Німеччина чи Туреччина в 2015 році???

> Форуми > Кафе almancax > Німеччина чи Туреччина в 2015 році???

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    egelixnumx
    Учасник

    Друзі постійно обговорювали тему, але я знаю, ви думаєте, що я хочу оновити часовий пояс, в якому ми живемо в Німеччині, або жити на своєму даху в Туреччині вигідніше. Я просто хочу, щоб ви були чесними із собою і реагували таким чином. Якщо ми дійсно відображатимемо ситуацію, в якій перебуваємо, можливо, ми знищимо деякі забобони. На форумі багато людей, які радіють візовому процесу та розчаровуються після отримання візи.
    Чи справді праві ті, хто живе в Німеччині і каже, що він нещасний???
    Або праві ті, хто так прагне поїхати до Німеччини і побачити там порятунок???

    1963
    Учасник

    Привіт, ви відкрили хорошу тему. Звичайно, плюси і мінуси відрізняються від людини до людини навколо мене. Тепер, якщо у вас немає професії з дипломом у Туреччині, або якщо ви не маєте дійсної професії тут, зарплата, яку ви отримаєте тут, більш-менш певна, якщо ви не професіонал Мати роботу, як відомо, у багатьох секторах Туреччини пріоритетом є не диплом, а знання роботи. Тут пріоритет навпаки, шукають диплом, а потім знання професії. Якщо у вас немає диплому, будьте настільки кваліфікованими, як хочете, це не важливо у вашій роботі. У мене є друг, якого я знав на курсах, він працював у взуттєвому бізнесі в Туреччині, його зарплата була хороша раніше. він прийшов сюди, він не проводив жодних досліджень. Коли я запитав його, чому він не зробив жодних досліджень, він сказав: «Чи можу я працювати там на цій роботі? Зараз немає шансів виконувати свою роботу». «Чому ви не досліджували?» Він сказав: «Так, я теж багато чув про цю ситуацію. Люди так добре описують це місце, здається, що тут немає такого». Робота і дуже хороша зарплата. Звичайно, це не тільки для тих, хто не має диплому, але, як ви розумієте, є труднощі Ваше життя з нуля Моя порада новим друзям, які приїдуть сюди, полягає в тому, що якщо у вас є хороша робота і хороша зарплата в Туреччині, і якщо ваш чоловік тут не дуже хороша робота або не працює тут, не турбуйте. У порівнянні з Туреччиною вас чекає одноманітне життя, більшість робочих місць, які ви будете працювати тут, буде надто високим , з зарплати, яку ви отримуєте, буде багато відрахувань, це залежить від вашого доходу, звичайно, у багатьох з них є хороші аспекти Будуть вихідні, щорічна відпустка, більше їжі та напоїв, ніж в Туреччині, доступніші, ніж в електронній Туреччині. Є ще щось: якщо тут працюватимуть дві людини за професією, вони зароблятимуть краще, ніж у Туреччині. Якби я підсумував те, що я написав, Німеччина чи Туреччина, звичайно, є фактори, які це визначають, вони відрізняються від людини до людини, кожен оцінить свою власну ситуацію, зрештою, я написав те, що спостерігав. 
    Насправді, я думав, перш ніж писати це чи ні, тому що для тих, хто прийде сюди, неважливо, тому що багато людей відчувають, що вони на хмарах, перш ніж прийти сюди. Скажіть їм, що ви хочете. запитай минуле, що відбувається, tabiikii зробить пост таким, щоб будь-який калмій твоєї мрії тут твій запит Я загорнув майбутніх друзів, не блукає, вивчаючи світ мрій після їхнього краху, ти скажеш, чому ти пішов туди, Озаман, мій найбільший фактор, який я маю тут в моєму приїзді, щоб мати гарну професію, а професія бути такою важкою в Туреччині, звичайно, моя в Якщо ви скажете, чи шкодуєте, що у вас тут є справжня професія?
    Я не хотів бути байдужим до теми друзів, хоча і не знав, що моє написання не важливо, але це робота, яку вони дізнаються, як тільки я захочу написати, я виконав свій гуманітарний обов'язок.

    egelixnumx
    Учасник

    Ви дуже красиво написали. Знаєте, де мої думки, я маю дуже близьких родичів в обох країнах. Але чомусь усі захоплюються життям один одного. Один каже, що у вас є Дівоча вежа і море, інший каже, що у вас багато відпусток, де дешевий бензин і дешеві машини. Порівнюючи дві країни, чи варто зосереджуватися на природному ландшафті чи на автомобілі для відпочинку? Коли ми обговорювали це питання з моїм двоюрідним братом, він сказав, що хотів би жити в Німеччині. Моя дитина виросте як мінімум з трьома мовами. Внески держави у вихованні дитини, звичайно, додають ще й інші питання, довгі канікули, дешеві машини, дешевий бензин. дитина повинна йти до коледжу, щоб вирости багатомовною. Він сказав: "Я хочу це". Я погодився і сказав, що ти правий. У того двоюрідного брата живе в Німеччині. Ода сказав, що його любов до Стамбула, моря та проблеми громадянства другого сорту, з якими він там зіткнувся, ніколи не робили життя таким легким, а звук барабана був приємним здалеку. Я погодився з ним і сказав, що ти правий. Потім між нами стався невеликий інцидент. Мій двоюрідний брат сказав мені, чому він мав рацію: він купив автомобіль BMW 22 за 30 тисяч турецьких лир. Його брат купив такий самий автомобіль у Німеччині, модель 5.20 року, за 1998 євро. «Тепер розкажи мені». Він купив ту саму машину зі мною, і я заправляю її 2000 TL, він заправляє мій бак LPG 1.600 євро. Я не знав, що сказати, вони обидва були стурбовані та нещасні. Один з них хоче жити легше, інший тужить за батьківщиною, тужить за сім’єю і думає, що його вигнали з країни, в якій він живе. Вони обидва вважають, що економіка країни, в якій вони живуть, погана, і вони нещасливі. Хто з них справді нещасний??? Хто правий???

