Урок 12: німецький непевний редактор

> Форуми > Основні німецькі уроки з нуля > Урок 12: німецький непевний редактор

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Лара
    відвідувач
    НЕВИЗНАЧЕНІ СТАТТІ (UNBESTIMMTE ARTIKEL)

    У попередньому розділі ми розглядали певні статті. У цьому розділі ми розглянемо статті на невизначений термін. Невизначені статті поділяються на дві як позитивні та негативні. Невизначені статті використовуються для позначення будь-якої невідомої, невизначеної сутності. (Див. Наведені приклади у попередньому розділі.)

    ПОЗИТИВНО-ІНДИВІДУАЛЬНІ СТАТТІ

    Ein і eine німецькою мовою
    Є два позитивно-невизначених статей.
    Ein (ayn) ve eine (ayne) kelimeleri Türkçe'de “bir” anlamına gelirler.
    Ein - ствердно-невизначена стаття der and das
    Ейн позитивно-неоднозначний у статті.
    Розглянемо наступні приклади:

    дер Фіш: риба
    Ein Fisch: риба (будь-яка риба)

    дер Баум: дерево
    Ein Baum: дерево (будь-яке дерево)

    Дас Бух: книга
    Ейн Бух: книга (будь-яка книга)

    das Тип: дитина
    ein Kind: дитина (будь-яка дитина)

    вмирати Дивись: море
    Eine See: море (будь-яке море)

    Die Sprache: мова
    Eine Sprache: мова (будь-яка мова)

    Як можна зрозуміти з прикладів, замість "der" використовується "ein", замість "das" використовується "ein", а замість "die" використовується "eine".
    Давайте розглянемо негативно-невизначені статті:

    НЕГАТИВНО-ІНДИВІДУАЛЬНІ СТАТТІ

    Є також негативи до статей Ein та eine, які також називаються негативно-невизначеними статтями.
    Ein artikelinin olumsuzu “kein” dir (kayn).
    Eine artikelinin olumsuzu “keine” dir (kayne).
    Kein ve keine, Türkçe'ye “değil” veya “hiçbir” anlamında çevrilebildikleri gibi, cümle fiiline eklenen olumsuzluk takılarıyla da (-me,-ma) çevrilebilirler.

    Якщо б ми збирали ці речі:
    Позитивний невизначений артикль “der” є “ein”, а негативний невизначений – “kein”.
    Позитивний невизначений артикль “das” є “ein”, а негативний невизначений – “kein”.
    Позитивний невизначений артикль «die» — це «eine», а негативний невизначений — «keine».
    Перегляньте приклади нижче.

    дер Фіш: риба
    Ein Fisch: риба
    Кейн Фіш: "не риба" або "немає риби"

    das Тип: дитина
    Ein Kind: дитина
    Kein Kind: "не дитина" або "немає дітей"

    вмирати таше: сумка
    Eine Tasche: сумка
    Keine Tasche: "не мішок" або "немає сумки"

    Поряд із цим розділом, деякі статті німецькою мовою (der, das, die),
    ствердно-невизначені статті (ein, eine) та негативні невизначені (kein, keine)
    Ми дали інформацію про групи статей.
    У наступному розділі ми розглянемо зони використання художників.

    О люди! Ваше коротке життя без інтересу; Ви хотіли б зробити це довгим, довгим, плідним? Оскільки бажання - це сила людства, ви пішли шляхом Бакі-і Хакікі. Тому що те, що довіряє Бакі, стає послугою пасічнику. (До Лема)
    yazyagmuruxnumx
    Учасник

    1-) Сексуальні імена з чоловіком:
    Ми вивчали попередні дні, місяці, назва сезонів, напрямок і вітру імена, все істоти, що стать є чоловіком, більшість валют, більшість і більшість з назв гірських, -ichi, -ig, імена Чоловічого Типу закінчуються-АСТ букв.

