fuk_18 брат ти можеш мені допомогти?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    соєр
    Учасник

merhaba fuk_18 kardeşim benim bi sorum olacak senin bu konuda bilgili olduğunu ve bana yardım edebileceğini söylediler Allah rızası için bi bilgin varsa ve bana yardımcı olursan sevinirim… benim eşim alman vatandaşı ama işi yok devletten yardım alıyo ve bi avukat tutmuş avukat yardımcı olacağını söylemiş aceba bi aksilik çıkarmı red gelebilir mi ben bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler rabbim hepimize yardım etsin.. Amiin

веселий
    Учасник

Мій друже, я теж ставив те саме питання, вони завжди просили у мене документи, бо хоч я і був німцем, вони хотіли договір про оплату праці, оренду будинку, все. Мені довелося сьогодні зустрітися, я здав документи, я ніколи нічого не говорив, особливо адвокат, ніколи не бентежив мене. Сьогодні я поїхав і дав документи, і чиновник, якого я бачив, був дуже хорошою людиною, він не дивився на документи, він сказав, що я їх хочу. Це ваш найбільший шанс стати громадянином Німеччини, інакше ви ніколи не могли надихнутись, сказав він. Завтра я посилаю схвалення в Анкару, сказав він, приїжджайте на двотижневу візу :))) Не панікуйте, перейдіть до звички офіцерів і дайте їм все, що вони хочуть :)

в очікуванні
    Учасник

Я кажу вам, що ви громадянин Німеччини, вони хочуть лише, щоб у вас була велика перевага.

muratbdr
    Учасник

Мій друже, я теж ставив те саме питання, вони завжди просили у мене документи, бо хоч я і був німцем, вони хотіли договір про оплату праці, оренду будинку, все. Мені довелося сьогодні зустрітися, я здав документи, я ніколи нічого не говорив, особливо адвокат, ніколи не бентежив мене. Сьогодні я поїхав і дав документи, і чиновник, якого я бачив, був дуже хорошою людиною, він не дивився на документи, він сказав, що я їх хочу. Це ваш найбільший шанс стати громадянином Німеччини, інакше ви ніколи не могли надихнутись, сказав він. Завтра я посилаю схвалення в Анкару, сказав він, приїжджайте на двотижневу візу :))) Не панікуйте, перейдіть до звички офіцерів і дайте їм все, що вони хочуть :)

hadi gözun aydın.. ınsallah benım evraklarda  gelır  kısa  surede

омерумутесен
    Учасник

merhaba fuk_18 kardeşim benim bi sorum olacak senin bu konuda bilgili olduğunu ve bana yardım edebileceğini söylediler Allah rızası için bi bilgin varsa ve bana yardımcı olursan sevinirim… benim eşim alman vatandaşı ama işi yok devletten yardım alıyo ve bi avukat tutmuş avukat yardımcı olacağını söylemiş aceba bi aksilik çıkarmı red gelebilir mi ben bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler rabbim hepimize yardım etsin.. Amiin

Кажу вам, що найняти адвоката у першій заяві на візу немає жодної користі. Немає жодної ситуації, коли адвокат може втрутитися у ваш закон. Він може допомогти йому, коли він намагається поїхати (якщо ваша дружина не має когось опікуватись у будь-якому випадку)

соєр
    Учасник

vealeyküm selam mery kardeşim Allah senden razı olsun valla içimi rahatlattın inşallah dediğin gibi olur bi aksilik çıkmaz peki ne kadar sürede sana haber verdiler ben ankaradan geleli 2 haftayı geçti ama eşime hele bi haber gitmemiş ? :)

tugce_doerj є
    Учасник

esiniz alman vatandasi ise esinizden gelir belgesi … istemezler. istense bile formalite icabi isterler. vizeniz cikar yakin zamanda merak etmeyin.

соєр
    Учасник

:) :) inşallah tuğçe kardeşim gerçekten mutlu oldum şimdi tabi hayırlısı olsun rabbim en güzelini bilendir inşallah hepimizinki çıkar yakın zaman da  :)

Щасти
    Учасник

:) :) Інша'Алла Туджче, брате, я тепер був справді щасливий, звичайно, удачі, мій Господь знає найкрасивішого, інша'Алла, ми всі незабаром вийдемо.  :)

СОЙЕР МОЇЙ ЖЕНІ НІМЕЦЬКОГО ГРОМАДЯНИНА ЗАПИТАНО ДО ДОГОВОРУ НА ОРЕНДУ. МИ БУДИТИ ВИГОТОВЛЕНІ, ЩО МОЯ ЖІНА РАБОТИЛА ДЛЯ ІНТЕРВ'Ю СЛУЖБИ, КОТОРИЙ ФОРМАЛЬНІСТЬ РЕЗПОЗІТОРІЯ КТО-небудь СКАЗАВ:

соєр
    Учасник

:) :) hadi inşallah uğur kardeşim Allah razı olsun içim rahatladı biraz olsun inşallah dediğin gibi olur…aldın mı peki vizeyi ?

Щасти
    Учасник

:) :) hadi inşAllah uğur kardeşim Allah razı olsun içim rahatladı biraz olsun inşAllah dediğin gibi olur…aldın mı peki vizeyi ?

hayır memur yarın onay gönderem dedi ankarada artık kaç günde gönderir vizeyi bilemem. allah sabır versin herkese.

соєр
    Учасник

ammin aminn inşallah ne zaman başvuru yapmıştın peki ? ne kadar oldu yani ?

Щасти
    Учасник

ammin aminn insha'Allah, коли ти подав заявку? так як довго це було?

Я подав заявку 05.01.2015 р. Через 16 днів документи надійшли до Німеччини.

соєр
    Учасник

ben 13.01.2015 te başvurdum hala bi haber yok bakalım hayırlısı olur inşallah :) seninki de en kısa sürede gelir inşallah :)

в очікуванні
    Учасник

Arkadaşlar size daha 1 ay bile olmamiş biz 84 günü bitirdik :cryla: sabredin olucak insallah

muratbdr
    Учасник

Arkadaşlar size daha 1 ay bile olmamiş biz 84 günü bitirdik :cryla: sabredin olucak insAllah

Я не розумію, чому так довго, брате, зазвичай документи приходять за 2 тижні. Якщо ви їх заберете, вони повинні прийти через 1 місяць. Віза не є громадянкою Німеччини через ситуацію з чоловіком. У вас є такі проблеми як закон чи статус школи тощо? Дивлюсь деякі частини, є такі, які чекають 4 місяці, мені це так смішно, чому так довго?

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 19)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.