Відповідь Zam на найдорожчий паспорт у світі ..

> Форуми > Генеральний сектор Німеччини та інших європейських країн > Відповідь Zam на найдорожчий паспорт у світі ..

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    fuk_xnumx
    Учасник

    Збільшення паспортних зборів з новим роком шокувало громадян. Паспорти, дійсні протягом 2012-162 років, що становило 4 євро в 10 році, зросли до 49 євро з підвищенням на 211 євро, зміцнюючи свої позиції як найдорожчі у світі. Громадяни, реагуючи на збільшені збори, вимагали негайно зняти походи.

    Громадяни, які вирушили до генеральних консульств Європи за паспортами у новому році, зазнали "шоку підняття". Новий 10-річний паспорт збільшився на 49 євро. Новий паспорт, дійсний протягом 2012-162 років, який становив 4 євро в 10 році, збільшився до 211 євро. Громадяни Німеччини платять 10 євро за 59-річний паспорт, іспанці 25 євро, італійці 42.50, греки, які борються з економічною кризою, 84 євро. Німеччина також отримує лише 26 євро за 10-річний паспорт від громадян, які не досягли 37.50-річного віку. Наші громадяни, які сильно відреагували на непомірний похід, запитали: "Чи так дорого бути громадянином Туреччини". Ось реакція на похід:

    ЯК БЕЗРОБІТНИЙ ПЛАТЕ
    Хакан Бююккая (Дюрен): «Я прийшов за новим паспортом. Я був шокований, почувши, що збір збільшено з 162 євро до 211 євро. Ми видамо паспорт дамі наступного року. Є також двоє дітей. Як будуть платити ці гроші безробітним та пенсіонерам ".

    ДІЗНАЙТЕСЯ У СПРАВІ
    Рамазан Калай (Буршайд): “На касі я чув, що новий паспорт збільшився до 211 євро. Я хотів би донести до влади, що ніхто не задоволений збільшенням. Я не знаю, чи кожен має право сплачувати цей збір ".

    ОФІЦІЙНИЙ ЛЮБОТ
    Özgür Çetinkaya (Кельн): «У мене троє дітей. Моя дружина купила його за старою ціною минулого року. Я вчора спостерігав за підвищенням ціни на паспортні збори в новинах. Це офіційне пограбування. Військовий збір вже високий, тепер паспорт підвищують. Чи вважає влада, що ті, хто живе за кордоном, мають великі гроші ".

    БЕЗ СТАРОЇ НІМЕЧЧИНИ
    Алі Ямак з міста Ольпе, Гайдар Ташкыран з Рефрата та Кемаль Їлмаз з Ольпе також заявили, що підвищення плати за паспорт у консульствах було неприйнятним. Йилмаз та Ямак заявили, що у них є сім'ї з трьох осіб, і сказали: «Ми заплатимо приблизно на 150 євро більше за кожну сім'ю. Економічна криза вразила всіх. Німеччина вже не є старою Німеччиною. Як будуть платити цей збір бідні багатодітні сім'ї »і висловив свою реакцію.

    Я переможений Хюсейна Коча (Бохум): “У чому причина цього збільшення? Не знаю, звідки це взялось? Збільшено до 30 відсотків. Я засуджую і засуджую ".

    СТОЛЬКО Фікрет Афат (Дортмунд): “Не так вже й багато. Як непрацюючий громадянин, у мене п’ятирічна сім’я. Мої троє дітей також навчаються. Як нам вийти з цього походу? Це занадто багато в економічній кризі в Європі ".

    БІЛЬКИЙ НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК Фареттін Ертюрк (Дортмунд): «Було піднято майже 50 євро. Як болючий новорічний подарунок. Я засуджую цей похід і прошу владу переглянути ситуацію. Наша держава намагається закрити дефіцит бюджету від нас, європейських турків? "

    НЕМАЄ ЩО СКАЗАТИ
    Волкан Афат (Дортмунд): «Немає що сказати. Вони вас мучать. Я засуджую цей похід. Економічна криза в Європі вже зігнула нам спини. Будь ласка, чиновники нашої держави усвідомлюють, що подорожчання майже на 50 євро несправедливе. Я студент, як я можу заплатити стільки грошей? "

    Я НЕ БУДУ ТУРЕЦЬКИЙ ПАСПОРТ
    Мехмет Коч (46) Бербер: “Підвищення паспортів безглуздо. Це ментальність сприйняття громадян, які проживають за кордоном, як гусака, якого потрібно взяти, як на військову службу. Я, для своєї дружини та дітей, у нас є бельгійське громадянство, поїду до Туреччини, щоб взяти 150 бельгійських паспортів на 10 років AuroIN. Турецький паспорт ми більше не отримаємо ".

    НАША ДЕРЖАВА - НЕсправедливість
    Мехмет Топкая (58) Пенсіонер: “Консульські послуги збільшуються щодня. Ця ціна є унікальною у світі. Це такий паспорт? Чи є таке громадянство? Коли Лафа приїжджає, кажуть, що у мене є громадяни Європи. Як і у випадку з військовою службою, я вважаю, що держава несправедливо поводилася з турками в Європі ".

