Повернутися до забутої мови (що робити)

> Форуми > Загальні німецькі та німецькі курси семінарів A1 > Повернутися до забутої мови (що робити)

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Ментат
    Учасник

    Привіт!

    Я бачив німецьку мову в середній школі, з тих пір минуло 6 років, куди не подивись, у мене теж був сертифікат b1. (Попередження, юридичні думки - це як контракти, але, як я вже сказав, у мене багато труднощів, слово занадто коротке). Якщо я можу вільно розмовляти німецькою мовою там, де я працюю в наші дні, моє місце буде іншим.

    З чого мені почати, щоб як запам'ятати мову, так і покращити мовлення? Який курс мені взяти? Я живу в Стамбулі, я дивився в Інституті Гете, але, думаю, час реєстрації застарів, я не знаю жодних інших курсів. Я не можу зрозуміти, якість це чи ні, можливо, курс, який я розпочав. Що робити?

    tugce_doerj є
    Учасник

    Якщо ви добре вивчили цю німецьку мову, найкраще читати книги, дивитися телевізор і розмовляти. вони змусять вас знову запам’ятати мову. Вивчена мова не є незабутньою, вона просто сліпа. Коли ви слухаєте, вона повертається, коли ви говорите.

    Ви можете відвідати мовний центр Стамбула. Сертифікат, який вони дають, дійсний, і вони дуже хороші. Я поїхав туди, здав з 91 року. Почав іспит, не знаючи німецької мови.

Показано 1 відповідь (загалом 1)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.