Wide Time німецькою мовою

> Форуми > Кафе almancax > Wide Time німецькою мовою

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    берлін
    Учасник

Arkdaslar foruma yeni üye oldum  biraz inceledikten sonra zamanlar konusunda eksik bir sey farkettim.Ekleme yapmak istedim ama konu kilitliydi…Almancadaki Genis zaman gibi ….

Almanca genis  zaman simdiki zamanla yapilmaz tamamen yanlis diyebilirim…örnek olarak!

Almanca genis zaman “sollen” yardimci fiili ile yapilir…

Ich soll oft ins Kino gehen (я часто ходжу в кіно) або (я повинен піти в кіно)

але так виражається великий час у німецькій мові.

Якщо у творі так сказано, тобто воно буде неправильним у теперішньому часі,

Як у прикладі ich gehe oft ins Kino (я ходжу в кіно ЧАСТО)

Bunu bilmenizde fayda var….Bu arada konuyu yanlis yere actiysam kusura bakmayin.
    З повагою….

берлін
    Учасник

Bu arada bazi kelimelerde  var kusura bakmayin , konuyu tam anlamaniz icin bir örnek daha vermek istedim…

ich soll heute Abend vorbeikommen. (bu aksam yanina gelirim) örneginde oldugu gibi apacik genis zamandir….

Джин-тонік
    Учасник

Можливо, ви плутаєте це. Дієслово sollen вживається як -meli / -mali або імператив. Також можуть бути місця, де воно означає аорист, але наскільки вірно сказати, що безпосередньо sollen означає теперішній час? Крім того, в турецькій мові дієслово sollen вживається під час передачі почутого від когось іншого, яке виражається в минулому часі за допомогою -miş.

берлін
    Учасник

Звичайно, ви маєте рацію, але дієслово sollen цим не обмежується.

Biliyorsunuzki ingilizcede The Simple Present Tense genis zamandir,iyi ingilizce konusan bir alman  bu zamani almancaya cevirdigi zaman % 90  sollen fiili ile ceviri yapar  yaklasik %10 kisminda  simdiki zamani kullanir.Eger sizinde iyi ingilizce konusan alman arkadasiniz varsa size aynen benim söylediklerimi söylecektir…saygilar

Показано 3 відповіді - від 1 до 3 (всього 3)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.