Дозвольте мені сформувати наказові речення з наказових способів.

> Форуми > Німецькі ігри форуму та німецька практика > Дозвольте мені сформувати наказові речення з наказових способів.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    hasanxnumx
    відвідувач

    Привіт друзі
    Я хотів відкрити таку проблему, тому що ми стикаємось із реченнями, складеними з імперативними настроями, у своєму повсякденному житті, серед друзів і особливо на робочих місцях. Сподіваюся, це буде корисним. Спочатку коротко підсумуємо тему:

     
    Der Imperativ (імперативний режим): Застосовується для направлення запиту, дзвінка чи розпорядження одній або декільком особам.
    Як зробити дієслово "наказ"?
    У теперішньому часі слона «ду…» Форма написана. Потім остання "st" Частина, що залишилася - імперативне дієслово Приклад: kommen (to come) -du Kommerst(ти прийдеш) -
    komm(приходь). люблю…
    Однак, якщо дієслівний стовбур закінчується літерами -m, -n, -t, -d; корінь -e Приклад: Атмен (Дихання) = Атмe! (Дихай!), Атмet! (Ти дихаєш!), Atmen Sie! (Ти дихаєш!) тощо…

    Існує три типи імперативних режимів.
    1.Імператив однини (du … /Форма): Одна особа Це виклик, зроблений для (ви берете, даєте, приходьте, ідете, відкриваєте, закриваєте... тощо)
                                     Гехен: йти. Гх! (Ви їдете!)
    2.Імператив множини (Ihr … /Форма): Група з двох або більше людей Дзвінки, адресовані кореню дієслова. -t (Ви берете, віддаєте, приходите, йдете, відкриваєте, закриваєте... тощо)
                                     Гехен: йти. Гхt ! (Ви їдете!)
    3.Imperativ Formell/Höflichkeitsform(Sie … /Form): Відповісти на дзвінок, адресований одній особі, чемно та ввічливо, не будучи наказом. або офіційний таким чином, щоб виразити-ти- до кореня дієслова.  -найбільше Сіє (Взяти, дати, прийти, піти, увімкнути, вимкнути тощо)
                                     Гехен: йти. Гхв Сіє ! (Ви йдете! - Ввічливий, ввічливий заклик до однієї людини-)
    Не:В наказових реченнях, з якими ми можемо зустрітися в щоденних розмовах “товари”=”подивимось” значення, “doch”=”тобі, рік” значення і «Бітте»= "будь ласка" використовується для пом’якшення значення речення.Приклад: Warte раз ! (Зачекайте подивимось !) Komm раз привіт! (Ходи сюди подивимось !), Спіл але mit mir! (Пограй зі мноюСана !), Kommen Sie Bitte привіт! (будь ласка Ви можете сюди!).
    *Якщо застереження дається генералу в наказі речення і негативні накази «Nicht Öffnen!» «Не будь голодним!»дієслово як в інфінітивній формі вирок встановлений.
    **«Sein» ve «Хабен» У імперативних реченнях допоміжне дієслово має таку форму:
            du–> Сей             du–> Хаб                       
            Її–>Сейд            Її–>Habt
            Ви–>Seien Sie     Ви–>Haben Sie

             Як результат, давайте потренуємось, будуючи речення, щоб краще зрозуміти цю тему.Успіхів усім вам заздалегідь…Перші речення від мене...

    Гер Сахін, seien Sie gerecht! (Пане Сахін будь справедливим!)
    Spiel nicht auf der Straße! (Ви не граєте на вулиці!)
    Ayse iß deine Suppe! (Ayse corbani ic!)
    Besucht eure Eltern! (Відвідайте батьків!)   

    ніч2
    Учасник

    Помій keine cola!
    (Кола-напій!)

    “Дуже корисна тема, вітаю та дякую, Хасан, оплески :)”

    Я NİLSENA
    Учасник

    душу!
    це нормально хасан

    Я NİLSENA
    Учасник

    душу!
    це нормально хасан

    ніч2
    Учасник

    Сі лейз!

    (Будь тихим)

    Я NİLSENA
    Учасник

    er nicht kommt!

    ніч2
    Учасник

    душу!
    це нормально хасан

    Bleib ruhig!

    (Заспокойся!)

    «Я думаю, це речення, яке ви хотіли написати. :) "

    Хасан27
    Учасник

    Аслі, правильно Привіт!
    (Аслі привітатися!)

    Я NİLSENA
    Учасник

    du etw los!

    Я NİLSENA
    Учасник

    Bleib ruhig!

    (Заспокойся!)

    Я хотів сказати не приїжджати.

    «Я думаю, це речення, яке ви хотіли написати. :) "

    Я NİLSENA
    Учасник

    Я хотів сказати не приїжджати

    Я NİLSENA
    Учасник

    вибач, я хотів сказати мовчи

    Хасан27
    Учасник

    Друзі, я завчасно дякую вам за участь. :)

    ніч2
    Учасник

    вибач, я хотів сказати мовчи

    Сі лейз!

    (Мовчи!)

    Сей ще!

    (Тише!)

    Я NİLSENA
    Учасник

    danke schön

    Хасан27
    Учасник

    Гібмір дас Бух!
    (Дайте мені книгу!)

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 306)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.