Koskaca 1 Yilin Özeti Buyrun Bilgi edinin… Mutim!

> Форуми > Кафе almancax > Koskaca 1 Yilin Özeti Buyrun Bilgi edinin… Mutim!

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    анонімний
    відвідувач

    Koskaca 1 Yilin Özeti Buyrun bilgi edinin…

    Satirlarima baslamadan önce biliyorum ki , bir cogumuzun yasadigi seyleri bende yasadim… Kafanizi karistirmak ve Almanyaya ilgilli kötü seyler anlatmak istemiyorum.. Birazda insan , kendi yasamini, kendisi sekillendirmesi gerek.. Bahaneler aramak yerine , careler arayin..!! Umarim bu anlatacaklarim sizlere bir yol olur ve ufakda olsa bilgi edinmeniz icin yararli olur..

    Коли я приїхав до Німеччини, мої перші 6 місяців були для мене як нещастя, як сімейне, так і екологічне та фінансове.
    Konusmayi bilmeyen ve yürümeyi bilmeyen cocukdan , yürümesini ve konusmasini nasil isterlerse bendende onu istediler.. Inanin ki resmen bircok konuda ve bircok insanla mücadele ediyordum.. Gelir gelmez, buradaki birlikde yasamak zorunda oldugun insanlar hemen kendi düsüncelerine ve hayatlarina göre seninde öyle olmani istiyolar. Cünkü sen burada yenisin , senin secme hakkin yok ! , senin istedigin isi yapma hakkin yok ! düsüncesi oluyor insanda.. Bulundugum yerde okadar cok asalik insan toplulugu vardi ki , hepsini ayiklamak zorunda kaliyordum.. Yaptigim hersey sanki bir yanki yapar gibi , herkesin konusu olmaya baslamisti… Nisanli olarak geldigim icin , kendimize ev aramakda  zorundaydim , türkiyeden sonra buradada dügün yapmak zorundaydim..

    Як би там не було, я вперше розпочав курс через 3 місяці після мого прибуття .. Тим часом я знайшов будинок, влаштував своє весілля, склав свій будинок .. Окрім цього, я зробив додаткову роботу, яку хотів зробити .. Я пішов до водійське посвідчення .. Я ходив на такий курс 2 рази на тиждень. Я потрапляв в напругу і стрес, так що я не міг бачити обличчя єдиних людей і бути подалі від усіх .. Я спав 1 4 годин на день . Вранці до школи, вдень до компанії, ввечері до посвідчення водія, вночі до навчання вдома .. Я навіть зішкребав волосся, щоб мені стало легше ..
    Cünkü artik hersey agir gelmeye basliyordu saclarimi bile kendimde agir hissetmeye basladim.. Özlemlerim, Yapmak zorunda olduklarim, Ögrenmek zorunda olduklarim ve yapacaklarim…. Hersey kafamda birikmis , patlamaya hazir birbomba gibiydim..
    Тому що нікого не цікавить, чи ти тут новачок, ти людина, ти робиш все, робиш все, логіка всіх невігласів ..

    * Незважаючи ні на що, я завжди хотів терпіння від мого Господа .. Я не робив того, що хтось сказав. Я жив не відповідно до того, що хтось думав .. Я боровся ..

    Aradan 1 sene gecti…

    Я отримав ліцензію. Я закінчив курси .. Я отримав свою машину. Я починав, якщо був новим у міжнародній компанії. Я зробив своє весілля. Я пішов до свого будинку. Зараз я чекаю дитину .. Я маю справу з іншими речами додатково ..

    Sizlere bircok seyi kisa kisa anlattim.. Almanyaya gelince, kendinize birseyler katabiliyorsaniz yasadiginiz yerde . ne mutlu size.. Kuralci ve özgürlükcü bir yer..  Kafanizi sisirmek ve karistirmak istemiyorum… Sadece sunu düsünün.. Önce dürüst olun! kendinize ve karsinizdaki insana ( cünkü buraya gelen bir cok insan , avrupanin havasini kapilip sacma sapan davrandiklari icin , bir cok insanda erkeklere/bayanlara karsi korku icinde )
    Sonra idealleriniz olsun , bir hedefiniz varsa odaklanin ve hep basaracagim deyin.. Ne sorun yasarsaniz yasayin , sadece at gözlüklerinizi takin ve yapmak istediginiz seyi yapin..  Onun yaninda yapacaginiz birseyler varsa aradan cikartmaya calisin. Bosluklarinizi yapmaniz gereken seylerle doldurun… 

    Можливо, це буде важко, можливо, ви будете триматися подалі від великої комунікабельності, але це закінчиться добре, вам доведеться підготувати грунт для хорошого життя ..

