Перфект про вирок !! Очікування допомоги у реченні 1

> Форуми > Питання та відповіді про уроки німецької мови > Перфект про вирок !! Очікування допомоги у реченні 1

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Фреска
    Учасник

    Mein Freund…… ins Kino……..

    Ідеальний час буде використаний, використовуючи як дюрфен / градуси за Фареном.

    Я зробив речення таким

    Mein Freund darf ins Kino fahren - це моє речення правильне чи неправильне, заздалегідь дякую

    mehmet3348
    Учасник

    perfeckt geçmiş zaman …senin cümle hem yanlış hemde şimdiki zamanla kurulmuş…ne demek istediiğini türkçe yazarmısın..ona göre cümle kurayım

    mehmet3348
    Учасник

    şaşırdım bi dakika…cümle şimdiki zaman.. doğru cümle..ama sen perfeckt demişsin..perfeckt geçmiş zaman..

    Фреска
    Учасник

    Ви не можете зробити perfekt з модальними? Я думав, що це було зроблено, тому і запитав

    Фреска
    Учасник

    Ви не можете зробити perfekt з модальними? Я думав, що це було зроблено, тому і запитав

    Чи може ця форма бути реченням? 

    Mein Freund darf ins Kino gefahren 

    жорстокий21
    Учасник

    модальні дієслова не використовуються з perfekt. Граматично це не помилково, але зрозуміти це стає важко. тому що люди це прекрасно використовували. натомість воно пишеться в минулому часі з використанням модальних дієслів prateritum. так у вашому прикладі:

    Mein Freund durfte ins Kino gehen.

    буде найбільш точною формою.

    mer19
    Учасник

    Mein Freund…… ins Kino……..

    Ідеальний час буде використаний, використовуючи як дюрфен / градуси за Фареном.

    Я зробив речення таким

    Mein Freund darf ins Kino fahren - це моє речення правильне чи неправильне, заздалегідь дякую

    Mein Freund darf ins Kino fahren (теперішній час з модальним дієсловом, тобто Präsens
    Mein Freund durfte ins Kino fahren (Історія з модальним дієсловом, тобто Präteritum
    Mein Freund hat ins Kino fahren dürfen (Минуле з модальним дієсловом, тобто Perfekt

    Існує лише одне важливе питання: Ви завжди повинні використовувати допоміжне дієслово HABEN, коли збираєтеся досконалити в реченні з модальним дієсловом. Наприклад. Хоча фарен - це дієслово, яке містить дієслово, якщо ви помітили, я використав допоміжне дієслово. тобто речення, вжите з Modalverb у минулому часі, ніколи не вживається з SEIN, воно завжди вживається з HABEN. дієслово в кінці речення є інфінітивом і не приймає -ge

    Ich soll zu Hause gehen (мені потрібно повернутися додому) у теперішньому часі
    Ich sollte zu Hause gehen (мені довелося йти додому) МИНУЛЕ
    Ich habe zu Hause gehen sollen (мені довелося йти додому) МИНУЛО ідеально

    Hast du mich verstanden?  ya:)

    netalman по
    Учасник

    друзі,

    Звичайно, дієслово dürfen також має форму perfekt (gedurft), але німці використовують форму praeteritum у минулому часі.

    і коли я кажу додому, це називається -nach Hause. -Zu hause- означає вдома.

    mer19
    Учасник

    друзі,

    Звичайно, дієслово dürfen також має форму perfekt (gedurft), але німці використовують форму praeteritum у минулому часі.

    і коли я кажу додому, це називається -nach Hause. -Zu hause- означає вдома.

    о так, я це зараз помітив. правильно
    ich bin zu hause
    ich gehe nach hause

    Entschuldigung… teşekkürler :)

    mer19
    Учасник

    Mein Freund darf ins Kino fahren (теперішній час з модальним дієсловом, тобто Präsens
    Mein Freund durfte ins Kino fahren (Історія з модальним дієсловом, тобто Präteritum
    Mein Freund hat ins Kino fahren dürfen (Минуле з модальним дієсловом, тобто Perfekt

    Існує лише одне важливе питання: Ви завжди повинні використовувати допоміжне дієслово HABEN, коли збираєтеся досконалити в реченні з модальним дієсловом. Наприклад. Хоча фарен - це дієслово, яке містить дієслово, якщо ви помітили, я використав допоміжне дієслово. тобто речення, вжите з Modalverb у минулому часі, ніколи не вживається з SEIN, воно завжди вживається з HABEN. дієслово в кінці речення є інфінітивом і не приймає -ge

    Ich soll zu Hause gehen (мені потрібно повернутися додому) у теперішньому часі
    Ich sollte zu Hause gehen (мені довелося йти додому) МИНУЛЕ
    Ich habe zu Hause gehen sollen (мені довелося йти додому) МИНУЛО ідеально

    Hast du mich verstanden?  ya:)

    özür dilerim..  yanlış yazmışım hemen düzeltiyorum. sonradan farkettim…doğru olan şöyle:
    ich soll nach Hause gehen
    ich sollte nach Hause gehen
    ich habe nach Hause gehen sollen (це зазвичай не є кращим.)

Показано 9 відповіді - від 1 до 9 (всього 9)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.