Команда www.almancax.com

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    редактор
    відвідувач
    ВЕБМАСТЕР І АДМІНІСТРАТОР
    Мухаррем EFE
    НІМЕЦЬКІ ІНСТРУКТОРИ
    Мухаррем EFE
    Еліф ГОРГЮЛЮ

    acelyaxnumx
    Учасник

    hepinizin yüregine saglik.söyleyecek laf bulamiyorum gercekten mükemmel bir is yapmissiniz.bosuna dememisler bana bir harf ögretenin 40 yil kölesi olurum diye.biz üyeleriniz belki size köle olamayacagiz ama emin olun dualarimiz hep sizlerle olacak.Allah ne muradiniz varsa versin.cok tesekkür ediyorum.kucak dolusu sevgilerimle……

    kelebekgib
    Учасник

    Я хотів би подякувати команді за всі ці зусилля. Всі вони дуже корисні та щирі. Вам добре!

    You диво
    Учасник

    Шукаючи красивий сайт, знайшов, я знайшов :)

    andic
    Учасник

    Emegi gecen herkese tesekkür ederiz. Süpersiniz ….

    Evo
    Учасник

    Дякую всім, цей сайт буде мені дуже корисний.

    masilh
    Учасник

    …sitenin yeni hali  çok güzel olmus; herkesin eline sağlık.

    acelyaxnumx
    Учасник

    bu nazar boncugu almancax icin sevgilerimle…..

    Євробачення
    Учасник

    Бажаю вам подальших успіхів

    МухаяяeM
    Учасник

    Ми всім вдячні :)

    derin
    Учасник

    EMEGİ GECEN HERKESE TşKLER…

    Лерер
    Учасник

    COK BASARILI BIR SITE…IyIKI BEN DE BU SITENIN UYESIYIM…

    асигітарист
    Учасник

    Привіт Я новий член. Я навчаюся в анатолійській середній школі, і хоча я бачив німецьку мову на третьому курсі, не можна сказати, що я багато чому навчився і не зміг: я натрапив на цей сайт, коли шукав хорошого джерела в Інтернеті. дуже тобі дякую :) Навіть пошук німецької мови в Інтернеті для мене був проблемою :)

    Смірна
    Учасник

      Як ви думаєте, у чому причина не вивчення німецької мови - ваша непокірна гітара? ;) Я впевнений, що тут можна знайти те, що шукаєш, ласкаво просимо

    асигітарист
    Учасник

    hb :) дякую :) так, можливо, витрачаючи трохи більше часу на мою гітару :P sınaw bugündü. orta halli geçti :S baya çalıştım buradan… e bir günde hepsini öğrenmeye kalkınca anca bu kadar oluyor :)

    Макскрим
    Учасник

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Нескінченне спасибі Вашій команді за ваші зусилля Друзі, котрі я коротко стежив за вашим веб-сайтом. Я вчора вступив до мене. Я дуже радий бути з вами. Ви робите дуже корисну та дуже корисну роботу. Бажаю найкращого успіху Arkadşlar ;) Удачі…

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 83)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.