    Мої пропозиції:

    * Коли ви приїдете до Німеччини, знайдіть собі AWO (місце, яке забезпечує безкоштовні консультаційні послуги для турків). Вони роблять все для вас легально, як документи, про все .. Що б вам не спало на думку про роботу, школу, уроки, листування .. Таким чином, принаймні значна частина вашого тягаря зменшиться. Ви займаєтеся своїми справами, нікому не потрібні.

    * Не обманюйте себе тим, що люди роблять і як вони живуть, як я вже згадував вище, ви можете трохи самостійно сформувати свій власний спосіб життя.

    * Мати цілі та ідеали. Не припиняйте робити те, що вам потрібно робити, пригнічені проблемами, які ви відчуваєте.

    * Доведіть себе і те, що ви будете робити, не бігаючи за порожніми мріями та не розповідаючи історій.

    * Не заперечуйте думки людей і не впускайте думки президента у свій будинок 2. Не потрібно сторонніх ідей ..

    * Часто розмовляйте зі своїм подружжям, надаючи впевненості, щоб не дати людям задихатися та підтримати вас у спокійному оточенні, будьте терплячі, і ви будете поруч і будете робити добрі справи. Надати впевненість ..

    * Я пишу вам вірш Всемогутнього Бога, щоб вести вас ..

    Хто покладається на Аллаха і довіряє, Аллах забезпечить його з несподіваних місць, безумовно, Аллаха достатньо для Свого слуги. Не сумнівайтесь знову, що Аллах виконає його наказ. Адже Аллах визначив план, термін і міру для всього (Сурат аль-Талак, 3-й вірш).

    Якщо у вас щось є на думці і є тема, яку ви хочете запитати, напишіть це без вагань .. Я б хотів поділитися з вами своєю інформацією.

    Повага ..

    Mutim ..

    tugce_doerj є
    Учасник

    Я радий, що ви написали дуже красиво, і я вітаю вас, друже, як багато ти зробив за 1 рік. Якщо я не помиляюся, ви маєте на увазі турок, які там живуть? Тому що мій друг сказав мені, що прибульців змушували набагато сильніше там, де були турки. Чесно кажучи, я був дуже одержимий цим.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Я вітаю вас, я щасливий, за короткий час, ви за короткий час стаєте на ноги, і я приєднуюсь до вас до кінця. Не думаючи про вас, тут є робота, і тут є робота. спати або немає хліба для тих, хто порожній, дурні думки дуже поширені. Я все ще живу, ти знаєш мою ситуацію, ти зрозумієш ... і настає момент, ти будеш пригнічений, ти пригнічений, ви перевантажені.

    mutim2
    Учасник

    Я вітаю вас, я щасливий, за короткий час, ви за короткий час стаєте на ноги, і я приєднуюсь до вас до кінця. Не думаючи про вас, тут є робота, і тут є робота. спати або немає хліба для тих, хто порожній, дурні думки дуже поширені. Я все ще живу, ти знаєш мою ситуацію, ти зрозумієш ... і настає момент, ти будеш пригнічений, ти пригнічений, ви перевантажені.

    Дозвольте мені зрозуміти, мій брате, я не ненавиджу жодне людське суспільство так сильно, як ненавиджу тут турків. Звичайно, не всі вони. У мене є друзі, з якими я складаю хороші дружні стосунки і з якими я веду бізнес. Я маю на увазі чоловічі спільноти, які живуть як дружини в околицях. Отож, оскільки ви наречений наречений, ви отримуєте цікавість та інтерес :).. Отож, оскільки вони люди невдахи, вони хочуть нести відповідальність за все, що ти робиш. :) Слава Богу, я дозволю моєму Господу і тому, хто заслуговує свого місця .. Одне з того, що я найбільше ненавиджу в житті, - це те, що порожні люди хочуть брати участь у житті людей, які хочуть щось зробити. звичайно, оскільки ми не звикли до таких речей, ми дивні ..

    Наприклад простий приклад .. Я приїхав до Німеччини .. Я ходив у розкішний тренажерний зал, я теж ходжу ..

    Один із сімейних зв’язків цих розчавлених людей сказав:

    Що якщо цей хлопець щойно прибув, чому він їде в таке дороге місце ???

