Проблема перехресного запиту 2020 року

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Арсланмет до
    Учасник

    Привіт друзі, в лютому я подавав візу в Стамбул, але мені сказали, що питання буде задано вдруге через його вік, але в консульстві не хочуть вірити Що робити, якщо я скажу щось не так через хвилювання? Чи можуть мої друзі, які мають проблеми з цим, допомогти? Що мені робити, якщо це буде відхилено? процес???

    Арсланмет до
    Учасник

    Привіт друзі, в лютому я подавав візу в Стамбул, але мені сказали, що питання буде задано вдруге через його вік, але в консульстві не хочуть вірити Що робити, якщо я скажу щось не так через хвилювання? Чи можуть мої друзі, які мають проблеми з цим, допомогти? Що мені робити, якщо це буде відхилено? процес???

    Друзі, не допоможе хтось, хто стикався з такою ситуацією????

    revoltblue
    Учасник

    Ну, дядьку, дядьку, людей, яких допитують, як правило, мають різну різницю у віці між собою .. так що, на щастя, п’ятдесят п’ятдесят .. коефіцієнт прийняття від перехресного допиту становить близько 20 відсотків .. тоді вони приймають з юрист взагалі .. в кінці вашої роботи .. ми не можемо ставити питання, звичайно .. але органи, що затверджують, не слухають випадків закоханості у жінок або чоловіків, які занадто старі. виглядати мисливцем після прямої німецької візи .. навіть у соціальних мережах німці роблять багато оленів.

Показано 2 відповіді - від 1 до 2 (всього 2)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.