Імміграція до Німеччини

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.

    Привіт, хлопці. Перш за все, вибачте мене, якщо я відкрив тему не в тому місці або відкрив не ту тему. Оскільки я не той тип, хто пише на форумах в Інтернеті, і я мало знаю про правила тощо.

    Я старший студент факультету комунікації, департаменту радіо ТБ, і моя наречена живе в Німеччині. Я думаю поселитися там, коли закінчу школу, але оскільки навколо мене мало знаючих людей, які можуть мені допомогти у цих питаннях, я відчув потребу писати тут.
    Коли я їду туди, я хочу влаштуватися на роботу зі своїм потенціалом. Я готовий пройти будь-який тренінг, який вимагатиме цього. Моє знання німецької мови знаходиться в середині А1 і А2, тому я можу отримати сертифікат на возз'єднання сім'ї, інша'Алла. Але після цього я в напрузі. Мислення дуже втомлює, і події, що збігаються, перевернули мою психологію.

    Туреччина пережила через окупацію мого батька в різних містах та численну та різноманітну роботу, на якій я їду і маю справу із зайнятим олдумом. Тіятро походження - я людина, я також беру документальні кадри про досвід кореспондентів, які я виправив. Останній Кіліс в останній справі і я став директором обох продюсерів Я не можу поділитися цим, оскільки фільм знаходиться на стадії монтажу, я сподіваюся, що буду мати можливість показати його вам у майбутньому.

    Що стосується головного питання, то я хочу використати свій потенціал у Німеччині, щоб стати хорошим сім’янином для своєї дружини та своїх майбутніх дітей, сподіваюся, мені доведеться мати хорошу роботу, щоб досягти цього. Не розумійте мене неправильно, але я не хочу формувати своє майбутнє, працюючи в продуктовому магазині, звичайно для мене. Нічого страшного, я зроблю все, що потрібно, але, думаю, приїдуть мої діти.Я не принижую, я повторюю свій намір, будь ласка, не гнівайтесь.
    Я їздив до Німеччини 2013 рази в 3 році, і у мене є зелений паспорт до 2016 року. Ми вирішили одружитися з моїм нареченим і влаштували своє гніздо в Німеччині. Але, як я вже сказав, решта викликає сумніви. Я не знаю, але я живу майбутнім занепокоєнням на найвищому рівні. Я був би дуже радий, якби мої брати, сестри, друзі, брати і сестри, які можуть мені повідомити.

    Дякую за читання, чекаю ваших відповідей.

    Аліреза
    Учасник

    Щоб іммігрувати до Німеччини, ви можете виконати наступні дії:

    1. Дослідіть імміграційне законодавство Німеччини та визначте, яка імміграційна програма вам підходить.
    2. Підготуйте необхідні документи, зокрема паспорти, документи, що засвідчують особу, освіту та трудову історію.
    3. Розвивайте мовні навички, необхідні для життя та роботи в Німеччині. Ви можете відвідувати курси німецької мови або пройти мовне навчання.
    4. Якщо ви хочете знайти роботу в Німеччині, шукайте можливості роботи в Німеччині та подавайте заявки на роботу. Також подумайте, чи є у вас визнаний диплом у вашій професії.
    5. Оформити візу для проживання в Німеччині. Під час цього процесу вам може знадобитися зв’язатися з консульством або імміграційною службою.
    6. Заповніть заявку на отримання візи, заповнивши необхідні документи, і дотримуйтеся процесу.
    7. Після схвалення вашої візи організуйте поїздку та готуйтеся до поїздки до Німеччини.
    8. Після прибуття до Німеччини зареєструйте місце проживання та пройдіть необхідні процедури.
    9. Приєднуйтеся до місцевих спільнот, вдосконалюйте свою мову та спілкуйтеся з новими людьми, щоб інтегруватися в Німеччині.
    10. Подайте необхідні заявки на довготермінове перебування або дозвіл на проживання та дотримуйтесь відповідного процесу.

    Будь ласка, зверніть увагу, що кожен процес міграції може відрізнятися, і вам може знадобитися детальна інформація. З цієї причини може бути корисним звернутися за підтримкою до офіційних імміграційних органів або консультаційних центрів у Німеччині.

Показано 1 відповідь (загалом 1)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.