    – Demek istedigimi anlamissindir umarim..

    Переможців багато.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Брате, дозвольте сказати вам, що деякі турки, які живуть у Європі, є східними людьми, які живуть у нашій країні, вони навіть гірші, ніж ще більш неписьменні. Я не маю на увазі

    mutim2
    Учасник

    Я вітаю вас, я щасливий, за короткий час, ви за короткий час стаєте на ноги, і я приєднуюсь до вас до кінця. Не думаючи про вас, тут є робота, і тут є робота. спати або немає хліба для тих, хто порожній, дурні думки дуже поширені. Я все ще живу, ти знаєш мою ситуацію, ти зрозумієш ... і настає момент, ти будеш пригнічений, ти пригнічений, ви перевантажені.

    Canim kardesim , seni o kadar cok iyi anliyorum ki  , belkide benden daha iyi anlayan cikmaz.. Bu psikoloji icinde olmak cok zor..Insan benligini oldugu gibi ifade edemiyor.. Mecburu seyleri yapmak zorunda oluyor.. Istemedigi seyleri kabul etmek zorunda oluyor.. Düsünceler degisiyor , tavirlar degisiyor.. Her konu da bir cok sikinti.. Ama bunlari bir kenara birak! Sana söyleceklerimi aklina sok.. Sen ne olursa olsun , firsatci ol kardesim… Tabii ki herseyi kabul et demiyorum, sana yarayisli ve yararli olacak seylerede yönel.. Cevrendeki insanlara danis, neler yapabilirsin , neler bulabilirsin.. Yani önce kendi imkanlari gözet , sonra baskalarinin tavsiyelerine uy , baskarinin tavsiyelerini yapmak zorunda olsan bile , yaparken kendine yeni alanlar gelistir.. Yeni arkadasliklar edinmeye bak ve zamanla elersin..  ben yaptigim seyleri ALLAHin iziniyle ona siginarak dua ederek sahip oldum kardesim.. Ben bir cok konuyu üsttü acik kissadan kapattim..

    mutim2
    Учасник

    Брате, дозвольте сказати вам, що деякі турки, які живуть у Європі, є східними людьми, які живуть у нашій країні, вони навіть гірші, ніж ще більш неписьменні. Я не маю на увазі

    З часом кожен виявляє свій колір, брате, я зустрічав таких нечесних людей .. Будь то на роботі чи в дружбі .. !! Іноді я навіть думав втопити їх своєю ненавистю .. Але я завжди думав про презентацію, це люди низького рівня. Тому що вони дивуються, коли бачать мрії про речі, яких вони не могли досягти роками.

    fuk_xnumx
    Учасник

    evet abi zaten sen iyi anlarsin beni aynen senin dediklerin gibi oluyor bakalim abi allah buyuk bi kapi acar ezdirmez bizleri hayirlisi herseyin

    запитай дівчину :)
    відвідувач

    mutim abim  ilk önce bebegin hayirli ugurlu olsun  yazdiklarin cok güzel saol hepsi icin…

    запитай дівчину :)
    відвідувач

    горизонт брате ти приїхав до німеччини ??

    fuk_xnumx
    Учасник

    Так, я прийшов, бо приїхав ще до того, як знаю людей, які живуть у Німеччині, і всіх.

    горизонт брате ти приїхав до німеччини ??

    запитай дівчину :)
    відвідувач

    ne zamn geldin ???

    fuk_xnumx
    Учасник

    Я зайшов 11 серпня..

    EinUndAlles
    Учасник

    Друзі, чи не могли б ви сказати мені, скільки часу зайняло отримання ваших віз? Заздалегідь спасибі

    mutim2
    Учасник

    В середньому він коливається від 1 до 3 місяців.

    reyyan в
    Учасник

    Я також згоден з вами. Турки, які тут живуть, дійсно різні. Іноді людям потрібен друг. Я не міг знайти друга, з яким я міг би поговорити про свої радощі, туги, проблеми. Я доброзичлива людина, але зараз я втрачаю цю функцію. Я не міг зрозуміти частину кожного. Ви зрозумієте, що люди втекли від людей, особистостей, які встановлюють один для одного критерії. дуже правдивий коментар. Мені байдуже, кого б не взяли, чесно кажучи. Я говорю правду, яку бачив. Однак я приїхав зі столичного міста так само, як і ви. Є багато людей, які сміються в обличчя і пліткують за спиною. Я особисто це відчув.

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 16)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.