Урок 16: Plusquamperektif – німецький минулий час з -mish

> Форуми > Німецькі часи та конвенції > Урок 16: Plusquamperektif – німецький минулий час з -mish

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    МухаяяeM
    Учасник

    Увага: Ця лекція є продовженням теми Perfekt, яку ми висвітлювали на попередньому уроці. Для того, щоб зрозуміти Plusquamperfekt, нам слід спочатку поглянути на Perfekt.Ми не будемо повторювати пояснення, які ми зробили тут, описуючи тему Perfekt.

    Привіт!
    Повний еквівалент англійською мовою Минуле ідеальне напруження (Минуле часу минулого).
    Структура вироків аналогічна порівняно з англійською.
    Ми бачили тему Perfekt на нашому попередньому уроці, єдина відмінність Plusquamperfekt від Perfekt полягає в наступному:

    У Perfekt використовувались зйомки haben та sein допоміжних дієслів відповідно до теперішнього часу (Präsens).
    У «Плюсквамперфекті» вживається відмінювання допоміжних дієслів haben та sein згідно з Präteritum.
    Окрім цього, немає різниці між цими двома разів у термінах структури речення.

    Наша фраза в Плюсквамперфект така:

    ТЕМА + ДОПОМОЖНЕ ДІЄСЛОВО + ІНШІ ПУНКТИ + СЛОВО СЛОВО

    Як ми вже говорили, ми використовували Präsens кадри допоміжних дієслів SEIN і HABEN у Perfekt, а в Plusquamperfekt - кадри Präteritum цих допоміжних дієслів. Іншої зміни немає, Partizip Perfektler те саме.

    перший бути ve мати Давайте подивимося, як допоміжні дієслова використовуються в Plusquamperfekt, для цього ми подали дієвідміни Präteritum цих допоміжних дієслів у таблиці нижче.

    партія ретрансляційних SEA
    бен / ich hatte війна
    Сена / Дю hattest бородавка
    o / er / sie / es hatte війна
    ми / вір Хаттен товари
    ти / Ір hattet бородавка
    вони / вони Хаттен товари
    ти / Се Хаттен товари

    Вище ми подали відмінювання допоміжних дієслів haben і sein за окремими особами, ми будемо використовувати їх під час написання речень на Plusquamperfekt.

    А тепер давайте розглянемо основне дієслово, Partizip Perfekt, і на попередньому уроці була подана інформація про Partizip Perfekt, тут давайте значення найбільш вживаних нерегулярних дієслів, Partizip Perfects та допоміжного дієслова (sein / haben), що вживаються з ними, і переходимо до наших прикладів.

    german-perfect1.png
    german-perfect2.png
    german-perfect3.png

    Приклади:


    Ich hatte gespielt: Я грав.

    Ich hatte in diesem Garten gespielt: Я грав у цьому саду.

    Muharrem und seine Frau hatten in diesem Garten gespielt: Мухарем і його дружина грали в цьому саду.

    Ich hatte aufgeräumt: Я збираю.

    Ich hatte mein Zimmer aufgeräumt: Я зібрав кімнату.

    Ich hatte gestern mein Zimmer aufgeräumt: Вчора я зібрав свою кімнату.

    Ich hast the gestern Abend mein Zimmer aufgeräumt: Я зібрав свою кімнату вчора ввечері.

    Hattest du dein Zimmer aufgeräumt? : Ти зібрав одан?

    Wir hatten in dieser Fabrik gearbeitet: Ми працювали на цій фабриці.

    Ich hatte mit meinen Freunden im Garten gespielt: Я грав з друзями в саду.

    Muharrem hatte sein Auto verkauft: Мухаррам продав свою машину.

    Hatte Muharrem sein Auto verkauft? : Чи продавав Мухаррам свою машину?

    Ich війна Gestern zum Arzt gegangen: Я вчора пішов до лікаря.

    Warst du gestern zum Arzt gegangen? : Ти вчора пішов до лікаря?

