Урок 16: поради щодо створення словників у німецьких іменах

> Форуми > Основні німецькі уроки з нуля > Урок 16: поради щодо створення словників у німецьких іменах

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Лара
    відвідувач

    У цьому розділі визначається відповідно до останньої букви іменника, щоб зробити імена в формі однини множиною
    Ми дамо деякі емпіричні правила.
    Ви можете зробити безліч іменників у множині самостійно, не потребуючи цього.

    – Форми однини та множини слів з останніми літерами -sel, -tel, -ler, -le, -ner, -en, -chen, -erl, -lein
    При внесенні цих слів у множину це слово не вносить змін.
    Це правило поширюється лише на всі слова, що містять статтю der або das.

    Множина слів, останні букви яких - іч, -річ, -іхт, -іг, -жирний, -інґ, -інґ, -інґ, -ніс, -саль,
    Це робиться шляхом доведення -e herfi до кінця форми однини.

    - Слова з останніми літерами -er і -el і артикль "die" додаються з літерами -en або -n в кінці
    Множина утворюється додаванням.Цьому правилу не відповідають лише слова «Tochter» і «Mutter».

    Слова з -schaft, -lei, -heit, -keit, -rei, -in, -ung, після яких -en або -n
    букви вносяться множини.

    - Щоб утворити множину іменників, артикль яких є der або das і закінчується суфіксом «tum», додайте його в кінці.
    Вводиться суфікс -er і голосні у слові стають тоншими, ставлячи на них крапку.

    Щодо іменників множини, які ми розглядали до цього часу, ми можемо також зробити таке судження:
    Імена німецькою мовою є загалом

    Приносячи до кінця букви,
    як кінцеві букви, так і перші гласні вказуються
    приносячи до кінця букву -e
    в кінці як букви -е, так і першого гласного
    без внесення будь-яких змін у словах
    обидва, не змінюючи слова і не вказуючи на перше гласне
    в кінці літери -n,
    приносячи -ен листи до кінця,
    З буквами -s в кінці слів іншомовного походження

    Можна сказати, що вони зроблені у множині.

    Віра - це і світло, і сила. Так, людина, яка досягає справжньої віри, може кинути виклик Всесвіту і позбутися тиску творіння відповідно до сили віри. (Слова)
    Альперен
    Учасник

    Щиро дякую за ваш спільний доступ. Кращого способу пояснити це не може, але як би я не читав, ця тема мені не спадає на думку: ((
    Найкраще, чого я навчився, це запам’ятовувати множину всіх слів. Це буде дуже важко, але що ми можемо зробити? Здається, у нас немає іншого шляху. Я думаю, що це дуже важко вивчити без багато практики .
    Я вважаю, що я зможу легше вивчити німецьку мову за короткий час, якщо я багато розмовляю з людьми, які добре розмовляють німецькою, і якщо я не розмовляю турецькою, якщо мені не доведеться... Це здається найкращим рішенням.
      Дуже дякую..

    nalanw
    Учасник

    Правильно, Альперене, найкраще рішення — розмовляти німецькою, складати якомога більше німецьких речень замість турецьких... Це найкращий спосіб навчитися за найкоротший час і найкраще.

    yazyagmuruxnumx
    Учасник

    По-перше, Альперен, неважливо, чи всі слова є artikel die, sie, er, звичайно, неважливо, чи слово покликане бути зайнятим. Ви побачите, повірте мені

    ФікоМедчезір
    Учасник

    друзі я роблю наступне ..

    Я виконую всі уроки ..

    Якщо в моїй голові застрягли місця, якщо я не можу зрозуміти стільки, скільки прочитав, я виходжу з принтера ..

    Я вішаю це у своїй кімнаті, де завжди можу його побачити, наприклад, кнопку вмикання та вимикання електрики ... окрім кнопки вмикання та вимикання електрики, ви коли-небудь витрачали 5 хвилин :):)  спробуйте .. це буде працювати дуже добре ..

    Я збираюся здавати іспити ÖSS і YDS, мені потрібно запам'ятати багато слів. 

    від Plejaden
    Учасник

    дорога Лара,

    Щиро дякую за поради, які ви дали. Здоров’я у ваших руках :)

    диявол
    Учасник

    привіт друзі я студент, але я хочу дуже багато вивчити німецьку мову. друзі, чи можете ви написати мені поради щодо вивчення німецької мови? :P :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :' ( :'( :'( :'(

    masilh
    Учасник

    дорогий дияволе
    Ви перейдете на цей сайт першим :)
    Почніть із вступу, самостійного введення. Ви можете продовжити граматику пізніше
    Якщо ви ставите запитання щодо проблем, з якими ви застрягли, адміністратори сайтів, тренери та друзі вам точно допоможуть.

    Ласкаво просимо до клубу

    tan_umut_xnumx
    Учасник

    Я диявол, я хочу вивчити німецьку, як ти.

    sedayld
    Учасник

    Шановний викладаче; Дякуємо за Ваші цінні пояснення :)

    Але якщо ви покажете кілька німецьких прикладів, я думаю, ми це краще зрозуміємо.

    зразок:
    Слова з -schaft, -lei, -heit, -keit, -rei, -in, -ung, після яких -en або -n
    букви вносяться множини.
    ….schaft :(en _ n) Як ми знаємо, який з них взяти, чи це не має значення?
    ….шафтen
    ….шафтn

    Атлантида
    Учасник

    Цсклер усім, друже, так, вдома, наприклад, я так багато знаю німецьку мову, хочу чай по-турецьки, хочу німецьку, ми можемо досягти успіху.

    yazyagmuruxnumx
    Учасник

    das auto = das ist однина (це одиничне число)
    die autos = das ist plural (this cogul)

    3268910
    Учасник

    Дякую, друже, єдність на цьому сайті дуже приємна.

    яхуда 1976
    Учасник

    Привіт, друзі, я щойно став учасником цього сайту, але він мені неймовірно сподобався.. тому що він допомагає мені в усіх предметах, які я хочу.. Можу сказати, що це дуже навчальний, особливо в конструюванні слів. Дуже дякую, це дійсно варте ваших зусиль. З повагою...ЮДА

    скеля Шехер
    Учасник

    Я живу в Німеччині, і я хочу якомога швидше вивчити німецьку, допоможіть мені, будь ласка, дякую, я вам довіряю

    sofia19
    Учасник

    Моя тобі порада: дивись багато німецького телебачення, постійно читай... читай і слухай, якщо розумієш...

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 30)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.