Урок 8: множини кодів імен

> Форуми > Німецькі часи та конвенції > Урок 8: множини кодів імен

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Адаля
    відвідувач

    У цьому розділі, колишній дерсте множини
    Ми розглянемо.
    Звичайно, одне речення з кількома об'єктами
    будуть певні відмінності між використовуваними реченнями.

    Давайте продовжимо зразки наших англійців.


    Це будинок **** Це кіт

    Це будинок **** Це кіт

    Das ist ein Haus **** Das ist eine Katze


    Це будинки (будиночки) *** Це коти

    Це хауси

    Das sind Hauser *** Das sind Katzen

    Якщо розглянути наведені вище приклади,
    ми можемо помітити зміни.

    тут,
    Слово das не змінилося, тому що «das» також означає «ці».
    Іст став гіндом, використовував множинні слова таким чином.
    анікулярні або ейн-артикуляції не використовувались (з причин див. нечіткі статті)
    Іншою зміною є використання множини, а не єдиного.

    приклади;

    це м'яч *** це м'ячі
     
    das ist ein Ball *** das sind Baelle

    це м'яч *** це м'ячі


    це дитина *** це діти

    das ist ein Kind *** das sind Kinder

    це дитина *** це діти (або діти)

    Ми не будемо розповсюджувати приклади занадто багато.
    ви можете отримати так багато різних зразків, як вам подобається з різними словами.
    Досягнення ...

    Я Ілем Ейюхель-Азіз! Якщо ви залишите нещастя світу, який залишить вас завтра, піддавши вас сьогодні приниженням і ганьбі, ви будете дуже святим і високим. Бо якщо ви залишите його до того, як він залишить вас, ви отримаєте своє добро і позбудетеся свого зла. Але якщо ситуація стає макусе, розкопки перетворюються на макусе. (Месневі-і Нуріє)
    masilh
    Учасник

    Щиро дякую за лекцію Адаля
    ми також вивчаємо англійську, а також німецьку :)
    danke schön

    бомбастичний
    Учасник

    Я ХОЧУ ПОПИТАТИ НЕЩО ГОГУЛІВ, ОТРИМАНИХ З ГРЕХУ, І Я НЕ МОЖУ РОЗУМІТИТИ СТЕНУ СЛОВА, ЗМЕНЕНОГО В КІНЦІ СЛОВА.

    Derwisch
    Учасник

    Я ХОЧУ ПОПИТАТИ НЕЩО ГОГУЛІВ, ОТРИМАНИХ З ГРЕХУ, І Я НЕ МОЖУ РОЗУМІТИТИ СТЕНУ СЛОВА, ЗМЕНЕНОГО В КІНЦІ СЛОВА.

    привіт,

    У німецькій мові форми множини та однини більшості іменників відрізняються одна від одної. Дієслово sein також відрізняється залежно від людей. Ви можете знайти інформацію про зайнятість вашого імені за адресою нижче.
    https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=21.0

    Дієслово «sein» відмінюється відповідно до відмінювання «теперішнього часу» (präsens-indikativ) таким чином:

    ich…тисяча
    du…bist_ Sie…sind
    er/sie/es…ist
    wir…sindh
    ihr…seid_ Sie…sind
    sie…sind

    Речення, яке ви дали… «Die/Sie sind Häuser». …точніше було б сказати, що це будинок(и).

    LG
    Derwisch

    Sanem
    Учасник

    danke sehr дуже приємні вирази Я думаю, ми можемо краще зрозуміти, якщо побудуємо більше стовпців

    Есма85
    Учасник

    das sind

    Лефаз
    Учасник

    Дякую, мені це знадобилося .. :)

    gapmgd
    Учасник

    tesekkurler
    Немає сумнівів, що сайт буде красивішим

    МухаяяeM
    Учасник

    Видатні члени, у цьому розділі, де ми називаємо титул німецьких часів і кодексів, є уроки німецької мови, підготовлені вчителями альманакс.

    Як видно, є багато повідомлень з цікавими та не пов'язаними питаннями з цього питання.

    Єдина частина форумів almancax, де запитуються та відповідають німецькі питання Питання та відповіді про німецьку мову Прохання про допомогу, запитання, домашнє завдання, цікавинки щодо німецької мови слід писати в розділі під назвою ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ПРО НІМЕЦЬКУ.

    Ця тема закрита для написання повідомлень, щоб її не було подальшого розповсюдження. Ви можете надіслати статті, які ви хочете відправити, відкривши нову нитку.
    Сподіваємося, ви зрозумієте, дякую за ваш інтерес.

Показано 8 відповіді - від 1 до 8 (всього 8)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.