    Ihr Wart Gestandin Kino gegangen? : Ви вчора пішли в кіно?

    Іх війна в тюркських гефахен: Я поїхав до Туреччини.

    Muharrem hatte sich sehr geägert: Мухарем був дуже злий.

    Warst du mein neues Hemd gesehen? : Ви бачили мою нову сорочку?

    Більшість з цих прикладів ми наводили в попередньому уроці про Perfekt, єдине, що змінюється в реченнях, це спряження допоміжного дієслова, нічого іншого не змінюється.
    На нашому наступному уроці ми розглянемо майбутній час.

    Ми дякуємо Esma 41 за її внесок у лекцію.

    Наймолодший приятель; думаючи про смерть, як старий і працюючи над загробною життям
    gençlik hevesatına esir olmayıp gaflette boğulmayandır… (Bediüzzaman)
    ніч2
    Учасник

    Ich hatte letztes Jahr einen großen Bücherschrank gekauft. (В минулому році я купив великий книжковий магазин.)

    Ich війна швидкий дріє Джаген в дер тюркських гравців. (Приблизно три роки тому я був в Туреччині.)

    Meine Tochter hatte letztes Jahr fersucht ihren Führeschein zu machen. (Моя донька хотіла отримати водійські права минулого року.)

    Ich hatte letzte Woche mit Esma und Hasan Deutsch geьbt. (Есма та Хасан ла Німеччини зробили тиждень.)

    Г-н Мухаррам має назву "Західний", який перебуває в "Келіні Гедехт Гешрієбен". Учора Мухаррам написав невелику поему.

    МухаяяeM
    Учасник

    Є помилки тут, на жаль  
    Знайдіть помилки, будь ласка   :D

    ніч2
    Учасник

    Ваша недбалість тривала тут  ;D
    Düzelttim en azindan fark edebildiklerimi oldumu ki  utanan:)

    mikailozprnc
    Учасник

    size nasıl tesekkur etsem bilmiorum hocam…yarın almanca finalim var yazdıklarınız cok cook faydalı…ingiliz dili ve edebiyati okuorum ing işiniz olursa sadece söleyin yeter :)

    zenah
    Учасник

    ми перебуваємо в цій ситуації, але я не знаю, коли ми будемо використовувати сеан і коли діяти.
    війни Muharrem sein Auto verkauft? Що це означає, якщо ми говоримо або Ich war aufgeräumt. з я не розумію.

    Schahin
    Учасник

    DERSİN SONUNDA DEMİşSİNİZKİ : Önümüzdeki dersimizde gelecek zaman konusunu inceleyeceğiz…. AMA GELECEK ZAMAN ADINDA BİR DERS YOKKİ…VE EN SON OLARAK BU DERSİN SIRA NUMARASI OLARAK 16 VAR VE 17. DERS YOK…..BU DERSİN DEVAMI OLARAK BAşKA DERS VARMI ACABA BU KONUDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ…ÇOK TEşEKKÜR EDERİM şİMDİDEN cofe:)

    МухаяяeM
    Учасник

    Це буде додано найближчим часом.

    МухаяяeM
    Учасник

    Видатні члени, у цьому розділі, де ми називаємо титул німецьких часів і кодексів, є уроки німецької мови, підготовлені вчителями альманакс.

    Як видно, є багато повідомлень з цікавими та не пов'язаними питаннями з цього питання.

    Єдина частина форумів almancax, де запитуються та відповідають німецькі питання Питання та відповіді про німецьку мову Прохання про допомогу, запитання, домашнє завдання, цікавинки щодо німецької мови слід писати в розділі під назвою ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ПРО НІМЕЦЬКУ.

    Ця тема закрита для написання повідомлень, щоб її не було подальшого розповсюдження. Ви можете надіслати статті, які ви хочете відправити, відкривши нову нитку.
    Сподіваємося, ви зрозумієте, дякую за ваш інтерес.

Показано 8 відповіді - від 1 до 8 (всього 8)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.