Відкрита кампанія з вільних німецьких слів

â € ¹ Форуми â € ¹ Новини та оголошення про продукти та послуги Almancax â € ¹ Відкрита кампанія з вільних німецьких слів

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    МухаяяeM
    Учасник
    UPDATE: НІМЕЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ SET FREE кампанія закінчується раніше, якби ми дякуємо Цікаві, ЩО ВОНИ ДЯКУЮТЬ всі наші член і сесії відвідувачів.
    Наші продукти були продані в відповідних ПЛАТЕЖІВ ПРИ ринкової вартості ВАРТОСТІ ВАМИ можуть мати дуже нашими продуктами.

    в шоці! в шоці! в шоці!

    ТАК НЕ ТАКОЖ! СМ за умови! ДАЛИ за умови!

    БЕЗКОШТОВНА ПРОДАЖА БІЛЬШЕ, ніж ФІНАНСОВИЙ ІНТЕРНЕТ-САЙТ!

    Як відомо, ми безкоштовно надсилаємо німецький DVD «ОСВІТА», який є найбільш бажаним продуктом в опитуванні, яке ми організували протягом останніх місяців, близько 2 місяців.
    Зараз ми раді представити наш продукт, НІМЕЦЬКІ СЛОВОВІ КАРТКИ, який посідає друге місце серед найбільш бажаних продуктів у нашому опитуванні, і ми оголошуємо назву нашої кампанії:

    НІМЕЦЬ НЕ НАВЧАЄТЬСЯ!
    DİLEYENE НІМЕЦЬКА ОСВІТА DVD
    Бажаючи НІМЕЦЬКИХ СЛОВАРНИХ КАРТ
    КОЛИЧИЙ ДВА
    Цілком БЕЗКОШТОВНО
    Вантаж у вас
    ПРОДУКТИ ІЗ США

    Особливості наших німецьких словникових карток:

    1. На відміну від словників на ринку, написання написані досить великими шрифтами, і його дуже легко прочитати.
    2. Кожна картка має 10-14 слів на одній стороні, карт туди-сюди, всього 23 картки. Більше 600 слів подано у множині та статтях. Також додано 60 моделей, що говорять німецькою мовою.
    3. Ті, хто готується до іспиту A1, - слова, які ви повинні знати.
    4. Вони є найбільш використовуваними словами в повсякденному житті.
    5. Картки покриті телефоном, сльозу важко носити.
    6. Це розмір візитки, зручний для переміщення.

    Нижче наведені зображення деяких карток, кількість карток, які потрібно надіслати, - 20, є близько 600 слів.
    Kelimeler було надано з його множинними і артиклями.

    Відображає від німецьких DVD та словесних карт:


    німецький-набір-1.jpg

    німецький-набір-2.jpg

    німецький-набір-3.jpg

    німецький-набір-4.jpg

    НАШІ НІМЕЦЬКІ СЛОВОВІ КАРТИ розпочали надсилати разом із DVD «НІМЕЦЬКА ОСВІТА» сьогодні.
    Оскільки кількість виробів збільшена, ПІДВИЩЕННЯ ГАРАНТІВ НЕ НАДАЄТЬСЯ, вартість доставки не змінюється, як зазвичай, між 7 та 9 TL відповідно до міст.

    Дякуємо за інтерес до провідного німецького освітнього сайту almancax та продуктів almancax.

    gokhan.gzl
    Учасник

    Велике спасибі менеджеру приймача DVD на DVD до нового вантажу, не чекаючи вантажу. Ще трохи більше я знайду в вантажній пошті, відправленій мені, але я не вибираю зі слів карт, керувати картами можна керувати?
    хороший день

    МухаяяeM
    Учасник

    Оскільки наші словникові картки розповсюджувалися з понеділка, жодна карта не могла бути надіслана тим, хто запитував DVD-диски до цієї дати.
    Звичайно, ми також можемо відправляти картки, якщо ви сплачуєте вартість доставки.

    netalman по
    Учасник

    Привіт,

    Як і всі послуги, які ви зробили до цих пір, ці нові карти будуть дуже і дуже корисними для тих, хто хоче вивчати німецьку мову, і вони будуть дуже легко готуватися до іспитів. Хай благословить вас Аллах. Бажаємо Вам подальших успіхів.

