Як краще вивчати німецьку та іноземну мову?

> Форуми > Активне навчання та методи запам'ятовування німецької мови > Як краще вивчати німецьку та іноземну мову?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    есма 41
    Учасник

    Іноземна мова… як її найкраще вивчити?? ?

    Ви хочете поїхати в країну, де розмовляють мовою, яку ви вивчаєте, і знаєте, що це найпростіший і найшвидший спосіб вивчення цієї мови. Але вступ до нової країни спочатку може здатися дивним. тобто знадобиться час, щоб звикнути до нового середовища, культури та мови. Вас також може торкнутися інший період часу. Але будьте зручні і намагайтеся сприймати своє нове оточення.

    1- Робіть помилки (!): Робіть якомога більше помилок у мові, яку вивчаєте... Ви не завжди повинні говорити правильно. Якщо люди можуть зрозуміти, що ви говорите, неважливо, якщо ви робите помилки, принаймні спочатку. Життя в чужій країні не є іспитом з граматики.

    2- Запитуйте, якщо ви не розумієте: коли інші говорять, вам не потрібно ловити кожне слово. Зазвичай достатньо зрозуміти основну думку. Але якщо ви вважаєте, що те, що ви не розумієте, є важливим, ЗАПИТУЙТЕ! Деякі корисні слова на цю тему: Pardon me? для англійської. Вибачте, що ви сказали? Не могли б ви говорити повільніше, будь ласка? Ви сказали, що… Я не зрозумів… Чи можете ви повторити це, будь ласка? Що це було? Вибачте, я вас не почув. Вибачте, що означає «……………» означає? (Але не використовуйте: Ви розмовляєте англійською? Будь ласка, відкрийте рот, коли говорите! Дайте мені перерву!) Для німецької (Entschuldigung, wie bitte? Entschuldigung, was haben Sie gesagt?, Würden Sie bitte langsamer sprechen? або Bitte, Ви можете використовувати такі вирази, як sprechen Sie langsam!, Haben sie gesagt das…, Können Sie das wiederholen bitte? Was war das? Entschuldigung, was bedeutet das?

    3- Включіть мову, яку ви вивчаєте, у свої інтереси: люди люблять говорити про речі, які їм цікаві. Чим ти цікавишся? Спробуйте вивчити якомога більше слів на ці теми. Запитайте оточуючих про те, що їх цікавить. Це захоплюючий метод, який завжди допомагає вивчити нові слова. Таким чином ви побачите, що починаєте краще розуміти інших. Інтереси подібні родючому дощу на сад. Розмова про ваші мовні навички допоможе вам вчитися швидше, сильніше та краще. Деякі корисні слова: що вас цікавить? для англійської мови Моє улюблене хобі... Мені дуже подобається …..займатися… Протягом багатьох років я…. Що мені подобається… це … Які у вас захоплення? Для німецької…

    4- Говоріть і слухайте: завжди є про що поговорити. Подивіться навколо себе. Якщо щось здається вам дивним або іншим, пориньте прямо в розмову. Це також допоможе вам покращити вашу дружбу. Слухайте людей, але слухайте, щоб вловити вимову слів і ритм мови. Обов’язково використовуйте те, що знаєте. У багатьох мовах слова походять одне від одного. У цьому випадку спробуйте вивести значення слова з його значення в предметі. Спілкуючись з корінними громадянами країни, намагайтеся підтримувати розмову. Не панікуйте, якщо не розумієте, що говорить інша людина. Спробуйте зрозуміти основну думку і продовжуйте розмову. Якщо вам усе ще важко зрозуміти, попросіть його повторити речення. Якщо ви будете говорити далі, то в ході розмови тема стане більш зрозумілою. Це хороший спосіб покращити свою мову та вивчити нові слова, але будьте обережні: як кажуть, «не вір усьому, що чуєш, вір половині того, що говориш»...

    5- Проблема, задайте питання: Немає кращого способу полегшити нашу цікавість. Окрім того, що запитання допоможуть вам розпочати розмову, вони також допоможуть вам продовжувати говорити.

