Sizin vereceğiniz bilgiye göre hareket edeceğim…

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.

    Привіт, друзі, я новачок у формі. Мені потрібна термінова інформація, будь ласка, благослови Бог, хто створив цю форму. Моя дружина живе в Німеччині / Берліні і, здається, працює на двох роботах, щоб привезти мене. Перше робоче місце - 1,150 євро на місяць у будні, а друге - 350 євро, як вихідні, загалом 1,500 євро. Скільки дізналася моя дружина від людини в Німеччині, вона дізналася, що робота, на якій вона заробляє найбільше грошей, обчислюється над нею. Оскільки він громадянин Туреччини, він платить оренду будинку. Цікаво, чи підраховують вони загалом, або 1,150 євро. Чи можете ви допомогти мені, будь ласка, дякую. Я буду діяти відповідно до вашої інформації, і ось-ось надійде лист від поліції іноземців.

    muratbdr
    Учасник

    Привіт, друзі, я новачок у формі. Мені потрібна термінова інформація від тих, хто створив цю форму, нехай Бог благословить. Моя дружина живе в Німеччині / Берліні і, здається, працює на двох роботах, щоб привезти мене. Перше робоче місце - 1,150 євро на місяць у будні, а друге - 350 євро, як вихідні, загалом 1,500 євро. Скільки дізналася моя дружина від людини в Німеччині, вона дізналася, що робота, на якій вона заробляє найбільше грошей, обчислюється на якій. Оскільки він громадянин Туреччини, він платить оренду будинку. Цікаво, чи підраховують вони загалом, або 1,150 євро. Чи можете ви допомогти мені, будь ласка, дякую. Я буду діяти відповідно до вашої інформації, і ось-ось надійде лист від поліції іноземців.

    Дозвольте показати вам дві роботи, мій брате, це для вас краще, наскільки я вже читав, для громадянина Туреччини це має бути не менше 2 1350 євро. Необхідний для громадянина Німеччини в офіційному порядку. але після орендної плати та витрат, що має становити 1380 євро на людину. інші друзі можуть дати краще розуміння. ті, дружини яких турки

    ahmetkaragozciler
    Учасник

    Друзі, дружиною яких є громадянин Туреччини, можуть мати більше інформації.

    Бусрасаліх
    Учасник

    Привіт, друзі, я новачок у формі. Мені потрібна термінова інформація від тих, хто створив цю форму, нехай Бог благословить. Моя дружина живе в Німеччині / Берліні і, здається, працює на двох роботах, щоб привезти мене. Перше робоче місце - 1,150 євро на місяць у будні, а друге - 350 євро, як вихідні, загалом 1,500 євро. Скільки дізналася моя дружина від людини в Німеччині, вона дізналася, що робота, на якій вона заробляє найбільше грошей, обчислюється на якій. Оскільки він громадянин Туреччини, він платить оренду будинку. Цікаво, чи підраховують вони загалом, або 1,150 євро. Чи можете ви допомогти мені, будь ласка, дякую. Я буду діяти відповідно до вашої інформації, і ось-ось надійде лист від поліції іноземців.

    Дозвольте сказати, дозвольте повідомити, що обидві роботи не повинні перевищувати правила 8-годинної роботи. Більше того, дохід зараз низький в обох ситуаціях. Моя дружина сказала, що це 1400 євро, але вона низька. Дуже важливо, щоб він працював щонайменше 6 робочих місць на обох робочих місцях, і це було одне з наших рішень про відмову, оскільки він змінив роботу. Дуже важливо, щоб він ніколи, ніколи не отримував допомоги. Я можу допомогти вам, якщо у вас виникнуть додаткові запитання

    собі_90
    Учасник

    Berlin demişsinizde bende berline gidicem 12 şubatta başvurdum vizenin gelmesi çok uzun sürüyormu ve benim eşim alman vatanadşı hiç bir şekilde gelir istemiyor demi … teşşekürler

    Бусрасаліх
    Учасник

    Berlin demişsinizde bende berline gidicem 12 şubatta başvurdum vizenin gelmesi çok uzun sürüyormu ve benim eşim alman vatanadşı hiç bir şekilde gelir istemiyor demi … teşşekürler

    Ми подали заявку 8 жовтня, і моя дружина подала документи в перший тиждень грудня. Снру оглянули і 2 січня надіслали паспорт із відмовою. Вони намагаються керувати інтенсивно, але швидко. Я знаю, що громадянина Німеччини не запитують про доходи

    собі_90
    Учасник

    Ви заперечували проти відмови?

    Бусрасаліх
    Учасник

    Ви заперечували проти відмови?

    Ми не заперечували, ми консультувались з адвокатом, оскільки вони мали заперечення на 2 сторінки, тож їх було багато. "Не обійшлося без їх виправлення", - сказав адвокат. Ми подали заяву на отримання німецького громадянства, чекаємо його безпосередньо, робимо виправлення, тож на них є 6 місяців.

    собі_90
    Учасник

    allah herkese yardım etsin inşallah herkes biran önce vizesini alır ve eşine kavuşur.

    Бусрасаліх
    Учасник

    Нехай Аллах допоможе всім, інша'Алла, кожен отримає свою візу якомога швидше і зустріне свого чоловіка / дружину.

    Aminn inşallah herkesin

    Есельма
    Учасник

    Моя дружина є самозайнятою. Це покаже її дохід за останні 7 місяців. На початку вона додала свої заробітки від роботи, яку виконувала в Інтернеті. Він робить це в податковій, лише щоб отримати гарантію.

    ahmetkaragozciler
    Учасник

    Дозвольте сказати, дозвольте повідомити, що обидві роботи не повинні перевищувати правила 8-годинної роботи. Більше того, дохід зараз низький в обох ситуаціях. Моя дружина сказала, що це 1400 євро, але вона низька. Дуже важливо, щоб він працював щонайменше 6 робочих місць на обох робочих місцях, і це було одне з наших рішень про відмову, оскільки він змінив роботу. Дуже важливо, щоб він ніколи, ніколи не отримував допомоги. Я можу допомогти вам, якщо у вас виникнуть додаткові запитання

    Дякую, брате, у мене є ще багато питань :)  1150, схоже, працює в будні. Він також з’являється на вихідних на своїй роботі, де отримав 350 євро. Ну, загалом 1,500 не вистачить. Він працює на тих самих роботах останні 7 місяців. чи є якась інша проблема? (ahmetgültekin) мій друг із курсу, який я написав від його імені

    Есельма
    Учасник

    Він працює в інших місцях, ніж працює як самозайнята особа. Він платить власну страховку. Ваш чоловік може надіслати електронною поштою та звернутися до поліції іноземців. Моя бабуся так зробила і отримала відповіді на свої запитання.

Показано 12 відповіді - від 1 до 12 (всього 12)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.