    reyyan в
    Учасник

    Привіт, ви відкрили хорошу тему. Звичайно, плюси і мінуси відрізняються від людини до людини від тих, хто мене оточує.Тепер, якщо у вас немає професії з дипломом у Туреччині, або якщо ви не маєте дійсної професії тут, зарплата, яку ви будете отримувати тут, більш-менш певна, якщо ви професіонал не мають роботи, як відомо, у багатьох секторах Туреччини пріоритетом є не диплом, а знання роботи. Тут пріоритет навпаки, шукають диплом, а потім знання Якщо у вас немає диплому, будьте настільки кваліфікованими, що ви хочете, у мене є друг, якого я познайомився на виробництві взуття в Туреччині Хороша зарплата, перш ніж прийти сюди. Коли я запитав його, чому він не зробив жодного дослідження, він сказав: «Чи можу я працювати там на цій посаді? Немає шансів виконувати свою роботу тут». Він сказав: «Чому ви не досліджували?» Він сказав: «Так, я теж багато чув про цю ситуацію. Люди так добре описують це місце, здається, що тут немає такого». як робота і дуже хороша зарплата, це не тільки для тих, хто не має диплому, звичайно, є труднощі, як ви розумієте Починайте своє життя з нуля. Моя порада новим друзям, які приїдуть сюди, полягає в тому, що якщо у вас є хороша робота і хороша зарплата в Туреччині, і якщо ваш чоловік тут не дуже хороша робота або не працює тут, я Я б сказав, що не порушуйте свою рутину. Соціальне життя тут набагато менше, тому вас чекає одноманітне життя, плата за оренду житла висока податки також дуже високі, і з зарплати, яку ви отримуєте, буде багато відрахувань, звичайно, це залежить від вашого доходу та робочого стану вашого подружжя Є також одна річ: якщо тут працюють двоє професіоналів, то вони отримають кращий дохід, ніж Туреччина людина до людини, кожен сам оцінить свою ситуацію, адже я написав те, що спостерігав. 
    Насправді, я думав, перш ніж писати це чи ні, тому що для тих, хто прийде сюди, неважливо, тому що багато людей відчувають, що вони на хмарах, перш ніж прийти сюди. Скажіть їм, що ви хочете. запитайте минуле, що відбувається, tabiikii зробить пост таким, щоб будь-який калмій вашої мрії тут ваш запит я загорнув майбутніх друзів, не блукаючи, вивчаючи світ мрій після їхнього краху, ви скажете, чому ви поїхали туди Озаман, мій найбільший фактор, який я маю тут при моєму приїзді, щоб мати гарну професію, а професія бути такою важкою в Туреччині, звичайно, моя Якщо ви скажете, чи шкодуєте, що у вас тут є справжня професія?
    Я не хотів бути байдужим до теми друзів, хоча і не знав, що моє написання не важливо, але це робота, яку вони дізнаються, як тільки я захочу написати, я виконав свій гуманітарний обов'язок.

    Я неодноразово писав коментарі на цю тему, які відповідають вашій думці. те, що ви набрали буквально. Я з вами у цьому питанні
    Я такої ж думки. Добре узагальнено.

    1963
    Учасник

    Я неодноразово писав коментарі на цю тему, які відповідають вашій думці. те, що ви набрали буквально. Я з вами у цьому питанні
    Я такої ж думки. Добре узагальнено.

    дякую за ваші думки

    tugce_doerj є
    Учасник

    Звичайно, ситуація змінюється відповідно до очікувань людей та рівня життя. Якщо у вас достатньо німецької мови, щоб займатися справжньою професією в Німеччині, звичайно, Німеччина краще. податки в Німеччині високі, але стандарти також високі. Жити в Німеччині легко і комфортно, якщо є мова і робота.

    sawr
    Учасник

    кінець індички,
    Я все ще голодний жерстяних подій у Туреччині,
    Тут все - гроші, держава офіційно підбурює службовців лінуватися, не працювати,
    Тут немає переваг,
    Хоча чоловік і дружина працюють, максимум грошей, який ви отримуєте, не перевищує 2500, це вже 1500. податки занадто високі,
    податок на все
    Вони підключили людей до робота, ви знаєте робота у формі корови, вони доять биз з усіх боків, куди б ви не пішли,

    omerr34
    Учасник

    Звичайно, ситуація змінюється відповідно до очікувань людей та рівня життя. Німеччина, звичайно, краще, якщо у вас є достатньо німецької мови, щоб займатись професією в Німеччині. податки в Німеччині високі, але стандарти також високі. Поки є мова і робота, жити в Німеччині легко і комфортно.

    Ви резюмували подію в Німеччині, дуже приємне легке життя будь-якої індикації.

    lambdawinner829
    Учасник

    Вибір між Німеччиною та Туреччиною є особистим рішенням, заснованим на різних факторах. Кожна країна має свої переваги та можливості. Досвід і думки людей відрізняються, тому важливо бути відкритим. Головне знайти місце, де ви відчуваєте себе щасливим і задоволеним.

Показано 8 відповіді - від 1 до 8 (всього 8)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.