    СЕРІОЗНИЙ АБО ЖАРТ
    Мітхад Серхадлиоглу (62) Фармацевт: "Більшість турків, з якими я розмовляв," це серйозно чи це жарт? " сказав. Я вітаю цей похід з посмішкою, може бути сприятливим! "

    ПОВИНЕН НАЗАД
    Зюбейде та його син футболіста Демірджан Дікмен сказали: «З новим роком податки на телебачення та радіо зросли. Поки орендна плата, електроенергія та умови життя зростали з кожним днем, додавання паспортних зборів ставило нас у скрутне становище. Походи слід повертати якомога швидше ".

    МИ НЕ ЗНАЧУЄМО Юсуфа та його сина Алааддіна Каплана: Батько і син, які не могли зрозуміти збільшення паспортних зборів, “Людям тут уже важко. Умови життя з кожним днем ​​дорожчають. Як вони переповнені сім'ями платять цей внесок, сказали вони.

    ЕКОНОМОВАНИЙ 49 ЄВРО Мехмет Шахін: Сплативши 2012 євро за звернення до Генерального консульства за новим паспортом у грудні 162 року, Мехмет Шахін висловив свою радість, сказавши: "Я радий, що переїхав заздалегідь, я заощадив 49 євро".

    У мене не так багато з собою
    Генюль Тургут: Генюль Тургут, який прийшов до Генерального консульства за новим паспортом, заявив, що він уживається з соціальною допомогою, і сказав: “На жаль, я не знав. що мені робити зараз Він сказав: "У мене немає 211 євро при собі" і попросив когось принести гроші по телефону.

    МИ НЕ ГОТИМИ НА ШЛЯХ
    Хаяті Актюрк (рибалка): «Нас і досі сприймають як гусака, якого слід обскубати. Коли ці десятирічні паспорти були нещодавно випущені, збір був надзвичайно високим, і це було трохи знижено завдяки реакції наших громадян та підтримці ЗМІ. зараз я не можу зрозуміти, що мене знову виховують ".

    МИ НЕ ЧАКАТИ СТОВО довго
    Орхан Яник, який увійшов до черги на паспорт перед консульством Мюнхена разом зі своїм сином Геханом та його дружиною Фатмою, сказав: «Ми очікували підвищення паспортних зборів на початку року. Але ми не так чекали. Тепер ми заплатимо на 150 євро більше за трьох людей. Крім того, у нього є такі побічні витрати, як два рази поїздки сюди та фотографування, це трохи милосердя ».

    ЯК НЕМОЖЛИВО
    Чекаючи своєї черги у довгій черзі перед консульством, Зафер Аксют сказав: «Як це неможливо. Я вчора подивився Інтернет, і там написано 162 євро. Чому вони не повідомляють про це заздалегідь. Принаймні їм слід змінити знак заробітної плати в Інтернеті, і люди приїжджають відповідно. Махмут Тюркоглу, який прийшов до консульства на іншу процедуру, сказав: "Це вже було дорого, зараз це супер". "Ми побачимо, який сюрприз, коли піднімемося нагору".

    ОПЛАТЕНО З ТАРИФУ 2012 РОКУ
    Ілкнур Савам, мати трьох дітей, яка отримала паспорт від Генерального консульства Франкфурта минулого року і заплатила 2012 євро за 10-річний паспорт за тарифом 162 року, виявила, що за 10-річний паспорт потрібно заплатити багато 211 євро у новому році. "Є багато турків, які не можуть з цим впоратися", - сказав Савам. Його брат Семра Савам звернув увагу на той факт, що сім'я з трьома дітьми повинна була заплатити тисячу 55 євро за п'ять паспортів, і сказав: «Мою сестру врятували 162 євро, оскільки вона подала заяву минулого року. Однак найближчими днями він знову подасть заявку на своїх дітей. "У нас є багато громадян, які не можуть дозволити собі це заплатити".

    ЧИ Є ЧАС КРИЗИ
    Фаміль Арас, яка прийшла зі своїм сином за новим паспортом, сказала: «Ми приїхали минулого тижня, тому що перед Новим роком відбудеться підвищення. Стара зарплата була дійсною. Однак через відсутність документа неможливо здійснити операції мого та сина. Вона прослизнула до нового року. Співробітники сказали, що підвищення буде, але невідомо, як довго це буде. тепер я дізнався тут. Паспорт дами - зі старого збору, тобто нового збору. Збільшення на 50 євро за паспорт. Чи таке підвищення в кризовий час ".

    ДЕ ВИРОБЛЯЮТЬСЯ ЦІ ГРОШІ
    Очікуючи в черзі, Мустафа Акьол, Сейфеттін Бозкурт та Ілхан Гюмюш відреагували на довгий час очікування як у поході, так і взимку. Говорячи: «Збільшено військову службу, піднято паспорт, яким буде це випробування?» Мустафа Акьол сказав: «Так багато грошей збирається з громадян, то на що вони витрачаються. Я приїжджаю і їду до цього консульства роками, порядок все той же. «Давай, ми трохи молоді, в черзі люди староголового віку», біда загорілася.