    саалеск
    Учасник

    Я отримав DVD сьогодні. Завдяки персоналу компанії Almanx

    babacanxnumx
    Учасник

    По-перше, товар надійшов на сьогоднішній день, але необхідно повідомити покупцям суму 7-9 TL здогадувався, що плата була висока, тому що я відправляв це через PTT cargo раніше, я запитав офіцера, чому вона така висока, і врешті-решт, це було навіть не 1 дезі була ціна продукту + плата за доставку. Я думаю, це було б ефективніше, якби продукт не був безкоштовним, але за низькою ціною. Моя мета - повідомити людям 1 DVD картки зі словами, як зазначено.

    бажає, щоб ваша робота була безперервною

    МухаяяeM
    Учасник

    Привіт, ми зробили кілька разів пояснення цієї проблеми раніше, давайте зробимо це знову.
    Перш за все, я хотів би повідомити Вам про наступне: 2 має спосіб відправки вантажу. ОПЛАТА ДОДАТКІВ'зупинка і друга ОПЛАТА ПОКУПЦЯ'Стій.
    Оплачувана доставка відправника завжди дешевша, ніж куди завгодно, я думаю, ви відправляєте фрахт передоплатою, ймовірно, відправляючи, що ви відправили з PTT, ви відправляєте вантаж з PTT, а збори, які ви сплачуєте в дорозі (тобто SENDER PAY CARGO), зараз становить 4 долари в будь-яку точку Туреччини У ПЕРЕВІЗКІ ПЛАТЕЖНИХ ГРУЗІВ операції прості, ви платите збір і відправляєте вантаж куди завгодно.

    Платежі відрізняються від інших платіжних компаній, особливо PTT Cargo, що означає, що покупець сплатив покупцеві. купує доставку від покупця.
    Але PTT Cargo не такий, PTT Cargo розглядає можливість того, що покупець не сплачує комісію за доставку, і повідомляє вам це під час надсилання BUYER PAID CARGO: «Ви платите вартість доставки заздалегідь, ми візьмемо плату від покупця, коли ми доставимо вантаж, ми передамо вам.– каже він і додає:Ми також сплачуємо плату за переказ від покупця, ми також беремо плату за переказ грошей, тому що ми отримуємо вантажні гроші від покупця, цей процес входить до категорії колекції біля дверей, і ми отримуємо плату за двері, і ми також отримаємо плату..” каже.
    Тому, коли ми відправляємо вантаж, ми даємо плату за перевезення заздалегідь, тоді плату, отриману від покупця, передаємо на наші рахунки, переказний збір і вищезазначені збори також відображаються на покупця, і ми скажемо всім нашим відвідувачам, що перед розміщенням замовлення, вартість доставки буде 8-9 TL.
    Тепер ви скажете: "Якщо це так, чому б вам не відправляти з іншими компаніями?" Ми також зверталися до інших компаній, але отримали негативну відповідь, оскільки інші компанії не гарантують себе, як PTT, вони кажуть, що "ми не можемо відправляти тисячі вантажів щомісяця ЗА ОПЛАТУ ПОКУПЦЯ", тому що ніхто не може гарантувати прийняття цих вантажів. .Неприйнятий вантаж повертається вантажній компанії як збиток.
    Як наслідок, іноді у нас виникають проблеми, але це найдешевший і єдиний спосіб для наших відвідувачів зробити так, щоб ми здійснювали доставку вантажу.

    Бернау по
    Учасник

    Привіт,

    Я вже купив компакт-диск, я хочу отримати німецькі словникові карти. Як подати заявку? Чи можете ви мені допомогти?

    Спасибі,

    Meetal
    Учасник

    Як замовити?

    3,14
    Учасник

    –> Яка вартість DVD-дисків і карток? У мене можуть бути друзі, які хочуть зробити внесок і отримати користь.

    –> Ціни також пишуться в підтемах. Ціна тривалої неактивності... :'(

Показано 9 відповіді - від 1 до 9 (всього 9)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.