Чи створює борг виконавчої влади проблему з візами?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Аташе
    Учасник

    Привіт друзі

    У мене є заборгованість перед банком за кредитами та кредитними картками, борг переданий до виконання.

    Я подав заявку 30 вересня, відділення для іноземців заявило в середу, що ми надіслали документи на якір, і я боюся, що проблема буде.

    Покоївка
    Учасник

    Привіт,
    У випадках заборгованості та виконання банку проблем не виникне, якщо банк не накладе заборону на виїзд за кордон. Однак якщо у вас є борг перед державою, у вас будуть такі проблеми, як податковий борг тощо. Окрім цього, в Туреччині не підключають державний борг до Німеччини, я знаю. Я теж багато досліджував. Я отримав туристичну візу, коли був у боргу, і це ніколи раніше не було проблемою.

    ysmnxnumx
    Учасник

    Якщо у вас немає заборони з-за кордону, я думаю, що нічого не трапиться. Один із моїх друзів мав борг у 10 тис. TL. Але там також платять, коли митники відтягують вас убік, ви не приїжджаєте до Туреччини.

    Покоївка
    Учасник

    Про заборону дізналися з підрозділів міліції за кордоном.
    Звичайно, я не знаю наступного процесу. Сподіваюся, не буде ніяких проблем.

    Аташе
    Учасник

    У мене немає податкового боргу перед нашою державою, як я вже сказав, у мене є борг перед банком, вони дали його 2 тижні тому.

    Покоївка
    Учасник

    Якщо на них немає активів, не бійтеся, вони нічого не можуть зробити. Вони просто телефонують до адвокатської контори і заважають вам.

Показано 5 відповіді - від 1 до 5 (всього 5)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.