    6- Зверніть увагу на використання: Словом використання зазвичай є спостереження за тим, як люди говорять. Іноді це може бути дуже цікаво використовувати. Вам може здатися дивним, що те, як люди говорять, вимовляє слова не так, як ви. Використання в найпростішій формі стосується того, як мова використовується загалом і природно.

    7- Беріть із собою блокнот: Завжди беріть із собою блокнот та ручку. Якщо ви почули або прочитали нове слово, запишіть його відразу. Тоді спробуйте використовувати ці слова у своїй промові. Вивчіть нові ідіоми. Однією з найсмішніших речей у вивченні іноземних мов, багато з яких є ідіоматичними мовами, є вивчення ідіом. Запишіть ці твердження у свій зошит. Якщо ви застосуєте вивчене до своєї мови, то пам’ятатимете і будете говорити швидше.

    8- Прочитайте щось: Три найкращих способи вивчення іншої мови: Читання, читання та читання. Коли ми вивчаємо нові слова, читаючи, ми також застосовуємо те, що вже знаємо. Пізніше буде легше використовувати ці слова і зрозуміти, коли ми їх почуємо. Читайте газети, журнали, вивіски, рекламу, автобусні смуги та все, що ще можна знайти.

    9- Пам’ятайте, що кожен може вивчити другу іноземну мову, бути реалістом і терплячим, пам’ятати, що вивчення мови вимагає часу і терпіння.

    10 - Вивчення нової мови - це також вивчення нової культури: Будьте в курсі культурних правил. Вивчаючи нову мову, будьте уважні до правил і звичок цієї культури, які можуть бути суворими для вас. Вам потрібно поговорити, щоб це з’ясувати. Не бійтеся задавати питання в класі або поза нею.

    11- Візьміть на себе відповідальність: ви несете відповідальність за власний процес вивчення мови. При вивченні іноземної мови вчитель, курс і підручник, звичайно, важливі, але не забувайте про правило «найкращий вчитель – це ти сам». Для якісного навчального процесу ви повинні визначити свої цілі та виконувати роботу, яка допоможе вам досягти своїх цілей.

    12 - Організуйте своє навчання: організоване навчання допоможе вам запам’ятати вивчене. Використовуйте словник та хороший навчальний матеріал.

    13 - Спробуйте також навчитися у своїх однокласників: те, що інші учні того самого класу знаходяться на тому ж рівні, що і ви, не означає, що ви не можете чомусь навчитися від них.

    14- Намагайтеся вчитися на своїх помилках: не бійтеся робити помилки, помилятися може кожен. Задаючи питання, ви можете перетворити свої помилки на перевагу у вивченні іноземної мови. Чи можна по-іншому сказати використане вами речення?

    15- Спробуйте думати мовою, яку вивчили: Наприклад, коли ви знаходитесь в автобусі, опишіть собі, де ви знаходитесь, де ви знаходитесь. Таким чином, ви будете практикувати свою мову, нічого не кажучи.

    16- Нарешті, розважайтеся, вивчаючи мову: складіть різні речення з реченнями та ідіомами, які ви вивчили. Потім спробуйте речення, яке ви склали під час щоденної розмови, і подивіться, чи можете ви використати його належним чином. Кажуть, що життя - це досвід, вивчення іноземної мови - це саме так...

    есма 41
    Учасник

    Друзі, прочитайте перші кроки вивчення німецької мови у вас, цінні учасники.
    Як ви вперше почали вивчати німецьку мову?

    Німецьку мову я почав вивчати в дитячому садку.  :)
    Ну, моя німецька мова непогана.

    Отже, ти?

    Чекаю ваших коментарів. 
    Заздалегідь спасибі.  ;)

    lenge є
    Учасник

    1- Робіть помилки (!): Робіть якомога більше помилок у мові, яку вивчаєте...  Якщо люди можуть зрозуміти, що ви говорите Не має значення, якщо ви помилитеся, принаймні спочатку...

    Проблема в тому, що, на жаль, люди не можуть зрозуміти, про що я кажу, вони дивляться в моє обличчя. ;D

    14- Намагайтеся вчитися на своїх помилках: не бійтеся робити помилки, помилятися може кожен. Задаючи питання, ви можете перетворити свої помилки на перевагу у вивченні іноземної мови. Чи можна по-іншому сказати використане вами речення?

