Шлюб розлученої турецької матері з німецьким громадянством, проживання в Німеччині з дитиною

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    brcnfs
    Учасник

    Я 31-річна мати, у мене 8-річна дочка. Ми вирішили одружитися з сином нашого сусіда, який є громадянином Німеччини, але 1-й шлюб буде швидшим у Туреччині чи в Німеччині? У мене немає документа А1. Якщо я отримаю візу, ми поїдемо з моєю дочкою на 3 місяці як турист. Потім я повернусь і прийму іспит. Звичайно, я не знаю, чи одружусь я в Німеччині цього разу. Тож термінова вимога А3. Чи вважаєте ви, що 1 місячного курсу буде достатньо? А коли я одружуся, чи може моя дружина отримати допомогу від держави? Навіть якщо моя дочка від моєї колишньої дружини, вона буде піклуватися про нас у Німеччині .. Чи може вона отримати додаткову винагороду, окрім податкової знижки, чи я можу отримати допомогу, коли одружуся? До речі, фінансових проблем немає .

    yenicerixnumx
    Учасник

    Привіт.

    Перш за все, одруження в Туреччині чи Німеччині нічого, на жаль, не змінює. Після прибуття в якості туриста ви повинні повернутися до Туреччини та подати заяву на отримання візи для возз’єднання сім’ї. Звичайно, я думаю, було б краще, якби шлюб відбувся у Німеччині. Якщо можете, я думаю, вам слід одружитися в Німеччині. Для того, щоб одружитися в Німеччині, перш за все, вашій дружині потрібно отримати термін у муніципалітеті, де він / вона проживає. тоді він вже дасть перелік документів. Ви можете отримати ці документи з Туреччини. Досить 1,5 місяців, досить 1 місяця. доки ти наполегливо вчишся. a1 - це вже самий базовий рівень іспиту. Якщо ви вивчите основні прості слова та дієслова та першу граматичну інформацію, ви складете іспит. Ви можете знайти багато матеріалів про це на нашому сайті. Не забудьте попрацювати і над шаблонами літер. Зараз ваш чоловік / дружина працює щодо надання допомоги? Або він отримує якусь допомогу від уряду?

    brcnfs
    Учасник

    привіт :) Так, це працює. Допомоги немає. Яким буде мій обмороження? 

    Nesibe з
    Учасник

    Я не розумію, що ви маєте на увазі щодо рейсу, але так, у вашому прізвищі буде змінено, у вашому паспорті це зміниться. Ви можете швидко впоратися з цим в турецькому консульстві.

    привіт :) Так, це працює. Допомоги немає. Яким буде мій обмороження?

Показано 3 відповіді - від 1 до 3 (всього 3)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.