Мені відмовили в Австрії, Німеччина дасть візу?

> Форуми > Генеральний сектор Німеччини та інших європейських країн > Мені відмовили в Австрії, Німеччина дасть візу?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    вчора
    Учасник

    Merhaba, ben gecen yıl Viyana teknik Üniversitesi Mimarlıktan kabul aldım fakat yurtla ilgili eksik belgem vardı ve bana ulaşamadılar ulaştıklarında okul kayıt tarihi geçtiği için vize reddedildi. Bunu da bana verdikleri red kağıdında özetle ” okul tarihi geçtiği için reddedildi” diye bildirdiler. Itiraz etmedim çünkü Viyana Teknik  Üniversitesine attığım mailde sonuç belgemin artık geçerli olmadığını söylediler. Bense şimdi Almanya'ya başvuracağım. Bir danışmanlıkla anlaştık. Ilk seferde red gelebilir daha önce red geldiği için ama yine de şansın var, fakat biz böyle bi olayla hiç karşılaşmadık dediler. Acaba tanıdığınız bildiğiniz duyduğunuz böyle bir durum başına gelen kimse var mı?

    tugce_doerj є
    Учасник

    Я не розумію, чи ви їдете до Німеччини вчитися. Щось із того, що ви сказали

    Fullmoon
    Учасник

    Якщо ти потрапив до рук консалтингової компанії, горе тобі, Ясь.

    Крім того, я хотів би зазначити у презентації, що технічні університети - це найскладніші університети. І правила сильно відрізняються від вищої освіти в Туреччині в Німеччині. Я б сказав, докладіть зусиль, враховуючи це.
    Я не думаю, що ви отримаєте відмову, якщо отримаєте сертифікат про прийняття в університетах та приймете інші необхідні процедури.
    Консультаційні компанії продовжують бізнес, щоб отримати гроші, будьте обережні, щоб не втратити свої гроші.

    Лестеракція
    Учасник

    Крім того, хочу підкреслити, що технічні університети є найскладнішими. Норми вищої освіти Німеччини також суттєво відрізняються від турецьких. На мій погляд, застосовуйте це враховуючи.

    Бівенс
    Учасник

    Якщо ви отримаєте документ про вступ у закладах і виконаєте всі інші необхідні кроки, я не вірю, що вам відмовлять.
    Будьте обережні, щоб не втратити свої гроші, оскільки консалтинг часто розширює завдання, намагаючись зібрати більше грошей.

Показано 4 відповіді - від 1 до 4 (всього 4)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.