duvarcı ustanız ahmet….

> Форуми > Кафе almancax > duvarcı ustanız ahmet….

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    емош
    Учасник

    Я думаю, це найсмішніша аварія у світі ;D

    Заступник генерального директора KİPTAş, однієї з організацій столичного муніципалітету, шановний Емін Батур, розповів кумедну аварію, що сталася на одному з будівельних майданчиків, і направив листа, написаний майстром мулярів, про цей інцидент своєму начальнику.

    Шановний керівник будівництва,

    Я написав у звіті про аварію на виробництві як помилку при плануванні.
    Ви цього недостатньо побачили і попросили мене докладно пояснити. Події, які призвели до того, що мене госпіталізували на даний момент, були саме такими, як я описую нижче.

    Як ви знаєте, я муляр.
    На той момент, коли я закінчив свою роботу на шостому поверсі будівлі, кількість цегли зросло. Потрібно було опустити цю цеглу, яка, за моїми оцінками, становила близько 250 кг.

    Я спустився вниз, знайшов бочку, прив’язав до неї міцну мотузку, піднявся на шостий поверх.
    Я протягую мотузку через прядку і опускаю кінець.
    Я знову спустився вниз і потягнув мотузку вгору по бочці на шостий поверх.
    Кінець мотузки я прив’язав на твердому місці і знову підтягнув.
    Я засипав всю цеглу в бочку.

    Я спустився вниз, розв’язав кінець мотузки, яку прив’язав.

    Розв’язавши мотузку, я раптом опинився в погоді.
    Як я можу його не знайти? Я важу близько 70 кг. 250-кілограмова бочка різко впала і підтягнула мене.
    Я не міг уявити, як скинув мотузку від хвилювання та подиву.

    На півдорозі дороги ми зіткнулися з повною бочкою.
    Я підозрюю, що за цей час у мене зламалося два праві ребра.

    Коли я тільки піднявся, мої два пальці зачепили мотузкою за прялку.
    У цей час мені також зламали пальці.

    Тим часом дно бочки вдарившись об землю, вилізло навколо, цегла розкидана навколо.
    Коли ствол посвітлішав, цього разу я спустився вниз, і ствол почав підніматися вгору, і на півдорозі ми знову зіткнулися із стовбуром.
    За цей час у мене зламалася гомілка лівої ноги.

    Я думав скинути мотузку із рятувальним рушником. Коли я підвів очі, то побачив, як порожня бочка зіткнулася лицем до лиця.
    Я думаю, це так тріскається в моєму черепі.

    Я знепритомнів, розплющив очі в лікарні. Я прошу Всемогутнього Бога захистити всіх своїх слуг від таких невидимих ​​випадковостей, і я ціную ваші руки з повагою.

    Duvarcı Ustanız Ahmet…

    jentzsch2
    Учасник

    Allah acil sifalar versin.Ne diyeyim.Cizgi film gibi…

    sevval
    Учасник

    Це справді кумедна аварія, але припустимо, це була випадковість ;D ;D

Показано 2 відповіді - від 1 до 2 (всього 2)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.