Допоможіть, якщо Німеччина володіє знанням закону про право

> Форуми > Бізнес і трудове життя в Німеччині > Допоможіть, якщо Німеччина володіє знанням закону про право

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    nescaff в
    Учасник

    Привіт друзі, дорогі мої друзі, минуло п’ять років з мого приїзду до Німеччини. Я працюю вже два роки. Я не маю німецької мови як рідної. Я мав величезну аварію на роботі. 2 місяці тому. Мені важко зупинити мого сімейного лікаря, який тиждень був у відпустці, він тимчасово переглядав інший звіт за 6 днів, написаний мені 30 bis 30.10.2017 Я отримав звіти, які отримав, один з них залишився на робочому місці, одного я віддав на робоче місце, а другий пішов на робоче місце, сказавши, що одного дня до мене прийшов ручний папір і пішов до мене пізніше Вони знову надіслали звіт, тому що це була наша помилка, я вранці знову зателефонував на місце роботи, він сказав, я знову пішов на робоче місце, пішов на місце роботи, дав звіти з робочого місця, не приймаю цей звіт. Я не знаю, як це може дати вам місяць прокрутки. Я не знаю законів, які вони дали мені, 30.11.2017 листопада 20.11.2017 року, мій нормальний термін і мій причіп 28.2.2018 кожного місяця 27 лежав найпізніше і не лягав спати у мене зарплата 28 вони дали мені вихід, хто розуміється на законах, будь ласка, допоможіть мені.

    rustemxnumx
    Учасник

    Привіт мій друг,

    Я думаю, що він винен, якщо доктор не надсилав своїх звітів. У цьому випадку, я думаю, вам потрібно побачити своє робоче місце з Dr. Крім того, якщо ви не отримаєте результатів, віднесіть документи до Arbeitstamt та документ від доктора про допущену помилку. Також є така ситуація. Я чую необгрунтовані чутки, отримані від сімейних лікарів. Якщо ви надрукуєте занадто багато кривошипів, можуть виникнути проблеми.

    безсердечний
    Учасник

    Привіт, брате, по-перше, швидше одужуй. Перше - жодне робоче місце не має права звільнити вас, бо ви хворі або маєте звіт. У минулому йому було погано, і коли він отримав звіт, вони його вивели, тоді ми пішли до суду з адвокатом, і ми виграли, а потім не отримали багато грошей. Але у вас зовсім інша ситуація, у вас трапилась трудова аварія, роботодавець виплачує велику компенсацію своїм працівникам у Німеччині, що дає можливість працевлаштування від постійних збитків у результаті нещасних випадків. Оскільки страх перед компанією через це, вони намагаються від вас позбутися, моя думка. Ви знайдете хорошого адвоката і звернетеся до суду. У мене трапилась аварія на роботі у адвоката, тому лікар повідомив про постійні пошкодження моєї стопи, і компанія написала, щоб позбутися мене, коли мені повідомили, і у мене трапилася аварія на роботі. Якщо не закінчено, продовжуйте купувати стільки, скільки зможете, неважливо, через місяць і 1 місяці компанія повинна буде заплатити за них.

Показано 2 відповіді - від 1 до 2 (всього 2)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.