    2-) Імена з жіночими:
    Самки живуть для всіх чисел, фруктів, дерев, річок з назвами квітів, назв річок і з, -а, -EUR є -ung, -heit, МО, переважна більшість імен, що закінчуються -keit буквами жіночої статі Пол.

    дер Баум: дерево
    Ein Baum: дерево (будь-яке дерево)

    Суть, яку я не розумію, полягає в тому, що ви скомпілювали слово дерево в цьому прикладі, тобто ви використали чоловічий рід, у наведеному вище визначенні ви заявили, що назви дерева повинні використовуватися з тегом die жіночого роду . Питання, яке я хочу задати тут, полягає в тому, чому ви не дали слово дерева із статтею die_eine, наприклад, ви дали відповідь з моїм викладачем.

    МухаяяeM
    Учасник

    Здравствуйте.
    Yukarıda belirtilen tanımda ağaç isimleri….. denmiş.
    Сосна, тополя, верба тощо. Такі назви - це спеціальні назви дерев, і саме тут мається на увазі.
    Але слово ДЕРЕВО - загальна назва для всіх зазначених порід дерев.
    Сподіваюсь, ми змогли допомогти.
    Бажаємо вам удачі та висловлюємо нашу повагу ..

    seytanxnumx
    Учасник

    То як діє негатив (примітка) англійською мовою
    По-німецьки це keine і kein
    Я правильно зрозумів?

    yazyagmuruxnumx
    Учасник

    абсолютно правильний ugur та ж англійська нота і не подобається kein keine

    seytanxnumx
    Учасник

    абсолютно правильний ugur та ж англійська нота і не подобається kein keine

    хм, я розумію
    danke schön ;)

    стіракс
    Учасник

    дер Баум: дерево
    Ein Baum: дерево (будь-яке дерево)

    Суть, яку я не розумію, полягає в тому, що ви скомпілювали слово дерево в цьому прикладі, тобто ви використали чоловічий рід, у наведеному вище визначенні ви заявили, що назви дерева повинні використовуватися з тегом die жіночого роду . Питання, яке я хочу задати тут, полягає в тому, чому ви не дали слово дерева із статтею die_eine, наприклад, ви дали відповідь з моїм викладачем.

    Навіть якщо мій учитель уже в цій групі, можуть трапитися виняткові ситуації. Ця група дана нам лише для узагальнення. Здоровий спосіб - це, звичайно, знайти її зі словника. ;)

    baylaz
    Учасник

    У щільних об'єктах або об'єктах це зазвичай називають DIE ..
    der baum—-die bäume
    das Auto—-die Autos

    tan_umut_xnumx
    Учасник

    Danke schön, Es ist sehr schön. :)

    sedayld
    Учасник

    Дякую за обмін та приклади, я міг легше зрозуміти тему :)

    gamze_bjk
    Учасник

    Я люблю цей сайт :)  pazartesi yazılım var ve galbaa anlamaya başladımmm :laugh: elinize sağlık

    зелене_пекло
    Учасник

    У мене є недільне програмне забезпечення, інакше ми з однієї школи :)

    ORÇUN
    Учасник

    так само, як і я, я навчаюся в ESKİŞEHİR (Ескішехірська Анатолійська середня школа), ми займаємося пряжею Yazılım war. Я намагаюся когось схопити, подивившись сюди. Я хотів би подякувати тим, хто також підготував цей сайт !!!

    ORÇUN
    Учасник

    гав-валла Я переглянув усі уроки. Я робив невеличкі маленькі замітки, ми не дуже великі в школі, я робив щось за його словами у середній школі 2, але це мені дуже допомогло. ;D ;D  Вій дякую всім, мені це дуже боляче, ми будемо сподіватися подивитися на це місце, ми намагатимемось допомогти, поки зможу !!!

    Freestyler
    Учасник

    Дякую, це була гарна стаття, яку дуже легко зрозуміти ..

    ozgexnumx
    Учасник

    coook iyi anladim ellerinize saglik Danke schön…..sehr gut

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 24)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.