За межами мовного курсу майже німецький?

> Форуми > Активне навчання та методи запам'ятовування німецької мови > За межами мовного курсу майже німецький?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.

    Привіт !
     
        Я ще не новачок на цьому форумі. Але я думаю, що це дуже хороший форум. Ну, без проходження мовного курсу ззовні, Інтернету, книг тощо. Ви можете вивчити німецьку мову з місця? Розуміти і говорити? Мені цікаво з цього приводу. Спасибі заздалегідь !!!  :)

    секада
    Учасник

    Якщо ви починаєте з нуля, я кажу, що ви повинні мати керівництво.

    mavili_mavis
    Учасник

    Я почав з нуля, я не отримав ніякої допомоги, важливо лише з чого почати, і якщо ви твердо вирішите, немає нічого, що не стане можливим, якщо ви скажете, що я це роблю.

    есма 64
    Учасник

    Я прийшов від мене сам, просунувшись, я сам в Туреччині, я навчився чогось публічного до минулого часу, аккузатив-датив, але зараз я ще не знаю назад у моєму, де конверти з прикметниками настільки одиночні Дієслова to subjektl to olmuyo please olurmusunuz help in me

    Джин-тонік
    Учасник

    Німецька мова - одна з мов, в якій найбільше матеріалів в Інтернеті. Ресурсів для вивчення німецької мови дійсно багато.
    Якщо ви запитаєте, якими методами можна керуватися під час вивчення іноземної мови:
    1-граматика вивчена
    2-слово вивчено
    3-Деякі речення вивчаються у формах
    4-практика зроблена

    Роблячи це, ви можете вивчити іноземну мову, не відвідуючи курс.

    ZUZUU в
    Учасник

    Я в тій самій ситуації, що й ти. Я думаю, що досягну успіху, не проходячи жодного курсу. Я почав з алфавіту, цифр, днів, легких дієслів, я багато просунувся, яппі :), але мені було дуже корисно знати англійську. Я використовую ті ж методи під час навчання..

    Ви можете навчитися, але це не спрацює, якщо ви не потренуєтесь на практиці.

    самет_кись
    Учасник

    Друзі, чи можете ви розповісти нам про найкращу граматику, читання книг, компакт-диски для таких друзів, як я, які починатимуть з нуля німецькою мовою? :)

    yejades
    Учасник

    Зараз в Інтернеті так багато ресурсів, що я не думаю, що курси слонів потрібні багатьом людям. Звичайно, деяким людям потрібні гіди. Ця ситуація дещо відрізняється від людини до людини. Крім того, мовні курси не можуть додати багато в практичному плані, тому що це залежить від людини, щоб створити це. Але якщо ви рішуча та повна ентузіазму людина, чому б не зробити це самому? Крім того, ті, хто раніше вивчав іншу мову, краще знають, що робити під час вивчення другої мови. Звичайно, це справедливо для західних мов. Такі мови, як китайська та російська, знаходяться в зовсім іншому становищі. Головне – правильно використовувати наявні можливості. Я вивчав англійську мову в підготовчому класі середньої школи. Крім того, я не відвідував жодних курсів. Тому що для мене це була марна трата грошей. Вони вже дали хорошу граматичну освіту. Решта залежало від мене, бо якби я їм заплатив, вони все одно показували б мені те саме. Я сам очистив граматику. Я намагався поговорити по скайпу. Я спілкувався, і це спрацювало. Крім того, я отримав задоволення в той же час. Чесно кажучи, я не відчуваю потреби проходити курс, коли вивчаю іншу мову. В Інтернеті є сайти, які дуже добре пояснюють граматику. Я намагаюся дослідити їх і навчитися для себе. Як я вже говорив про розмову, є багато носіїв мови, які можуть допомогти. Беріть мікрофон і практикуйтеся. Ти навчи його турецької, а він навчить своєї мови...

    спасибі

    саалеск
    Учасник

    я тільки почав німецьку мову. Коли я починав, я купив німецьку книжку Фоно з 2 комплектів. Я вчусь сам, зараз закінчив книгу, втрутився військова служба, трохи забув. зараз я знову розглянув цей випадок. Чекаю ваших порад друзі

Показано 9 відповіді - від 1 до 9 (всього 9)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.