    КОНСУЛЬ: КОНЧЕ
    Чиновники консульства Швейцарії в Цюріху вважають, що ставки підвищення високі, як і громадяни. Консульський чиновник заявив, що станом на вчора вони зробили 40 паспортів та застосували нові збори, та сказав: “Звичайно, люди не задоволені, але до цього часу ми не отримали гучної скарги. Однак певно, що скарги почнуться ”.

    МИ ШОКУВАНІ
    Волкан і Сібель Ерчін: «Ми офіційно були шоковані підвищенням паспортів, оголошеним у новому році. Швейцарія - багата країна, але ми, турки, не збираємо гроші з дерев. Сім'я з чотирьох людей заплатить більше тисячі франків за продовження паспорта. Неможливо зрозуміти, що це за логіка ".

    МИ ПЛАТИМО ОРЕНДУ ТВЕРДО
    Сельма Йозджан: «Наші зарплати залишаються там, де вони є. Економічна криза вже вразила всіх. Також збільшення консульських операцій зробить наших громадян більш занепокоєними. Ми навряд чи платимо оренду нашого будинку. Підвищенням у паспорті ніхто не задоволений ".

    ДУМАЙТЕ ПРО НАС
    Мехмед Йозкан: «Я витратив 1500 крон, щоб приїхати з Архуса до Копенгагена. Це тому, що я не працюю. Працівники втрачають роботу, коли отримують відпустку. Якщо багатолюдна сім'я походить з Архуса, їм доведеться витратити 5-6 тисяч крон. Я думаю, що гонорари вже були високі, тепер вони навіть вищі. Чому ми завжди повинні думати про свою державу. Нехай наша держава відкриє відділення консульства в Орхусі, думаючи про нас ".

    МИ НЕ ПЕРЕМОЖАЄМО, ЩО ВИ ВІРИТЬ
    Ерол Тинас: «Мені важко зрозуміти причину цього високого походу. Хоча наші консульства, які надають послуги за кордоном, надаватимуть нам кращі послуги, ми змушені платити вищі збори. Економічне становище людей не таке гарне, як думала наша держава ".

    НЕ ЦЕ В БУДЬ-ЯКІЙ КРАЇНІ
    Юсуф Кан Чайер та Юсуф Чайер: «Жодна інша країна Європи не має такої високої паспортної плати. Ми не можемо зрозуміти застосування підвищення рівня інфляції. Як відомо, в Європі економічні проблеми вкрай важкі. Безробіття згинає талію наших громадян. Багато наших громадян намагаються жити лише на соціальну допомогу. Походи слід переглянути ».

    МИ ПІДПИСАЛИ ЗАПИС
    Хакан Каракаш: «Я був вражений збільшенням паспорта. Сім'я з 5 осіб повинна заплатити 1055 євро за новий паспорт. Туреччина підписує рекордне збільшення стягуваних зборів. Ті, хто безробітний та отримує соціальну допомогу, не можуть виплачувати цю заробітну плату. Ці збільшення спричиняють вислання громадянства. Турецькі неурядові організації не повинні залишатись байдужими до цього питання ".

                                                                                                                              Європа - це золото від свободи.

    reyyan в
    Учасник

    Необхідно вжити певних заходів. Вони хочуть грошей, якщо ви зробите крок у турецькому консульстві в Німеччині. Я стикався з подібними проблемами. Вони офіційно обдурили мене фотографуванням за паспортом :) Їм не сподобалась біометрична фотографія, яку я зробив на вулиці (це була стандартна фотографія) і зробив її з фотографії всередині себе. У той же час офіцеру там це не сподобалось, і він робив це знову і знову для 3 окремих фотографій, зроблених літнім дядьком у відставці у консульстві. Почувши це, я взяв із собою дядька, пішов до його дирекції і поскаржився, але витрачених грошей вони не повернули. Вони також сказали, що смішно, що іншому працюючому офіцерові не потрібна фотографія для мене. Чесно кажучи, дійшло до моєї дурниці. Бо я лише продовжив паспорт  ;D . але це дуже потворні речі. Я більше ніколи не поїду до консульства майнцу.
    Horizon, я повинен поновити паспорт наприкінці цього року. час збігає. У травні я поїду до Туреччини. Цікаво, чи робив я це в Анкарі, з точки зору дешевшого ... Також немає консульства, де я живу. так далеко. Тож термін дії мого пропуску закінчується в листопаді 2013 року. цей процес не в Німеччині, я поїхав на курорт, олурму цікаво, чи робив я в Туреччині?

    reyyan в
    Учасник

    дорогий був лише той збір, який офіс іноземців вимагав електронного дозволу на проживання. У мене завтра зустріч. Плата склала 135 євро.  :-

    EL-TURCO
    Учасник

    Ви також можете продовжити індичку, але, звичайно, дорожче в індичці! ​​Див. Google

Показано 3 відповіді - від 1 до 3 (всього 3)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.