Після отримання візи необхідно вжити ще одну дію

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Демірхан
    Учасник

    öncelikle vize bekleyen arkadaşlara sabırlıklar diliorum arkadaşlar vizemiz elimize geçtikden sonra başka bir işlem daha yaptırmamız gerekiormu? bide vizemiz geldikden sonra kaç gün içinde gitmemiz gerekiyor ….inşallah 3 hafta sonra vizem elimde olacak sabırsızlıkla bekliyorumm

    фурдом
    Учасник

    öncelikle vize bekleyen arkadaşlara sabırlıklar diliorum arkadaşlar vizemiz elimize geçtikden sonra başka bir işlem daha yaptırmamız gerekiormu? bide vizemiz geldikden sonra kaç gün içinde gitmemiz gerekiyor ….inşAllah 3 hafta sonra vizem elimde olacak sabırsızlıkla bekliyorumm

    Подальших дій не потрібно, але віза, яка прибула, призначена лише для в’їзду, і тривалість цієї візи становить 90 днів. Краще не витрачати занадто багато часу, краще, якщо ви потрапите туди якомога швидше, тому що це займе деякий час, наприклад, від 2 до 4 тижнів, поки ви не отримаєте сеанс. Повага.

    Демірхан
    Учасник

    Дякую iiimmm за вашу інформацію, тому, якщо у мене є віза, я повинен купити квиток на літак і поїхати, чи потрібно мені отримувати оригінал страховки, чи просто я повинен купити квиток і поїхати?

    EL-TURCO
    Учасник

    Вам не потрібно мати ОДИНОГО. Ваш чоловік (дружина) автоматично застрахує вас, коли ви приїдете до Німеччини. Зверніться до страхової компанії, до якої належить ваш подружжя, та подайте заявку. Він уже знає необхідні процедури, удачі.

    Демірхан
    Учасник

    teşekkürleerr bilginiz içinn kolayy gelsinnn alkis:) alkis:)

Показано 4 відповіді - від 1 до 4 (всього 4)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.