    Оооо, я роблю стільки помилок, що якби гріх було робити неправдиві речення, я б точно був пеклом

    16- Нарешті, розважайтеся, вивчаючи мову: складіть різні речення з реченнями та ідіомами, які ви вивчили. Потім спробуйте речення, яке ви склали під час щоденної розмови, і подивіться, чи можете ви використати його належним чином. Кажуть, що життя - це досвід, вивчення іноземної мови - це саме так...

    Ну, я намагаюся отримати задоволення, але проблеми, які я відчуваю в перших 2-х варіантах, перетворюються скоріше на муки, а не на розваги.

    Спочатку я почав із відвідування курсів у Німецькому культурному центрі, але потім зробив велику перерву, а тепер намагаюся вчитися, використовуючи навчальні набори, книги та цей сайт. :)

    есма 41
    Учасник

    1- Робіть помилки (!): Робіть якомога більше помилок у мові, яку вивчаєте...  Якщо люди можуть зрозуміти, що ви говорите Не має значення, якщо ви помилитеся, принаймні спочатку...

    Проблема в тому, що, на жаль, люди не можуть зрозуміти, про що я кажу, вони дивляться в моє обличчя. ;D

    14- Намагайтеся вчитися на своїх помилках: не бійтеся робити помилки, помилятися може кожен. Задаючи питання, ви можете перетворити свої помилки на перевагу у вивченні іноземної мови. Чи можна по-іншому сказати використане вами речення?

    Оооо, я роблю стільки помилок, що якби гріх було робити неправдиві речення, я б точно був пеклом

    16- Нарешті, розважайтеся, вивчаючи мову: складіть різні речення з реченнями та ідіомами, які ви вивчили. Потім спробуйте речення, яке ви склали під час щоденної розмови, і подивіться, чи можете ви використати його належним чином. Кажуть, що життя - це досвід, вивчення іноземної мови - це саме так...

    Ну, я намагаюся отримати задоволення, але проблеми, які я відчуваю в перших 2-х варіантах, перетворюються скоріше на муки, а не на розваги.

    Спочатку я почав із відвідування курсів у Німецькому культурному центрі, але потім зробив велику перерву, а тепер намагаюся вчитися, використовуючи навчальні набори, книги та цей сайт. :)

    Подовжуйтесь, поки у вас така наполегливість  :) Я впевнений, що ви могли говорити німецькою мовою, як рідна мова на час дисертації.  :)

    Madchen
    Учасник

    Вчитель давав практику з предмету, яким ми займались на уроці щодня, вчитель просувався так.

    Madchen
    Учасник

    У мене проблема з вимовою, і голос у мене трохи тонкий, тому він погано підходить: S

    lenge є
    Учасник

    Подовжуйтесь, поки у вас така наполегливість  :) Я впевнений, що ви могли говорити німецькою мовою, як рідна мова на час дисертації.  :)[/ b]

    Сподіваюся. Французький письменник Бальзаку вас була відома приказка;«Щоб бути володарем знань, треба бути слугою праці». він.
    А також Наполеонun «Неможливо — це слово можна знайти лише в словниках дурнів». обіцянка. Хаааа, це мій принцип. :) Він і так надто французький  ;D

    есма 41
    Учасник

    Подовжуйтесь, поки у вас така наполегливість  :) Я впевнений, що ви могли говорити німецькою мовою, як рідна мова на час дисертації.  :)[/ b]

    Інша'Алла, французький автор Бальзаку вас була відома приказка;«Щоб бути володарем знань, треба бути слугою праці». він.
    А також Наполеонun «Неможливо — це слово можна знайти лише в словниках дурнів». обіцянка. Хаааа, це мій принцип. :) Він і так надто французький  ;D

    Наприклад, Конфузіус каже: я точно не знаю, що нічого не знаю ". ;D

    Що сказав Арксілао:  ;D “Чи отримав я інформацію? Я не знаю."

    Що сказав Сократ:  :)  "Я не знаю нічого, крім того, що нічого не знаю".

