДЕНІ ТІЛЬКИ РЕГІОНОМ, ВСЯ ТУРЕЧЧИНА, ТИ НЕ АДРЕСА наша.

    ЯКЩО ЦЕ НЕ ПРИЙДЕ ДО ВАС, ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИТАТИ НАС В ОРГАНІВ САЙТУ, ЩО ВИ ТУТ - НІМЕЧЧИНА!

    МухаяяeM
    Учасник

    Як це, що ми успішно проходимо курс за 4 тижні? Вибачте, але навіть на вашому веб-сайті не вказано, де знаходиться курс. ви не надійні. повністю рекламуєте.

    Зі статистичних даних видно, що досі немає жодного студента, який би не склав іспит А1.

    гуру
    Учасник

    Якщо бути логічною, 100% гарантії успіху не можна дати ніде в світі. Як так, що кожен слухач здає іспит? На сайті ще навіть не вказано адресу. Там написано перевезення одним транспортним засобом, але вказано місце Гьозтепе. цікаво як дістатися =)

    dielosch
    Учасник

    Де адміністратор Мухарема? Чи можете ви дати інформацію про цей курс?

    МухаяяeM
    Учасник

    Якщо бути логічною, 100% гарантії успіху не можна дати ніде в світі. Як так, що кожен слухач здає іспит? На сайті ще навіть не вказано адресу. Там написано перевезення одним транспортним засобом, але вказано місце Гьозтепе. цікаво як дістатися =)

    Дається стовідсоткова гарантія успіху, рівень успіху очевидний. Коментарі очевидні.
    Від вас залежить, репутацію чи ні.

    МухаяяeM
    Учасник

    Де адміністратор Мухарема? Чи можете ви дати інформацію про цей курс?

    Привіт dielosch, ти давно відсутній, ласкаво просимо на форум. :)
    Курс німецької мови в Стамбулі належить нашій вчительці Еліф, одній з викладачів програми almancax, і має дуже високий рівень успіху. :)

    гуру
    Учасник

    Я думаю, що цей сайт має угоду з леді Еліф, я більше не розумію. Я вже зустрічався з леді Еліф у п’ятницю. У п’ятницю ваш веб-сайт був у зовсім іншому стані. чому я повинен закликати до детального шляху. Сама пані Устелік Еліф сказала по телефону, що в мене є офіс. Я зателефонував до інституту etете, вони теж такого місця не знають. Тож я не кажу про дослідження, які я

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 20)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.