Про доставку з Німеччини до Туреччини.

> Форуми > Генеральний сектор Німеччини та інших європейських країн > Про доставку з Німеччини до Туреччини.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Kilicarslan
    Учасник

    Привіт друзі

    Через смерть бабусі мені довелося приїхати до Туреччини після подання заяви на проживання. Я дав своєму подружжю довіреність на отримання картки проживання, і він надіслав її мені Deutsche Post 18 березня, після отримання картки проживання. Однак вантаж ще не прибув. Я дивлюсь на номер відстеження, і він, здається, знаходиться в дорозі в системі РТТ. Коли ми зателефонували в Deutsche Post, там зазначено, що вантаж був відправлений 21.03.2019. Як ви вважаєте, чи існує ймовірність втрати вантажу? Якщо я завтра піду до консульства, чи можу я отримати тимчасовий проїзний документ, подавши заяву на загублену карту проживання? Чи видають вони цей проїзний документ того самого дня? Чи потрібно мати при собі якісь інші документи? Заздалегідь дякую за допомогу.

    безсердечний
    Учасник

    Я надіслав пакет, і це зайняло 35-40 днів. Якби ви не уникнули грошей за таку важливу проблему і не надіслали їх на UPS express, вони надійшли б до вас через 24 години. En Я там працював і знаю те саме. Пістолет на літаку. Вони посилають

    Kilicarslan
    Учасник

    Я надіслав пакет, і це зайняло 35-40 днів. Якби ви не уникнули грошей за таку важливу проблему і не надіслали їх на UPS express, вони надійшли б до вас через 24 години. En Я там працював і знаю те саме. Пістолет на літаку. Вони посилають

    На жаль, я сказав йому надіслати його через UPS, але коли чиновник Deutsche Post сказав, що це піде через 8 днів, він надіслав його звідти. Сподіваюся, вантаж не має шансів загубитися. 

    Nesibe з
    Учасник

    На жаль, я сказав йому надіслати його через UPS, але коли чиновник Deutsche Post сказав, що це піде через 8 днів, він надіслав його звідти. Сподіваюся, вантаж не має шансів загубитися.

    Я хотів би, щоб ви могли почекати трохи довше, якщо ви зробили відшкодування, я думаю, що в деяких випадках це зазначає 8 днів, але це може досягати максимум 2 тижні. Дружина надіслала мені документи, і я отримав їх за 13 днів.

    Kilicarslan
    Учасник

    Я хотів би, щоб ви могли почекати трохи довше, якщо ви зробили відшкодування, я думаю, що в деяких випадках це зазначає 8 днів, але це може досягати максимум 2 тижні. Дружина надіслала мені документи, і я отримав їх за 13 днів.

    Вантаж прибув через 28 днів :)

    almanyafatih
    Учасник

    Я відправляв і отримував вантаж 3 або 4 рази. Як правило, тим, хто приїжджає з Німеччини, потрібно 1.5–2 тижні. 1 тиждень - з Туреччини. Його можна продовжити відповідно до міста та свят іншої сторони.

    Бівенс
    Учасник

    Вантажні перевезення з Німеччини до Туреччини передбачають перевезення вантажів між двома країнами. Різноманітні логістичні компанії пропонують такі послуги, як авіаперевезення, морські перевезення та наземний транспорт, щоб полегшити переміщення вантажу, забезпечуючи ефективну доставку та дотримання митних правил міжнародної торгівлі.

Показано 6 відповіді - від 1 до 6 (всього 6)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.