Будівництво

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    лунатик
    Учасник

    Привіт, я їду до Німеччини на зустріч сім'ї. Я інженер-будівельник зі стажем роботи 4 роки. Я не розмовляю німецькою, як мені шукати роботу відразу після виїзду? За скільки місяців-років щось відновиться?

    Привіт, я їду до Німеччини на зустріч сім'ї. Я інженер-будівельник зі стажем роботи 4 роки. Я не розмовляю німецькою, як мені шукати роботу відразу після виїзду? За скільки місяців-років щось відновиться?

    Привіт,

    Перш за все, коли ви приїжджаєте сюди з возз’єднанням сім’ї з німецькою мовою рівня A1, то обов’язковий інтеграційний та мовний курс, який вам потрібно пройти, займає 6 місяців. Але, звичайно, цей курс відкривається не так, як ви прийшли. Є люди, які чекають на відкриття цього курсу через 5 місяців або 2 місяці. Бог знає, як довго можна чекати через корону. Я говорю це не для того, щоб придушити ваш ентузіазм, не зрозумійте це неправильно. Якщо у вас немає англійської мови, ви не зможете працювати інженером, не володіючи німецькою як мінімум на рівні B2. Звідки я знаю? Був старший брат, який роками працював інженером на інтеграційному курсі. Він також приїхав до Німеччини з роботою дружини (його дружина також була інженером) із синьою карткою.

    yenicerixnumx
    Учасник

    Привіт, я їду до Німеччини на зустріч сім'ї. Я інженер-будівельник зі стажем роботи 4 роки. Я не розмовляю німецькою, як мені шукати роботу відразу після виїзду? За скільки місяців-років щось відновиться?

    Будівництво є однією з найбільш затребуваних професій у Німеччині. Для цього спочатку потрібно надати еквівалентність.
    bu siteyi kullanarak durumunu netlestirebilirsin:  https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/tr/index.php

    Звичайно, однієї еквівалентності буде недостатньо. Як сказала Леоуман у своїй подругі, спочатку треба вивчити мову. Якщо ви не можете отримати еквівалент, це означає, що ваш диплом не приймається німецькою владою. Це обов’язково позначиться на його зарплаті. Бо для німців найголовніше писати. вони ніколи, ніколи не виконують словесну роботу. Навіть найменша річ, паперовий оригінал документа дуже важливий. На інженерію тут можна поступити в університет, можна пройти еквівалентність.Я думаю, що потрібно вчитися 1 рік, а потім можна здавати іспити і забезпечити еквівалентність кафедри, яка не має еквівалентності. однак, ви можете подати заявку на роботу з наявними у вас документами, не маючи еквівалентності або вступу до університету, але оскільки звання є інженером, мова обов’язково знадобиться.

    Вам знадобиться не менше 1 року після звикання до оточення, соціалізації, вивчення мови, орієнтації на соціальне життя. Звичайно, це повністю залежить від вас. Цей термін може бути скорочений або подовжений. Бажаю успіхів і удачі в цей час.

Показано 2 відповіді - від 1 до 2 (всього 2)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.