Як зрозуміти аккусатив і датив…

> Форуми > Німецький курс та банк знань > Як зрозуміти аккусатив і датив…

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    піднесений
    Учасник
    Те, що я підготував, не цитата...
    Я все сама приготувала...
    Якщо я помиляюся, я хотів би, щоб мої друзі або наш вчитель виправили мене...
    Моя мета - допомогти друзям, які не знають...

    ::) Всередині вас Бог благословить вас Просто кажу::)


    33.jpg

    34.jpg

    35.jpg

    36.jpg

    37.jpg

    jentzsch2
    Учасник

    Дай Бог тобі, піднесений ;)

    Я впевнений, що ця інформація буде дуже корисна людям, які збентежені з цього приводу.1 Я надіслав посилання на сторінку своєму другу evene ;)

    піднесений
    Учасник

    Амін Тимур, я радий, що зміг допомогти.. ::)

    fbsah
    Учасник

    Велике спасибі…

    memolixnumx
    Учасник

    :) Привіт, мій друже Юджел, ти дуже добре це пояснив, велике тобі дякую 😮 :o. У мене лише одне запитання, і я був би дуже радий, якщо б ти міг мені допомогти. Де ці іменники завжди розміщуються в реченні? Це після чи перед дієсловом? Тобто, über, nach, auf, an, von these ( Як я можу вжити це в реченні зі словом dersen) або (schreiben) Я не міг зрозуміти, як це вживати, дякую в заздалегідь. :)

    піднесений
    Учасник

    :) Привіт, мій друже Юджел, ти дуже добре це пояснив, велике тобі дякую 😮 :o. У мене лише одне запитання, і я був би дуже радий, якщо б ти міг мені допомогти. Де ці іменники завжди розміщуються в реченні? Це після чи перед дієсловом? Тобто, über, nach, auf, an, von these ( Як я можу вжити це в реченні зі словом dersen) або (schreiben) Я не міг зрозуміти, як це вживати, дякую в заздалегідь. :)

    як сувеніри,

    Я давав їх у вигляді таблиці раніше, не знаю, чи шукали ви,
    Ця тема, яку ви шукаєте, включена… (див. таблицю нижче).
    2. $ IK)
    https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=4101.msg23704#msg23704

    від selimdestan
    Учасник

    Дай Бог, щоб кожен був важким для розуміння предметом

    піднесений
    Учасник

    Дай Бог, щоб кожен був важким для розуміння предметом

    Амінь, від усіх нас...

    нахур
    Учасник

    Ну, дозвольте мені сказати вам ось що, я ходжу до школи в Швейцарії скільки років, я ніколи не бачив нічого подібного, що ви описали. Хай вас Бог благословить і велике спасибі вам за вашу руку та розум.

    Ахтен Сі
    Учасник

    Мій дорогий брате Юкук, це може бути трохи складно для початківців, але це предмет, з яким усі мають труднощі, навіть німці мають труднощі з розумінням власної граматики. У будь-якому разі, дякую, нехай Бог благословить вас....

    піднесений
    Учасник

    Мій любий брате Юкук, це може бути трохи складно для початківців, але це предмет, з яким усі мають труднощі, навіть німці мають труднощі з розумінням власної граматики. У будь-якому випадку, все одно дякую. Нехай Бог благословить вас……

    Так, я припускаю, що це було трохи схоже на це… Тож давайте назвемо це A2

    попереду
    Учасник

    спасибо

    Kaşüstü
    Учасник

    На підготовку цього пішли години, я знаю, що готував подібний.
    Це може зробити лише хороша та корисна людина.
    Бог благословить вас.

    піднесений
    Учасник

    На підготовку цього пішли години, я знаю, що готував подібний.
    Це може зробити лише хороша та корисна людина.
    Бог благословить вас.

    Так, мені знадобилося трохи часу, але я хочу поділитися чимось... :D :)

    привіт дружище юцелю, справді дякую, ти приготував щось приємне, але тут щось не так

    ВІД ТУРИСТИЧНИХ НЕБЕЗПЕЧНИХ ДЕМ БЕЙМТЕ ШКІРИ НЕ ПОВІЛЬНИЙ (ТУР ТУРИСТИЧНИХ ДЕМ ДЕМЕНТ ФУР ДІЕ ХІЛЬФ)

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 48)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.