Ми просили возз'єднання сім'ї, але досі не отримали відповіді: (((

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.

    Привіт, мій брате, зустріч родини 16 червня показує, що заявка бачила стільки прекрасного інтерв’ю oldu.faakt натхнення для в'їзду та виїзду з Туреччини документація потрібна 20 липня до тих пір, поки Верміс та брат моєї дружини не приїдуть на тиждень, щоб отримати більше інформації в цьому документі. факс і доставлений до yollamislar. 28 червня вантаж консульських вантажів через дружину edilmis.kardeism. Він пішов до офісу іноземців і попросив його, він подивився звідти комп'ютер, за його словами, оскільки ваші документи були надіслані в офіс іноземців 7 липня , що буде зараз, ще один друг, який подав запит 20 червня, отримав візу негайно.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Моєму другові повністю пощастило, ніхто не знає цього періоду. Нічого спільного з його візою через офіцера в цій Німеччині, немає нічого спільного з проблемами, викликаними чиновником у Німеччині. Дружина його брата не залишить його переслідування , який буде тримати руки швидко, але це стало на 1 місяць більш нормальним часом.


    Ну, що там робити тітоньці. Що сказати закордонній поліції? Чи існує така формула? Кожного тижня багато народу.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Подивіться, зараз у системі я не знаю, скільки є державних службовців, але, припустимо, у мене 4 офіцери, вони розділяють 28 літер німецькою мовою на 4, починаючи з А, один дивиться на перші 7 букв, один за цим, так що незалежно від прізвища, перша буква тітки не дивиться, кому вона відповідає. Гірше, щоб операції були переповнені, тому час стає довшим, як правило, ранні райони в місті, куди вони збираються ландрасамт, не переповнені, якщо тітці потрібно піти і виправдатися в лазні, щоб пришвидшити процедури, дитина буде знати, що я хочу, щоб мій чоловік був перед ним чи щось інше, але, я думаю, це може призвести через 7 тиждень. Нехай зателефонує і запитати в консульстві, до якого він звернувся, що трапилось останнім?

    Ну, що там робити тітоньці. Що сказати закордонній поліції? Чи існує така формула? Кожного тижня багато народу.

    tugce_doerj є
    Учасник

    Мій друже, на яку дату ти сказав, що хочеш піти? Якщо ви сказали щось на зразок вересня або щось інше, ви почекаєте ще трохи. Майте на увазі, що вони надсилають вашу візу відповідно до дати, коли ви хочете поїхати.

    Жодного товариша по перетягуванню, дата, до якої ви хотіли поїхати, не була вказана. Оскільки вони сказали візові, ви поїдете сюди в дату, яку вони дадуть.

    Вони сказали, що доля не має значення. Я не запитував у консульстві. Ми з нетерпінням чекаємо їх розвитку.

    Мадурі
    Учасник

    Тут є дитина, ismet die child, я читав її з 5 травня до останнього разу, коли читав, писав спеціальний мудрець ich, сказав йому, що буде після допиту, він чекав своєї візи, щоб допитати galıba подивимось, яким буде результат! Німці, які ставлять це на бік і займаються питанням корости, я думаю, що деякі речі не повинні залишати кінця мотузки, особливо подружжя в Німеччині мають чудову роботу !!!

    tugce_doerj є
    Учасник

    Жодного товариша по перетягуванню, дата, до якої ви хотіли поїхати, не була вказана. Оскільки вони сказали візові, ви поїдете сюди в дату, яку вони дадуть.

    Вони сказали, що доля не має значення. Я не запитував у консульстві. Ми з нетерпінням чекаємо їх розвитку.

    Краще не згадувати, коли ви даєте довгу дату, вони зберігають вашу візу на рахунку 1 день 1 день. :)))

    Bthnkdgn
    Учасник

    Щільність місця, куди ви поїдете, дуже важлива, а бюрократія повільна, коли мова йде про іноземців тут.
    Якщо є надзвичайна ситуація, ви можете пришвидшити процес, задокументувавши це. Моя дружина була вагітна. Я отримав візу на 25 днів із висновком лікаря. Швидкий час для міста, такого як Гамбург, де є багато іноземців.

    Сьогодні минуло 17 днів, і досі наші документи не надійшли. Ви не отримуєте документи в середньому за скільки днів, і як ми можемо дізнатись про це питання. Це було б результатом нашого дзвінка в консульство.

    Bthnkdgn
    Учасник

    Ви телефонуєте в поліцію іноземців, щоб отримати документи, а не конц. Але якщо документи не будуть отримані, це займе 1-3 місяці. Вони дадуть класичну відповідь. У Гамбурзі сказали мінімум 20. У Бремені може бути інакше. Ви можете зателефонувати і запитати поліцію іноземців.

    namege77
    Учасник

    Я подав заявку 9 травня, досі немає відповіді поліція іноземців зателефонувала моїй дружині, мало хто робив подібні дії, якщо вони могли підняти, вони були не самі, вони кажуть щось на кшталт '', остерігайтеся зупинки або вимагайте не вважайте, що процес відхилено , але коли ми увійшли в Yetişemiyoruz''di для допиту, ми допитали, тому що він хотів отримати консульство в Туреччині, перші 3 тижні не міг відповісти з моменту запиту. не змогли сприяти возз'єднанню нашої поліції з сім'єю або відмові відправити короткий шлях.

    tugce_doerj є
    Учасник

    Мій друг працює так повільно, вважає відділення іноземців. Особливо, якщо в майбутньому буде багато турків, процес стає довшим. Тут пора перерви. Куди б ви не пішли, комусь дозволено. Замість дозволеного ніхто більше не дивиться.

    Я тут вже 2 місяці і переживаю кризу. або вони працюють до обіду, або ніколи не працюють. кілька днів вони повністю вимикаються. Я згадав, що це східна Німеччина, я не знаю, що вони роблять на заході ^^

    Мій рай
    Учасник

    Мій друже, на яку дату ти сказав, що хочеш піти? Якщо ви сказали щось на зразок вересня або щось інше, ви почекаєте ще трохи. Майте на увазі, що вони надсилають вашу візу відповідно до дати, коли ви хочете поїхати.

    Вони запитують вас про дату, на яку ви хочете поїхати ??

    Вони запитували дату, коли ви хочете піти, поки форум заповнювався, але ми не вказали там дату. Ми змусили їх заповнити анкету, оскільки вони були візуалістами в консульстві. Потім мій брат дав її всередину.

    namege77
    Учасник

    Після допиту минуло 4 тижні, відповіді все ще немає. Іноземна поліція все ще перебуває в процесі. Якщо людина дивиться на 30 лист протягом 1 днів, вона буде приходити до мене кожні 15 днів.

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 21)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.