    Що сказав Марк Твен:  ;D  «Освіта - це все. персики колись були гірким мигдалем;
    Цвітна капуста - це не що інше, як капуста, котра здобула освіту в університеті " ;D

    Бенджамін Дізраелі: "Як правило, найбільш успішною людиною в житті є та, що має найкращі знання".

    “Одне можна сказати точно. Сумніватися в істинності чогось.

    сумнів - це мислення.

    Мислення - це існування.

    Тож немає сумнівів, що я існую.

    Я думаю, тоді я.

    Моє перше знання - це достовірна інформація.

    Тепер я можу витягти всю іншу інформацію з цієї інформації ".

    Рене Декарт


    "Я точно не знаю, що нічого не знаю".
    ;D (наскільки чітко словесний)

    Арксілаос

    Мої цитати не французькі, а радше міжнародні.  ;D настільки міжнародний  :)

    есма 41
    Учасник

    оновлення

    SEDAT08
    Учасник

    Відколи я вперше приїхав до Німеччини, я про все просив без роздумів, бо соромно не знати, соромно не вчитися. Я вибрав себе ціллю, я вчу по 2 слова на день, пишу на папері і ніколи не забуваю, я вивчив багато слів. Я читаю газету, дивлюся телевізор, хочу через деякий час прочитати в книзі.

    приватний
    Учасник

    Інша'Алла, французький автор Бальзаку вас була відома приказка;«Щоб бути володарем знань, треба бути слугою праці». він.
    А також Наполеонun «Неможливо — це слово можна знайти лише в словниках дурнів». обіцянка. Хаааа, це мій принцип. :) Він і так надто французький  ;D

    Ви трохи французи з цього питання :)

    серакану
    Учасник

    друзі mrb,
    Я приїхав до Німеччини 17 днів тому, і мій курс ще не розпочався, але люди навколо мене запитують, як я навчився так багато, і мені навіть цікаво, чи так вони говорять :)
    Виходячи з моїх вражень, моя перша порада - "не соромитися" всього, що ви робите, тому що сприйняття середовища тут не таке, як у TR. П'ятниця, субота, обов'язково ходіть в бари! Іди знайомся, тут люди спілкуються не на основі того, що знають один одного, а на підставі того, що вони в одному місці, піди в кінотеатр чи на вокзал і поспостерігай, у тебе і так багато часу на перших сеансах. :) Крім того, якщо ви трохи знаєте англійську, у вас все буде добре, але наполягайте на тому, щоб говорити німецькою. а по-друге, "завести коханця, який є місцевим жителем цієї країни" :) Мені пощастило, можливо, у мене були подруги в перші вихідні, тому кожна німецька дівчина, яка задоволена своїм станом, може не бути для неї хворобою, хоча це дуже клопітно. більше icip спробуй розслабитися :D І ручка для блокнота є обов’язковою скрізь .. Я бажаю всієї зручності кожному, хто намагається адаптуватися до нової мови та культури, як я. Якщо хтось хоче завести німецького друга електронною поштою, я би хотів, щоб я був голодним.

    приватний
    Учасник

    @Celebs

    Я думав, що німецькі дівчата упереджено ставляться до турків, бо вони дуже турецькі.

    Ви відчували щось подібне?

    анонімний
    відвідувач

    Привіт,
    Я рекомендую всеосяжний Інтернет-словник, який я щойно відкрив під час вивчення німецької мови.

    залишайте дмухати

    mavili_mavis
    Учасник

    Як сказала шановна Есма, звісно, ​​будуть помилки, важливо знайти істину, досліджувати, а також важливо, щоб людина мала рішучість вчитися. Звичайно, у мене був інтерес до вивчення німецької мови з тих пір Я був дитиною. Насправді це моя удача. Зазвичай я вчу слово в слово. Що б мені не спало на думку, я запам’ятовую німецьку мову, але у мене є деякі проблеми із зайвими словами. Як я можу це вирішити? Чи можете ви допомогти мені?

    журнал
    Учасник

    Моя єдина проблема полягає в тому, що я схвильований, і мені трохи ніяково, коли я розмовляю з кимось німецькою мовою: embarassed: Мені не складно, але коли я розмовляю, я не знаю, як прийти ???  :(

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 28)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.