Урок 9: Іменники в німецькій мові

> Форуми > Основні німецькі уроки з нуля > Урок 9: Іменники в німецькій мові

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Лара
    відвідувач
    ІМЕНИ (SUBSTANTİVE)

    На наших попередніх уроках ми давали попередню інформацію з предметів, які не потребують значних граматичних знань і особливо на основі навичок запам'ятовування, а також ми детально вивчили деякі предмети.
    На цьому уроці ми познайомимо предмет, який потребує великої уваги, деякі частини якого слід запам’ятовувати та не запам’ятовувати.У цьому уроці ми дамо коротку інформацію про назви та статті та детально вивчимо назви в наступному розділі.

    Якщо коротко описати, слова, які ми називаємо істотами, називаються іменами, наприклад, комп’ютер, школа, кімната, домашній стіл, сон, Ахмет, книга тощо. слова - назви.
    Як і в турецькій, однина-множина, абстрактно-конкретна,
    Існують простоскладні, особливі родові типи.
    Подібним чином, у німецькій мові, як і в нашій мові, іменники можуть використовуватися в різних завданнях у реченні, а також можуть вживатися в однині-множині.
    або вони можуть бути зняті відповідно до стану назви (-e стан, -i стан тощо).
    За підрахунками, німецькою мовою налічується приблизно 200.000 250.000–XNUMX XNUMX імен. У німецькій мові ініціали імен пишуться з великих літер, без різниці між власними іменами та іменами роду.
    Іншими словами, початкові літери всіх іменників слід писати з великої літери, однак у німецькій мові перед усіма загальними іменниками ми називаємо Artikel (der – das – die).
    (Стаття буде розглянута в наступних розділах.)
    У німецькій мові існує 3 типи іменників, кожна назва належить до однієї з цих трьох груп.
    Це;

    1-) імена чоловіків (тип Еріла)
    2-) жіночі імена (жіночий тип)
    3-) Сексуальні імена (нейтральний тип)

    У німецькій мові артиклем слів чоловічого роду зазвичай є "der".
    Артикль для жіночої статі — «die», а для безстатевої — «das». Однак ця інформація наводиться як узагальнення.
    З цієї причини, вивчаючи нові слова, буде дуже корисно звернути увагу на навчання разом зі статтею.
    У німецькій мові можна зробити таке узагальнення, як «такі слова чоловічого роду, подібні слова жіночого роду, а подібні слова середнього роду».
    Нижче наводиться класифікація щодо чоловічої статі, жіночого сексу та нейтральних слів.
    Хоча деякі пункти цієї класифікації є певними, деякі з них мають невеликі винятки.

    1-) Сексуальні імена з чоловіком:
    Ми вивчали попередні дні, місяці, назва сезонів, напрямок і вітру імена, все істоти, що стать є чоловіком, більшість валют, більшість і більшість з назв гірських, -ichi, -ig, імена Чоловічого Типу закінчуються-АСТ букв.

    2-) Імена з жіночими:
    Самки живуть для всіх чисел, фруктів, дерев, річок з назвами квітів, назв річок і з, -а, -EUR є -ung, -heit, МО, переважна більшість імен, що закінчуються -keit буквами жіночої статі Пол.

    3-) Імена без стать:
    Переважна більшість країн і назви міст, як жінки і чоловіки загальна назва, що використовується для живих і живих мишенят, є наслідком металу іменників і дієслів або прикметників все імена чоловіків і жінок.

    Вище ми зробили узагальнення для інформаційних цілей. Хоча ми вважаємо, що ця класифікація буде корисною для вас, ми вважаємо набагато вигідніше переглянути артерії слів, які слід вивчити (навіть якщо вони належать до будь-якої групи вище).
    У наступному розділі буде представлена ​​інформація про статті та їх використання, оскільки це дуже важливе питання, радимо уважно переглянути його та побажати вам успіху.

    Віра є першим засобом здобуття життєвої вічності, а ключ до щастя - вічний
    (БСН)
    seytanxnumx
    Учасник

    скажімо так
    дер гсук
    Вілкоммen
    чоловіче ім’я?
    та інші за словами жіночого імені


    Sanırım biraz karıstırdım  ??? :-

    seytanxnumx
    Учасник

    якщо не тільки
    день, місяць, назва сезону, вказівки та назви вітру, всі живі істоти з чоловічим статтю, результат слів валют en, слова myich, що закінчуються на -ich, -ig, -ast

    yazyagmuruxnumx
    Учасник

    Угорські винятки плутають досить багато, це простий спосіб дискримінації штамба, але він вас знає, найкраще вивчити назви зі своїми статтями, наприклад, коли ви думаєте про авто, ви можете відразу подумати про це, і ви зрозумієте це негайно.

    seytanxnumx
    Учасник

    хм, я зрозумів, що ти маєш рацію, діод вже в минулому
    тепер треба придбати словник
    Тоді можна сказати, що спочатку вивчіть слова зі своїми статтями, а потім перейдіть до граматики.
    це правильно ?

    yazyagmuruxnumx
    Учасник

    угур, я думаю, перш за все граматичну структуру, потім запам’ятайте слово, потім встановіть його простим спермою та зробіть все складніше та складніше. повірте мені дуже просто, спочатку мені було важко

    seytanxnumx
    Учасник

    Я зараз це розумію. ;) Данке знову

    txnumxnxnumx є
    Учасник

    Данк Шен ;)

    Лені
    Учасник

    Чи трапляється якась стаття з дієсловами?

    a_loh в
    Учасник

    Чи трапляється якась стаття з дієсловами?

    Hayır, bence fiilerin başına artıkel gelmiyor, örneğin; sehen (görmek-bakmak) kommen (gelmek) wissen (bilmek) İch sehe, ich komme, ich weiss gibi… Naçizane cevabım için hoşgör. Sevgiler..

    yazyagmuruxnumx
    Учасник

    дієслова більше не бувають, атласні дієслова стріляють самі за часом, наприклад, kommen = я зараз приходжу, час gommen = я минув, тож дієслово тягне себе.

    Лені
    Учасник

    Спасибі =)

    tan_umut_xnumx
    Учасник

    Danke schön. :) Es ist scher aber sehr schön ……………… :)

    tan_umut_xnumx
    Учасник

    вибачте, я неправильно написав це буде Es ist schwer aber sehr schön

    tan_umut_xnumx
    Учасник

    Хіба я не написав те саме?

    sedayld
    Учасник

    bilgilendirme için teşekkür ediyorum ….henüz olayı  çözemedim …bu konuyu şimdilik defterime kayıt ettim :D
    Думаю, у майбутньому я зрозумію краще :)

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 37)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.