Урок 1: Загальна інформація про німецьку мову

> Форуми > Основні німецькі уроки з нуля > Урок 1: Загальна інформація про німецьку мову

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Лара
    відвідувач
    ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО НІМЕЦЬ

    Перш ніж перейти до наших курсів, давайте надамо вам деяку інформацію про німецьку мову.
    Ми також будемо на вашому місці.
    Німецька мова відноситься до німецької гілки індоєвропейських мов і є однією з найбільш поширених мов у світі.
    Відомо, що приблизно 120 мільйон людей розмовляють німецькою мовою.
    Німецька мова є найпоширенішою рідною мовою в Європі, і нею розмовляють у багатьох країнах за межами Німеччини.
    Наприклад, це офіційна мова в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Бельгії та Італії.
    Загалом, люди вважають, що вивчати німецьку мову важко.
    або упередженим питанням. може.
    Але взагалі, навчитися німецькою мовою, крім кількох предметів, не важко.
    Факт, що він навіть не відомий більшості німецьких громадян.
    Це буде детально обговорено, коли настане час.
    Говорячи про вивчення німецької мови, давайте дамо вам результати експертного дослідження:
    У результаті досліджень, проведених фахівцями, розвідка людей, які пізніше вивчили німецьку мову, не вивчаючи німецьку мову
    Вийшло набагато більш просунуто, ніж у попередній версії. Звичайно, ми цього не робимо, вважають експерти.
    Наприклад, ви можете поліпшити свій інтелект, вивчаючи німецьку мову 
    У німецькій мові можна сказати, що слова читаються так, як вони написані взагалі.
    Але коли ви дізнаєтеся про практику роботи, вимова не стане проблемою для вас.
    Букви також великими літерами, незалежно від назви роду або спеціального імені.
    Можна також сказати, що будь-які мови, крім німецької мови, не матимуть труднощів вивчати німецьку мову.
    Після цієї загальної інформації ми можемо розпочати курси німецької мови.

    Довговічність проходить, як блискавка, і ось-ось лежить майже в будь-якому місці гробниці. (B.mesnev а)
    olguntuz
    Учасник

    Дякуємо за Ваші зусилля, щоб продовжити цю роботу.

    напій
    Учасник

    Завдяки Вам у всіх аспектах німецького навчатися.

    Nurleb
    Учасник

    Боже мій, мої мрії збуваються ;) Німецька - це мова, яку я хочу вивчити найбільше..і я буду вивчати її тут..дуже дякую...

    olguntuz
    Учасник

    Я сподіваюся, що ваші мрії здійсняться, якщо ви дійсно хочете вчитися, ви можете навчитися, і цей сайт дійсно корисний.

    анонімний
    відвідувач

    Дуже дякую…

    анонімний
    відвідувач

    Дякуємо, хлопці. Здоров'я у руці, у вашому серці.
    Ми постараємося вчитися повільно. :)

    джентльмен
    Учасник

    Alles fur danke

    muratxnumx
    Учасник

    ЕКОНОМІТЬ КОЖНУ ПОДОРОЖУ

    Kopf
    Учасник

    danke bis lis...

    yavuzz
    Учасник

    Дуже дякую ! Сподіваюся, я покращу свою німецьку завдяки вам.

    vuslatım_schatz
    Учасник

    Спасибі велике, ми почали з першого уроку, нехай нам Бог помагає

    анонімний
    відвідувач

    КОК ДАНКЕ БОГ

    tarakcixnumx
    Учасник

    Ми сказали Bismillah і почали вивчати німецьку мову, хоча я бачив це в середній школі, але я сподіваюся, що це не буде важко і я не впаду в розчарування………

    Nicole *
    Учасник

    здоров'я ..

    Ви створили дійсно гарний форум. Я тільки почав вивчати німецьку мову... danke schön!

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 83)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.