Німець запам'ятати слова

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    rtstxnumx
    Учасник

    Кожен по-різному запам’ятовує слова. Я не роблю цього для імен, легко запам'ятовувати імена, коли дивуєшся і постійно дивишся на речі, що трапляються в день, словниковий запас без статей уже сформований.

    Я почав за рекомендацією друга, він сказав, що слова продаються, і я сказав, що спочатку повинен написати те, що мені підходить. Перш за все, я пишу дієслово, я підготував для цього невеликі папери. Я пишу дієслово в третій особі однини, а дієслово у третій формі за ним. Використовувати другу версію не вдалося, досить сказати, що я зараз це робив у Німеччині. Я пишу значення під ними, і нелегко забути, якщо ви пишете речення про це слово після написання значення, яким би воно не було. Коли я готував його вперше, я не писав речень, і вони легко стираються з пам'яті. Я хотів би згадати, що спочатку я почав з неправильних дієслів. З плином днів ви будете більше захоплені тим, що вимовлені слова в оточенні - це слова, які ви запам’ятовуєте.

    Я брала приватні уроки протягом 1 року, поки була в Туреччині. Нехай Бог благословить мого вчителя, це було дуже добре. Дуже добре, що він проводив 3 місяці в Німеччині кожного року і пояснював, як це адаптуватися до зміни мови. Але коли я приїхав до Німеччини, я знову почав з a1-a2. Бо вчителі тут мають інший стиль висловлювання, ніж у Туреччині. Я вважаю це і цікавим, і логічним. Але після 4 років не можна вивчати жодну мову як рідну. Я кажу це як кандидат у лікарі :) Мій друг навчається тут вже 7 років і навіть проводить конференції та семінари як інженер. DAF здав майже без помилок, але навіть він завжди каже, що у мене є недоліки :)) каже, що ніколи не буде, як рідна мова... ах, хоч би ми теж були такими, хоч би у нас були недоліки.

  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.