Німецьке інтерв'ю

> Форуми > Німецькі мовні варіанти > Німецьке інтерв'ю

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    wiccantrxnumx
    Учасник

    Друзі - моя німецька домашня робота. Мені потрібно когось з інтерв'ю. Але мені важко задавати німецькі питання, тому що минуло півтора року, як я вивчив німецьку мову. Я не знаю, яке слово використовувати словник більше, ніж я не знаю. Чи можете ви мені допомогти?

    3,14
    Учасник

    –> Яка тема інтерв'ю? Між ким це відбудеться? Новини чи шоу? Якщо вам все ще потрібно, розкажіть мені ці, я напишу вам гарне інтерв’ю, дасть Бог.

    türkkız
    Учасник

    привіт Я щойно приєднався до сайту :) Я збирався написати розділ чату, але я загубив сторінку, тому сказав, що напишу тут, тож сподіваюся, що хтось побачить відповідь :)

    3,14
    Учасник

    –> Привіт, ласкаво просимо на сайт. Ця тема спілкуватися німецькою мовою. Ця тема Ми також спілкуємось під турецькою мовою. Я задаю своє перше запитання, щоб побачити і відповісти на питання тут Натисніть. :)

    матмажел
    Учасник

    У мене є документ для інтерв'ю, який я не можу зробити, будь ласка, допоможіть мені, будь ласка? :( Моя співбесіда буде з учителем, я буду задавати питання, і він відповість, будь ласка, співбесіда буде в четвер, тому я повинен зробити це не пізніше, ніж завтра : ангел: окей:) кафе:)

    3,14
    Учасник

    –> Брате, підготуй його турецькою, я перекладу німецькою протягом години. У мене сьогодні немає часу, але це буде зроблено завтра. Надішліть мені особисто або електронною поштою. Або пишіть тут. Це не має значення, якщо ви його бачите. ;)

    türkkız
    Учасник

    Я можу вам допомогти ;)  хлоп:) хлоп:) танцюй:)

    3,14
    Учасник

    –> Цій корисності немає кінця! оплески:) Вітаю вас, Willkommen im Club! оплески :)

    türkkız
    Учасник

    danke: haha:: haha:

    3,14
    Учасник

    –> Версії 3,14 непросто з’явитися на сайті. оплески :)

    türkkız
    Учасник

    Турецька дівчина :zopa: :haha: :haha: :haha:

    3,14
    Учасник

    –> Так!! Хто назвав ім'я турецької дівчинки? :zopa:

    türkkız
    Учасник

    таааааааааааа самаіііііііііііі встановити ;) щось сталося :zopa:

    3,14
    Учасник

    –> Ну, я збирався запитати їх як, сер::) : ха-ха:

    3,14
    Учасник

    –> Дозволь мені любити око страху. :хаха:

    türkkız
    Учасник

    hahahahah: haha:: haha: Я думаю, що все одно, боюся, що я це зроблю naaaaaaaa nanana offoff :): haha:: haha:

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 62)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.