Ehefähigkeitszeugnis ! belası çıldırıyorum…

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Альфонсо28
    Учасник

selamlar herkese, bu lanet  olası Ehefähigkeitszeugnis almak 2 aymı surer arkadaslar? herkes 1 haftada 2 haftada alırken biz 7 hafta oldu halen alıcaz da evlenicez de. benim 2.evliligim olacak acaba ondan mı bu kadar sürüyor ? bize verilen bilgi ( türkiyeye yollucaz kagıtlarınızı boşanma karını sanırım yollucaklar türkiyeye ye onay için ) 7 hafta oldu deliriyorum ya ne yapayım ben? avukat fılan mı tutsun nişanlım frankfurt da  ben istanbul… bir yol gösterin lütfen….

враження
    Учасник

Ви надіслали всі документи для цього в повному обсязі? . Я надіслав лише повну копію посвідчення особи, що посвідчує особу, міжнародне свідоцтво про народження, свідоцтво про місце проживання та ксерокопію посвідчення особи, лише ксерокопія посвідчення особи була засвідчена нотаріально, а інші не мали перекладу. Я сказав, що їх перекладуть у Німеччині, але вони також не хочуть, щоб його перекладали там, і доставили цей документ безпосередньо протягом тижня.

Альфонсо28
    Учасник

yolladım hocam hepsını tam eksıksız onceden bosandıgım ıcın bosanma kararım dahil formul B dahil… ( formul b boşandıgını ve bekar oldugunu gosterıyor ) yolladık beklıyoruz,olmaz ise artık frankfurtta bir avukata gıdecek nısanlım  yapacka bısey yok 2 ay surer mı bır kagıt ya…

Альфонсо28
    Учасник

not: ben butun kagıtları almanca+noter+apostil yaptırdım ki sorun yasamıyım diye noter olmucak belgeyi bile noter yapıp apostil yaptırdım ama sonuc 2 ay bekle ve bılgıde yok…..

посмотреть
    Учасник

Не розумійте мого друга, але я думаю, що Ehefähigkeitszeugnis отримав документ від муніципалітету за 1 день.

Альфонсо28
    Учасник

Не розумійте мого друга, але я думаю, що Ehefähigkeitszeugnis отримав документ від муніципалітету за 1 день.

teşekkür ederim yol gösterdigin için ama nişanlım da sorun yok. forumda var ıstersen oku uzun zaman bekleyen bu kagıdı benım 2.evlılıgım  oldugu ıcın sorun oluyor dün berlındekıler 2 hafta ıcınde verıriz demisler…

Показано 5 відповіді - від 1 до 5 (всього 5)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.