almancax

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    SMC-403
    Учасник

    Чи не можливо для друзів увійти на форум, який залишив позаду страждання, що закінчилися, або форум протягом короткого часу перебуває у замкнутому колі.

    sonsuzyolcuxnumx
    Учасник

    yaz tatili geldiya ondandir…..

    SMC-403
    Учасник

    Думаю, вони зроблять фінал сезону, як і інші серії :D

    ніч2
    Учасник

    SLM Я сподіваюся, з усіма добре. Ну, я тут. Друзі, я не збираюся робити фінал чи щось інше. :D

    SMC-403
    Учасник

    SLM Я сподіваюся, з усіма добре. Ну, я тут. Друзі, я не збираюся робити фінал чи щось інше. :D😀

    ви вже залежні від цих місць

    ніч2
    Учасник

    SLM Я сподіваюся, з усіма добре. Ну, я тут. Друзі, я не збираюся робити фінал чи щось інше. :D😀

    ви вже залежні від цих місць

    саме так це сталося  ;D ;D ;D ;D ;D

    ніч2
    Учасник

    Almancax  selamlar yaa nerde millet yok olup gittiniz …..

    SMC-403
    Учасник

    Питання в тому, де люди, вони або насолоджуються відпочинком у морі, або вони бігають за хлібом на роботу о хм, я думаю, там є сонливі люди :D

    ніч2
    Учасник

    Питання в тому, де люди, вони або насолоджуються відпочинком у морі, або вони бігають за хлібом на роботу о хм, я думаю, там є сонливі люди :D

    Ви маєте рацію, я türkiyeyy до 403 SMS gitmedimy до Herhu я думаю це hehe  ;D Звичайно, часу відпусток тут не буде, хе-хе  ;D

    3,14
    Учасник

    Evet arkadaslar ya, yaz geldi herkes bir yerde… Ben de sürekli giremiyorum… ;D

    іди
    Учасник

    Ну в будь-якому випадку у вас є більш важливі роботи 3,14 шановані брати чи сестри  ;) ;D ;D

    ніч2
    Учасник

    Очевидно, ви не збираєтеся їхати на відпочинок, тож ви тут ;)

    ніч2
    Учасник

    Ласкаво просимо до звіту про погоду в Аманкаксі

    За даними, які ми отримали сьогодні вранці, сьогодні жителі альмакаксу будуть раді. чекаючи після холодних вітрів, гарячих жартівливих моментів з вами в Germanx.
    ;) :D

    SMC-403
    Учасник

    Ласкаво просимо до звіту про погоду в Аманкаксі

    За даними, які ми отримали сьогодні вранці, сьогодні жителі альмакаксу будуть раді. чекаючи після холодних вітрів, гарячих жартівливих моментів з вами в Germanx.
    ;) :D

    türkiyedenm приходить almanyadanm ігнорувати ці жарти :D

    ніч2
    Учасник

    Ласкаво просимо до звіту про погоду в Аманкаксі

    За даними, які ми отримали сьогодні вранці, сьогодні жителі альмакаксу будуть раді. чекаючи після холодних вітрів, гарячих жартівливих моментів з вами в Germanx.
    ;) :D

    Якщо це стосується жартів Almanyadanm Türkiyedenm :D

    Ми робимо спільний ефір смс :D

    SMC-403
    Учасник

    Ласкаво просимо до звіту про погоду в Аманкаксі

    За даними, які ми отримали сьогодні вранці, сьогодні жителі альмакаксу будуть раді. чекаючи після холодних вітрів, гарячих жартівливих моментів з вами в Germanx.
    ;) :D

    Якщо це стосується жартів Almanyadanm Türkiyedenm :D

    Ми робимо спільний ефір смс :D

    Прийде час, дивіться, я не хочу тут ніякої дискримінації. :D

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 32)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.