Як довго триває дата виїзду полів до Німеччини?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    cemcak є
    Учасник

    друзі, я був порожній зі Стамбула 17 жовтня, але моя газета все одно не поїхала до Німеччини.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Є консульство, де ви можете дізнатись, відправляти його до Німеччини чи ні, вони вийдуть після того, як ви спробуєте зателефонувати йому на 3 або 4 години. Ми надіслали вам інші документи, чекаємо відповіді.

    kadirxnumx
    Учасник

    Benim bildiğim kadarıyla en erken 2 hafta içinde gidiyor uzaması ise tamamiyle şansa kalmış birşey forumda takip ettiğim kadarıyla 4 güne giden insanlarda gördüm 2 aydır bekliyenide gerisini sen düşün derim…  :)

    cemcak є
    Учасник

    ДРУЗІ, ЩО ДЕНЬ ПРИЙДЯТЬ ДРУЗІ ПИСЬМО ДО МОЄЇ ЖЕНИ, то що буде далі?

    Аллес
    Учасник

    senin adına sevindim umarım herşey yolunda gider ve bir an önce bu sıkıntılı süreci atlatırsın…  ama kendi adımada üzüldüm bir gün arayla istanbul konsolosluğundan başvurduk ama benim evraklarımla ilgili henüz bir gelişme yok sizinki hangi eyaletti …

    Аллес
    Учасник

    До речі, що вони хочуть у листі, який вони надсилають? У мене є очна зустріч, як тут, інакше, чи надсилали вони ці документи поштою? Які документи вони хотіли?

    Roye
    Учасник

    benim evraklarimda 3 hafta icinde gitmisti…vize ise esim evraklari götürür götürmez cikti 3 gün icinde elime geldi…

    Alles_für_ediz    bazen cagiriyorlar sanirim bazende cagirmiyorlar…benim esim götürdü evraklari görevli birakip gidebilirsiniz demis…hic görüsme olmadan vizem geldi benim…

    cemcak є
    Учасник

    Моя дружина живе в Менхенгладбаху, лист прийшов сьогодні, мій чоловік піде у відділення для іноземців, коли моя дружина запитала про документи минулого тижня, вона сказала, що документи не потрібні, вони зараз старі, ми подивимось, чи хочуть вони чогось Я знаю, що написано в листі.

    Roye
    Учасник

    zaten mektup geldiginde götürmeniz gereken evraklar yaziyor mektupta…bizimki öyleydi yani esime mektup geldi belgeleri hazirladi götürdü…

    Аллес
    Учасник

    Я думаю, що в штаті, де ми перебуваємо, є щільність, або за минулі тижні існували кухарі, тому я кажу, що державні установи були у відпустці, можливо, саме тому.

    adaizm є
    Учасник

    Є консульство, де ви можете дізнатись, відправляти його до Німеччини чи ні, вони вийдуть після того, як ви спробуєте зателефонувати йому на 3 або 4 години. Ми надіслали вам інші документи, чекаємо відповіді.

    Чи не зазвичай чоловік / дружина авангарду чинить тиск на Rathaus?

    fuk_xnumx
    Учасник

    Навіть якби документи вже надійшли, він міг би продовжити процес. Оскільки це люди, офіс іноземців міг відреагувати назад, але в результаті документи надійшли.

    Аллес
    Учасник

    сьогодні пройшло 35 днів, але з моїх документів досі не пролунало жодного звуку

    Навіть якби документи вже надійшли, він міг би продовжити процес. Оскільки це люди, офіс іноземців міг відреагувати назад, але в результаті документи надійшли.

    yabancılar dairesinin kapısını aşındırmaya başlasakmı başlamasakmı ters tepermi diyede endişelerimiz var! Buradan konsolosluğu arasam biz evrakları gönderdik diyerek çıkacaklar işin içinden… Nasıl bir yol önerirsiniz ?  beklemek dışında!

    fuk_xnumx
    Учасник

    Якщо досі немає візиту, я кажу, почніть зараз до офісу іноземців, вони повинні затвердити візу до того, як поїдуть у відпустку, інакше вона залишиться наступного року.

    tugce9289
    Учасник

    Я також був в Анкарі 27 листопада. :( acaba ne kadar sürede gider evraklar  ???

    cemcak є
    Учасник

    Минулого місяця я подав заявку о 1, вона прийшла о 17.

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 20)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.